Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody o „Puchar jesieni” - rozstrzygnięte.

Aktualności | 2017-10-23 | Publikujący: Koło Wałbrzych

Puchary

Zgodnie z planem - 22 października na stawie Poniatów, w strugach deszczu spotkało się 17-tu zawodników zawodów o „puchar jesieni” i na obiecanym cieście organizatora zawodów kol. Alicji Długosz V-ce prezes koła Wałbrzych. Poprawa pogody nastąpiła tuż przed rozpoczęciem zawodów, o godz 10,00 - zawody trwały do 14. Część zawodników z utęsknieniem doczekała się końca zawodów i oczekując na obliczenie wyników przeszli na tradycyjną kiełbaskę z rożna, oraz słynne ciasto. Rybki słabo współpracowały z zawodnikami i pomimo zarybienia karpiem w tygodniu, ani jeden nie został złowiony. Największą złowioną rybką okazał się okoń 28,5cm kolegi Bogdana Tragarza. Zawody oraz zakończenie przebiegło w miłej atmosferze. Do zobaczenia na następnych zawodach. Szczegółowe wyniki w załączniku PDF.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Telus Ryszard Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

    misiek7

    Fotki super,oby tak dalej. Pozdrawiam wszystkich zawodników i organizatorów tej wędkarskiej rywalizacji. Mam nadzieje że spotkamy się w następnym roku na łonie natury z kamerką.

  • Wiktorski Jurek Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

    viktor0

    ryby-słabo,pogoda-jeszcze gorzej,ale ciasto Ali było lepsze niż pierwsze miejsce. Gratulacje dla Zawodników za wytrzymałość,Zwycięzcom za to że połapali,Organizatorom za wszystko.Pozdro.