Aktualności | 2016-12-01 | Publikujący: Koło PZW Wieruszów-Miasto

W dniu 1 grudnia br. odbyło się zarybienie zbiornika leszczem o wielkości handlowej w ilości 450 kg. Ryba zakupiona ze środków koła Wieruszów-Miasto. Ryby z Gospodarstwa Rybackiego Szramek w bardzo dobrej kondycji trafiły do wody.... więcej

Wyniki XVIII Zawodów o PUCHAR WŁADYSŁAWA OWCZARCZAKA i EDWARDA ZEMSKIEGO

Aktualności | 2016-10-10 | Publikujący: Koło PZW Wieruszów-Miasto

Zarzą KołaWieruszów-Miasto gratuluje i dziękuje zawodnikom naszego koła, którzy reprezentowali nasze kołona zawodach o PUCHAR WŁADYSŁAWA OWCZARCZAKA i EDWARDA ZEMSKIEGO organizowanych przez okręg kaliski PZW. Grzegorek Mateusz zajął 13 miejsce w kat. senior Kłobutowski Tobiasz zajął 1 miejsce w kat. junior Michalski Hubert zajął 1 miejsce w kat. U-23 Podajemy link do szczegółowych wyników: http://www.pzw.org.pl/24/wiadomosci/84218/60/wyniki_xviii_zawodow_o_puchar_wladyslawa__owczarczaka_i__edwarda z wędkarskim pozdrowieniem... więcej

Zmiany terminów zawodów

Aktualności | 2016-09-30 | Publikujący: Koło PZW Wieruszów-Miasto

Informujemy, że zawody o Puchar Przechodni Prosny zarówno w metodzie spławikowej (02.10) jak i w metodzie spinningowej (09.10) zostały przeniesione. O dokładnej dacie zawodów poinformujemy 2 tygodnie wcześniej. ... więcej

Mamy wicemistrza PZW okręgu kaliskiego

Miło nam poinformować, że wicemistrzistwo w metodzie spinningowej PZW okręgu kaliskiego na 2016 r.zdobył członek koła PZW Wieruszów-Miasto, kol. Karol Garczarek. Nasz zawodnik w kategorii senior zajął II miejsce spośród 7 sklasyfikowanych. Ogółem udział wzięło 19 zawodników. Mamy nadzieję, że wynik oraz postawa Karola zachęci innych zawodników z naszego koła do startowania w zawodach na szczeblu okręgowym. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Z wędkarskim pozdrowieniem W.W... więcej

II PUCHAR PREZESA KOŁA WIERUSZÓW-MIASTO WYNIKI

Aktualności | 2016-09-20 | Publikujący: Koło PZW Wieruszów-Miasto

W dniu 18.09.2016r w godz.6.00 do 12.30 w miejscowości Mesznary na odcinku rzeki Prosny koło wędkarskie Wieruszów-Miasto Polskiego Związku Wędkarskiego przeprowadziło zawody wędkarskie o puchar Prezesa Koła Wieruszów-Miasto. W zawodach brało udział tylko 8 wędkarzy niestety frekwencja przez nocne opady deszczu nie dopisała, większość zawodników wystraszyło się deszczu i nie dojechało. Zawody przebiegły w miłej atmosferze wszystkich ryb łącznie złowiono prawie 13 kilogramów. W zawodach zwyciężył Tobiasz Kłobutowski z wynikiem 4080 ...... więcej

Zaproszenie na zawody wędkarskie o Puchar Prezesa koła Wieruszów-Miasto

Aktualności | 2016-09-08 | Publikujący: Koło PZW Wieruszów-Miasto

Zarząd Koła PZW Wieruszów-MIASTO Serdecznie zaprasza na: ZAWODY W WĘDKARSTWIE SPŁAWIKOWYM O PUCHAR PREZESA KOŁA W DNIU 18.09.2016 r. (niedziela). Zawody zostaną rozegrane na kanale w miejscowości Mesznary Program: 6:00 - zbiórka zawodników w miejscu rozegrania zawodów, losowanie stanowisk 8:00-12:00 - łowienie 12:00-12:45 - ważenie ryb 12:45 - wręczanie pucharów Wpisowe wynosi 20 zł na posiłek. Na zawody wędkarskie proszę zapisywać się do dnia 16.09.2016 r. w dwóch sklepach wędkarskich w Wieruszowie, tj. Krab i Moja Pasja.... więcej

Zakończenie wakacji

Aktualności | 2016-09-05 | Publikujący: Koło PZW Wieruszów-Miasto

W niedzielę 04.09.2016 rozegrane zostały ostatnie zawody z serii "Wakacje z wędką". W zawodach udział wzięło 14 wędkarzy podzielonych na dwie grupy wiekowe 5-11 lat i 12-16 lat. Zawody odbyły się na zbiorniku w Jutrkowie. Wyniki zamieszczamy poniżej. Zarząd Koła PZW Wieruszów Miasto dziękuje Gminie Wieruszów za dofinansowanie pucharów, które uświetniły ten dzień i życzy wszystkim dzieciom aby rok szkolny minął w tak przyjemnej atmosferze jak nasze spotkania nad wodą z wędką Zapraszamy za rok!!!!!!!! Grupa 5-11 lat 1 miejsce Olaf ...... więcej