Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody o puchar Ministra Edukacji Narodowej

Aktualności | 2017-06-06 | Publikujący: Koło Wałbrzych

Sponsor zawodów

W dniu 28 maja nasze koło zorganizowało zawody o Puchar Ministra Edukacji Narodowej nad zalewem Witoszówka w Świdnicy po namowach kolegi Cezarego Kuriaty radnego miasta Wałbrzycha . Zbiórka i potwierdzenie drużyn startujących odbyło się sprawnie a uczestnicy zgłosili się w komplecie zgodnie ze wcześniejszymi zgłoszeniami i tylko jedna drużyna zgłosiła zamianę jednego zawodnika . Po krótkiej odprawie i rozlosowaniu stanowisk zawodnicy ochoczo przeszli na stanowiska . Nadmienić należy że pogoda w danym dniu była wyjątkowo upalna , a z boku miała się jeszcze odbyć w tym dniu inna impreza kulturalna organizowana przez organizacje do walki z rakiem ( biegi wzdłuż zalewu ). Zawody rozpoczęły się zgodnie z planem o 9.30 i zakończyły rywalizacje zawodników o 11.30 , po czym dość sprawnie zostały zważone i wypuszczone wszystkie rybki złowione przez zawodników w trakcie zawodów . Zwycięzcą indywidualnie został kolega Stachura Łukasz wynikiem 1940 pkt/gram. Drugie miejsce zajęła koleżanka Bartman Andżelika z wynikiem 1020 , a trzecie miejsce zajął kolega Igor Jabłonowski z wynikiem 730 pozostałe wyniki w załącznikach . Zwyciężyła i otrzymała Puchar drużyna koła z Boguszowa który w imieniu Pani minister wręczył przedstawiciel sponsora zawodów pan wiceprezes Michał Szukała a nie jak podała wcześniej telewizja DAMI pani minister, która nie mogła już czekać na wyniki gdyż miała kolejną umówioną wizytę z której już nie udało się jej powrócić na wręczenie nagród . Nagrody i dyplomy  zwycięzcom wręczył przedstawiciel sponsora.  Każdy zawodnik dzięki hojności sponsora - Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie ekonomicznej INWEST PARK, dostał paczkę ze słodyczami za co dziękujemy w swoim i dzieci imieniu. Jednym słowem zawody udały a uczestnicy byli zadowoleni.
Podziękowania za pomoc w organizacji zawodów składam kolegom ze Świdnicy za udostępnienie stołów, Kułąkowi Sławkowi oraz sędziemu głównemu Andrzejowi Tarasiukowi. Szczególne podziękowania dla sponsora zawodów oraz Ministerstwu Edukacji Narodowej za Patronat i ufundowanie Pucharu oraz drobnych nagród które zostały rozlosowane wśród uczestników zawodów .

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Działa Radosław Data dodania: 3 lata temu Oceń: 6 + / -

  radoslaw84

  Pani minister olała dzieci które biedne czekały ponad półtora godzinny aby Pani minister wręczyła nagrody.
  Ale co się dziwić gdyby to było przed wyborami to by z nimi ryby łapała a nie tylko wręczyła nagrody.

 • Wiktorski Jurek Data dodania: 3 lata temu Oceń: 6 + / -

  viktor0

  Zawody w sumie fajne i potrzebne,organizacyjnie również ok,z jednym zgrzytem-minister edukacji nie chciało się poczekać aby pogratulować i udekorować uczestników zawodów .DZIECI w ten upalny i słoneczny dzień czekały na pania minister która mozna tak powiedzieć zignorowała DZIECI.Pozdrawiam.