Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

KOMUNIKAT !

Aktualności | 2011-02-11 | Publikujący: Koło nr 26 Węgrów

 

KOMUNIKAT

 

 

        

 

Uchwałą Zarządu Okręgu Siedleckiego PZW na okres od 01.03.2011 r.       do 30.04.2011 r. wprowadzono dodatkowy całkowity zakaz połowów wędkarskich na rzece Liwiec, na odcinku od mostu na drodze Węgrów – Krypy do mostu kolejowego na trasie Warszawa – Białystok.

         Decyzja wynika z konieczności większej ochrony, zapewnienie bezpiecznej wędrówki ryb w górę rzeki, a tym samym skutecznego tarła .

Jest również następstwem klęski ekologicznej i jednym z działań programu mającego na celu odnowienie rybostanu.

 

 

Prezes Z.O. PZW

w Siedlcach

Waldemar Gozdek

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (8)

  • trapers Data dodania: 1 rok temu Oceń: 2 + / -

    Thormaki, uwaga jak najbardziej na miejscu, z tego co wiem lada dzień ogłoszenia nad wodą powinny wisieć :-)

  • thormaki Data dodania: 1 rok temu Oceń: 2 + / -

    Witam!!! Dzisiaj Byłem sobie nad Liwcem i już widziałem jak jeden szanowny pan wędkarz łowił.... - oprócz tego internetowego komunikatu proponuję jeszcze jakieś chociaż "zafoliowane komunikaty w Formie A4"

  • Kozioł Przemysław Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń
  • kolonr1 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 2 + / -

    Kolego Kozioł widzę, że chciałoby się wiosennego mięska nabitego do granic wytrzymałości ikrą - przykre.

  • Kozioł Przemysław Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń
  • pablo735 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

    A moze troszeczkę inicjatywy ze strony wędkarzy Panowie,a nie głowy w drugą stronę.

  • nieznany Data dodania: 1 rok temu Oceń: -3 + / -

    Rozwiń
  • wojtus Data dodania: 1 rok temu Oceń: 3 + / -

    Witam. Dosyć odważne posunięcie. Problemem będzie odpowiednie oznakowanie łowiska w całym terenie (ok. 65 km linii brzegowej) i późniejsze egzekwowanie tego zakazu. Ale pożyjemy - zobaczymy. A i tak namawiam wszystkich do wypuszczania ryb - szczególnie wiosną w okresie ich rozrodu. Pozdrawiam. Wojtek.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasza sonda

Co sądzisz o przygotowaniu zbiornika "Zalew w Węgrowie" dla wędkarzy?
Wspaniałe. Nic bym nie zmieniał.
Bardzo dobre. Zawsze coś można byłoby poprawić.
Dobre. Są jeszcze rzeczy do zrobienia.
Dostateczne. Jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia.
Niedostateczne. Na zbiorniku nie da się wędkować.
Mierne. Zbiornik jest bardzo źle przygotowany.
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin