Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Ekstremalne Zawody Pstrągowe Harenda jesień 2011

Ekstremalne Zawody Pstrągowe

Dzień 29 października 2011r pozostanie w pamięci zawodników jako wyjątkowe ekstremalne zawody pstrągowe.
Po pierwsze data zawodów nie specjalnie skusiła zawodników do rywalizacji w tym dniu (wyjazdy na groby bliskich osób).Po drugie same łowisko skutecznie zniechęcało do łowienia(bardzo gęsta moczarka porastająca całe łowisko).W efekcie do zawodów przystąpiło 12 osób w tym jedna pani.
Po odprawie i losowaniu stanowisk zawodnicy udali się na wyznaczone stanowiska.Tak jak było do przewidzenia ,złowić rybę w tych warunkach było naprawdę sztuką.Po półgodzinnych zmaganiach z moczarką wszyscy zawodnicy zgodzili się na zmianę łowiska.W czasie przenoszenia sprzętu na nowy teren zawodnicy ponownie losowali stanowiska.Tym razem rywalizacja rozpoczęła się o godz 14,15 i trwała do godz 17,15.Pogoda, jak na tą porę roku, była piękna, a atmosfera samych zawodów bardzo rodzinna.Ryby, jakie dały się złowić, to piękny karp o wadze 4,75 kg,parę pstrągów,jeden okoń i złota rybka,był też karaś.
Słowa uznania należą się jedynej przedstawicielce płci pięknej pani Ani Walewskiej za skuteczna rywalizacje wśród panów.Po zakończeniu rywalizacji komisja sędziowska poważyła i policzyła złowione ryby na stanowiskach zawodników.W tym czasie uczestnicy wraz z osobami towarzyszącymi udali się na poczęstunek przygotowany przez gospodarza terenu.Był to tak zwany wieczorek integracyjny.
A oto wyniki tych zawodów:
I lokata przypadła kol. Grzegorzowi Jaroszowi za złowienie karpia(4,75kg) oraz nagroda specjalna za złowienie najdłuższej ryby.
II miejsce wywalczyła kol.Ania Walewska
III miejsce przypadło Lesławowi Bugarze
IV miejsce kol.Jerzy Wiktorski
V kol. Wacław Kuczyński
VI kol. Piotr Łaptuch

Opracowanie R.Telus

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Wiktorski Jurek Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  viktor0

  Cześć Rysiu,widziałem jaki byłeś zmarznięty.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Pozdrowienia.

 • Telus Ryszard Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  misiek7

  Gdybym chociaż popił to wiedział bym za co cierpię,a to nic innego tylko grypka mnie dopadła i jak na razie trzyma się mocno.

 • Bogusławski Paweł Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  pleban1

  Jak do tej pory nie jesteś w stanie sklecić przynajmniej jednego zdania – t o cię Rysiu długo trzyma po tych zawodach, wniosek: mniej pić!!!!!!!!!!
  Pozdro - Paweł

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin