Spinningowanie w Lubowie - wyniki!

Aktualności | 2018-09-21 | Publikujący: Koło PZW nr 97 Wąsosz

W sobotnie popołudnie amatorzy spinningu rywalizowali na Odrze w m. Lubów. Odra jest przez naszych wędkarzy rzeką nie do końca poznaną co spowodowało, że wyniki nie były imponujące. Pierwsze miejsce w tej trudnej rywalizacji zajął kol. Paweł Niedźwiedź, który złowił bolenia 43 cm, drugi był kol. Marcin Stasiak, a trzeci kol. Tadeusz Stasiak łowiąc okonie. Czwarte miejsce było udziałem kol. Jana Kosarzewskiego i tylko tym zawodnikom udało się w tych zawodach zdobyć punkty. W klasyfikacji ogólnej obejmującej te i poprzednie zawody wygrał kol. Marcin ...... więcej

Zawody spinningowe na Odrze? Właśnie tak !!! Zapraszamy do zapisów !!!

Aktualności | 2018-09-05 | Publikujący: Koło PZW nr 97 Wąsosz

Dnia 15 września (sobota) na rzece Odra w miejscowości Lubów odbędą się Indywidualne Zawody Spinningowe. zbiórka o godz. 13:00 w Lubowie; czas trwania zawodów 4 godziny; dla zwycięzcy puchar na własność, do III miejsca nagrody rzeczowe oraz dyplomy; startowe w zawodach wynosi 10 zł; zapisy przyjmuje kol. J. Kosarzewski, kol. R. Rybczyk oraz sklep „U Ewy" do 14 września (piątek); Serdecznie zapraszamy - z wędkarskim pozdrowieniem ZARZĄD KOŁA PZW WĄSOSZ ... więcej

Puchar Skarbnika 2018 - wyniki !!!

Aktualności | 2018-08-21 | Publikujący: Koło PZW nr 97 Wąsosz

W ostatnią niedzielę skarbnik naszego kol. Jan Kosarzewski zodnie z wieloletnią tradycą zorganizował zawody o "swój" puchar. Z zaproszenia skorzystało 16 wędkarzy, którzy na zbiorniku wodnym w Drozdowicach Małych zmagali się z upalną letnią aurą oraz rybami, które o dziwo były dosyć aktywne. Nalepszym tego dnia okazał sie kol. Tadeusz Stasiak i to właśnie on zdobył Puchar Skarbnika Koła PZW Wąsosz na 2018 r. Drugie miejsce przypadło kol. Andrzejowi Broczkowskiemu, a trzeci był kol. Marcin Kordiak. Gratulujemy !!! Zdjęcia i wyniki zawodów ...... więcej

kol. Marcin Stasiak wygrał zawody o Puchar Starosty Górowskiego !!!

Aktualności | 2018-08-13 | Publikujący: Koło PZW nr 97 Wąsosz

W niedzielę 5 sierpnia w m. Równa nad Odrą odbyły się zawody spławikowe o Puchar Starosty Górowskiego w których udział wzięło 33 uczestników w tym licznie reprezentowane było nasze koło PZW. Miła atmosfera, świetna pogoda oraz dobre brania spowodowały, że wyniki były doskonałe szczególnie dla kol. Marcina Stasiaka, który zdecydowanie pokonał wszystkich rywali i zajął zasłużone I miejsce. Drugi był kol. Szymon Macedoński, a trzecie miejsce zajął kol. Damian Ziobroniewicz. Szczegółowe wyniki w załączniku („nasi" ...... więcej

Puchar Skarbnika do zdobycia !!! Zapraszamy do udziału w zawodach !!!

Aktualności | 2018-08-07 | Publikujący: Koło PZW nr 97 Wąsosz

Dnia 19 sierpnia (niedziela) na akwenie wodnym w Drozdowicach Małych odbędą się Towarzyskie Zawody Wędkarskie„PUCHAR SKARBNIKA KOŁA PZW WĄSOSZ" zbiórka zawodników o godzinie 6:00; zawody odbywać się będą na dwie wędki metodą spławikową; czas trwania zawodów 4 godziny; dla zwycięzcy puchar na własność, do piątego miejsca dyplomy oraz nagrody rzeczowe; na zakończenie zawodów przewidziany jest posiłek; startowe w zawodach wynosi 10zł, które będzie przyjmował kol. R. Rybczyk, kol. J. Kosarzewski oraz sklep wędkarski „U Ewy" ...... więcej

kol. Przemysław Bernat z Pucharem Prezesa !!!

Aktualności | 2018-07-16 | Publikujący: Koło PZW nr 97 Wąsosz

Staw w Sułowie Wielkim był tym razem areną rywalizacji o "Puchar Prezesa Koła PZW Wąsosz". Zbiornik ten został już przetestowany przez najmłodszych wędkarzy przy okazji zawodów z okazji Dnia Dziecka, a osiągane wtedy wyniki były na tyle zadowalające, że prezes postanowił ponownie z niego skorzystać. W zawodach udział wzięło 18 zawodników z których 4 schodziło z łowiska „o kiju". Pozostała czternastka miała złowione ryby i w niektórych przypadkach różnice w wynikach były minimalne. Najlepszy tym razem okazał się kol. ...... więcej

Puchar Prezesa Koła PZW Wąsosz - zapisz się na zawody !!!

Aktualności | 2018-07-03 | Publikujący: Koło PZW nr 97 Wąsosz

Dnia 15 lipca (niedziela) odbędą się Towarzyskie Zawody Wędkarskie „PUCHAR PREZESA KOŁA PZW WĄSOSZ” zawody odbędą się na stawie w miejscowości Sułów Wielki; zbiórka zawodników o godzinie 5:30; zawody odbywać się będą na jedną wędkę metodą spławikową; czas trwania zawodów 4 godziny; dla zwycięzcy puchar na własność, do piątego miejsca dyplomy oraz nagrody rzeczowe; na zakończenie zawodów przewidziany jest posiłek; startowe w zawodach wynosi 15zł, które będzie przyjmował kol. R. Rybczyk, kol. J. Kosarzewski ...... więcej

Emeryci łowią !!!

Aktualności | 2018-06-18 | Publikujący: Koło PZW nr 97 Wąsosz

Być emerytem wcale nie oznacza przejścia na emeryturę, a przynajmniej w wędkarstwie tak się nie zdarza. Nasze hobby jest dla wszystkich bez względu na wiek więc i seniorzy dają temu wyraz biorąc udział w zawodach "Emerytów i Rencistów" pokazując, że na żadną wędkarską emeryturę się nie wybierają. 10 "starszych panów" spotkało się tym razem w Wsoszu na zbiorniku Starorzecze aby wyłonić spośród siebie tego najlepszego. Tym razem zawody wygrał zdecydownie kol. Tadeusz Sasiak ale rywalizacja o drugie miejsce była bardzo zacięta, a wygrał ją ...... więcej