Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody Dzień Dziecka 2016

Aktualności | 2016-05-26 | Publikujący: Koło PZW nr 61 Wesoła

Dzień Dziecka w Kole nr 61 Wesoła

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od lat 5-ciu  do lat 13-tu na zawody wędkarskie organizowane z okazji Dnia dziecka.


Zawody odbędą się w dniu 5 czerwca 2016 na zbiorniku wodnym "FALA".

 

Zapisy w rybaczówce Koła w godzinach 16.00-18.00 do dnia 02.06.2016r.

 

Zbiórka dzieci wraz z dorosłym opiekunem do godziny 9.00.

 

 

 

 

 

Zarząd Koła nr 61 Wesoła

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Średziński Grzegorz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  grzegorz_s

  Śmieci można zostawić w pojemniku przy stanowisku nr 41, w koszach na śmieci ustawionych wzdłuż deptaka, w koszu i okręgu ogniskowym przy "Rybaczówce". Niestety z ludźmi tak jest...:-) Ta biegająca pani zużywszy chusteczkę do obtarcia potu, czy też oczyszczenia swojego nosa postanowiła ją podarować członkom Koła PZW Wesoła lub przeznaczyć na upiększenie swojej ścieżki zdrowia...:-). Ja na jej miejscu o ile by mi moje "GILE" w chusteczce albo "PET" po wypalonym papierosie czy też papierek po rozpakowaniu gumy itp. nie urwały ręki to doniósłbym te podarunki do wiadomych mi wyżej wymienionych miejsc...:-) A pisząc bez sarkazmu to doradzam przedstawić swoje uwagi na przykład na zebraniu Zarządu Koła ( terminy, co miesięcznych zebrań w gablocie przy wejściu do " Rybaczówki"). Jeżeli wpis o koszach na śmieci nie jest ze strony kolegi formą pieniaczego sporu o to kto ma rację to zapewne ma Pan pomysł i z pożytkiem dla nas wszystkich nawiedzających tereny wokół FALI podpowie działaczom jak rozwiązać ten problem poprawniej... Pozdrawiam:-)

 • Błasiak Stanisław Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  sbbss

  Kolego Grzegorzu jeśli chodzi o brać wędkarską to masz sto procent racji ( mam taką nadzieję), ale na Falę przychodzą nie tylko wędkarze, sam byłem świadkiem jak kobieta przebiegająca truchcikiem koło mnie rzuciła do trawy chusteczkę higieniczną. Zwróciłem jej uwagę i usłyszałem "gdyby były kosze to bym wrzuciła do kosza"

 • Średziński Grzegorz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  grzegorz_s

  Ja bym odpowiedział w Twoim imieniu kolego Stanisławie, że każdy wędkarz szanuje nie tylko środowisko, ale także zwłaszcza w dobie opłat śmieciowych portfel własnego Koła i swoje śmieci zabiera z sobą aby je złożyć w przydomowym kontenerze... :-)

 • Błasiak Stanisław Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  sbbss

  Koledzy fajnie że są organizowane zawody dla dzieci, tylko co będzie jak syn lub wnuk zapyta "tato (dziadku) dlaczego tu na zalewie nie ma koszy na śmieci ? obowiązuje jakiś zakaz wydany przez zarząd ? ciekawe jaka padnie odpowiedź ;)