Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Sprawozdanie z zawodów o puchar Prezesa Koła Wałbrzych

Aktualności | 2017-10-06 | Publikujący: Koło Wałbrzych

Zawody o puchar Prezesa 1

W dniu 01.10.2017 już przed godziną 7,00 w Zagórzu Śląskim, zaczęli zbierać się uczestnicy zawodów oraz osoby towarzyszące nad brzegiem zbiornika zaporowego.

Pogoda uczestników przywitała bez opadów, za to dość mocno wiało, a z czasem trwania zawodów wiatr zaczął słabnąć. Po krótkiej odprawie i losowaniu stanowisk zawodnicy udali się na wylosowane stanowiska i zgodnie z komunikatem rozpoczęte zostały zawody. Jak na ZagórzeŚl. przystało zbiornik znowu pokazał że jest bardzo nie równy i jedynie na tak zwanym „otwieraku” czyli stanowiskach 1 – 2 oraz końcowych 28 – 29 rybki w miarę regularnie były łowione. Na pozostałych stanowiskach przeważnie pokazywały się okoniki a bonusami były pojedyncze płotki. Taki rozkład rzerowania ryb potwierdził słuszność podzielenia terenu zawodów na trzy sektory. Po nierównej walce z przyrodą, ale na ogół w dobrych humorach zawody zakończyły się o 13,30 następnie komisja sędziowska szybko i sprawnie zważyła połowy zawodników. Do startu przystąpiło 29 zawodników, 1 nie dojechał, 7 zawodników zeszło z łowiska bez ryby. Najlepszy wynik 4 kg uzyskał na stanowisku nr 2 w sektorze nr1 z koła Gekon kolega Jasiczak Dominik, drugie miejsce zajął kolega Dawiec Paweł ze stanowiska 29 sektor nr 3 z wynikiem 3900 gram, trzecim był kolega Strzelec Patryk ze stanowiska 18 sektor nr 2 z wynikiem 1730 gram. Jeszcze jeden wynik zasługuje na uwagę z sektora 3 na stanowisku 28 kolegi Parszuto Jan który zajął ostatecznie czwarte miejsce z wynikiem 3190 gram. Szczegółowe dane w załączniku PDF.

Po ogłoszeniu wyników, które zostały ogłoszone po zjedzeniu ciepłego posiłku zadowoleni zawodnicy jak i organizatorzy opuścili teren zawodów.

Pozdrowienia dla uczestników zawodów – Zarząd koła

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Sz. Adam Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    Dziękuję za błyskotliwy komentarz, a na następne zawody zapraszam celem konfiskaty komórek.

  • Telus Ryszard Data dodania: 3 lata temu Oceń: -2 + / -

    Rozwiń