Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Pytania egzaminacyjne sędziego wędkarskiego.

Aktualności | 2017-02-17 | Publikujący: Koło Wałbrzych

Wreszcie po wielu podejściach udało mi się przeforsować wszystkie bariery powodujące opóźnienie w umieszczeniu na stronie internetowej pytań do egzaminu na uprawnienia sędziego wędkarskiego. Pytania „obejmują” dyscypliny: spławikową, spinningową, muchową i pod lodową, są proste i mam nadzieję że nie sprawią trudności chętnym do uzyskania takich kwalifikacji.
Chcę zawiadomić również zainteresowanych że informatyk piszący programy do obsługi zawodów Kołowych i GPx Okręgowych napisał je i są te programy do naszej dyspozycji.
Do Zjazdu Delegatów czyli do 6-go kwietnia jest niemożliwym zainstalowanie chętnym programu dla Kół, ale jeszcze w kwietniu zorganizuję spotkanie na którym informatyk, Kołom które nie będą w stanie same tego zrobić zainstaluje program tzw. roboczy i właściwy który bez niego nie będzie pracował. O terminie tego spotkania zawiadomimy telefonicznie.
Pytania umieszczone są w załącznikach. Z wędkarskim pozdrowieniem J.S.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • Telus Ryszard Data dodania: 7 lat temu Oceń: 1 + / -

  misiek7

  Dziękuje za informacje,Zyczę wesołych świąt Wielkanocnych.http://www.slupiec.pzw.org.pl/

 • Szołtaniak Jerzy Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  Jerzeli te wiadomości nie dotarły - przepraszam za kolegów z biura i nie chcę tego komętować bo to nie ma sęsu. Za parę dni odbędzie się Zjazd Delegatów i co jest z tym związane nastąpią zmiany w Zarządzie Okręgu, należy mieć nadzieję że na lepsze i bez względu ich wynik będę się starał naprawić to co nie funkcjonuje należycie.
  Dzisiaj dziękuję za uwagi, uważam że każde z nich są bardzo cenne. Po Zjeździe powrócimy do tematu.
  Pozdrawiam życząc Wesołych Świąt. Jerzy.

 • Telus Ryszard Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  misiek7

  Szanowny Panie Jerzy,rozmawiamy o kole "Sum" z Nowej Rudy.Mam zaszczyt prowadzić stronę internetowa naszego koła.Powiem tak,gdzieś pod koniec roku był komunikat na stronie okręgu,jak się nie mylę ,był to komunikat Pana,że takie kursy są planowane.I na tym wiadomości się. zakończyły.Byłem tym zainteresowany,i nie tylko ja.Do tej pory żadne pisma w tej sprawie do koła nie dotarły.Jak mam oceniać pracę ZO w Wałbrzychu pod tym kontem.Proszę to samemu osadzić.Pozdrawiam.

 • Szołtaniak Jerzy Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  Witam. Proszę powiedzieć mi o jakim Kole rozmawiamy, bo mnie zapewniano że pismo które przytoczyłem miało być rozesłane do wszystkich kół naszego Okręgu. Co do umiejętności pracy na komputerze, to prosił bym nie licytować się bo to na pewno nie poprawi sposobu obliczania zawodów. Dodam tylko że do póki ZG nie przestanie zmieniać przepisów dotyczących zawodów wędkarskich a co jest z tym związane i programów do obliczania zawodów to będzie cały czas zamieszanie i coroczna nauka nowego programu.
  Wracając do pierwszego komentarza chcę dodać że ostatnie egzaminy na uprawnienia sędziego wędkarskiego były organizowane przez Okręg, czym nie można się chwalić około 8 lat temu, natomiast "sesje" wyjazdowe były organizowane częściej i odbywały się na zaproszenie Kół.

 • Szołtaniak Jerzy Data dodania: 7 lat temu Oceń: 1 + / -

  Zwracamy się z prośbą do Zarządów Kół naszego Okręgu o wytypowanie kilku osób, które zdecydują się w charakterze sędziów, obsługiwać zawody wędkarskie w dyscyplinach, które organizuje Wałbrzyski Okręg PZW. W związku z tym, że zawody organizowane na szczeblu Okręgu powinny być obsługiwane przez osoby posiadające co najmniej licencję sędziego okręgowego, było by wskazane żeby chętni posiadali już taką licencję, lub w przypadku kiedy takiej licencji nie posiadają, poddali się weryfikacji w celu jej osiągnięcia.
  Było by też wskazane żeby kandydaci na takich sędziów posiadali co najmniej podstawową umiejętność obsługi komputera, jest to potrzebne w celu szybkiego i bezbłędnego przeprowadzania zawodów.
  W celu zachęcenia kandydatów, komunikujemy zainteresowanych że sędziowanie w zawodach od nowego roku będzie opłacane:
  1. sędzia stanowiskowy 20 zł za turę zawodów
  2. sędzia sektorowy 20 zł za turę zawodów
  3. główna komisja sędziowska 50 zł za przeprowadzenie zawodów.
  Sekr. Kapitanatu Jerzy Szołtaniak.
  Takie pismo było wysłane do wszystkich Kół około 10.12.2012r. Zainteresowało się jak do tej pory 10 Kół, więc dlaczego kolega dopatruje się złej organizacji ZO Wałbrzych.

 • Telus Ryszard Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

  misiek7

  Z doświadczenia wiem,że tylko nieliczne koła będą o tym poinformowane.Tak jak to było z egzaminami na sędziego sportowego.Reszta kół może obejść się smakiem.Gratuluje takiej organizacji w ZO Wałbrzych.