Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Stawy zakładowe w Wilkowie

 

najnowsze_logo1.jpg

 

STAWY ZAKŁADOWE W WILKOWIE

 

Bardzo pięknie położone łowisko przy  zakładzie PGP BAZALT WILKÓW - 6 km od Złotoryi. Od czerwca 2013 roku stawy oraz cały przyległy do nich teren z całą infrastrukturą decyzją Prezesa Jana Markiewicza przy aprobacie całej naszej wędkarskiej braci noszą imię Czesława Iwana. Zagospodarowane i czyste. Trzy tablice informacyjne na terenie łowiska sprawiają że wszystkie bieżące decyzje i informacje Zarządu Koła i Okręgu trafiają do naszych wędkarzy. Nowo wybudowana rybaczówka z pełnym aneksem kuchennym daje możliwość przygotowania posiłku i zaparzenia kawy czy herbaty. Wiata wędkarska z miejscem na rożno oraz stoliki i ławy drewniane na około 60 osób pozwalające organizowac idealne zawody i biesiady wędkarskie.

Swoje miejsce mają tu także najmłodsi miłośnicy wędkarstwa , dla których postawiona została piaskownica i stoliki z różnego rodzaju grami .

Można o nich pisać w samych superlatywach.

 

Gdzie kupić zezwolenie na wędkowanie?

Zezwolenie na wędkowanie na Stawach Zakłdowych w Wilkowie można wykupić u skarbnika Koła PZW nr 41 "Bazalt" w Wilkowie Kol.Pawła Okręglickiego - opłata za roczne wędkowanie na stawach kosztuje 50 zł

 

Informacje dodatkowe:

Możliwość wędkowania jedynia dla członków koła PZW nr 41 BAZALT w Wilkowie

 

Średnia głębokość: 3m 

 

Przezroczystość wody: dobra

 

Warunki wędkowania: 

z brzegu, w nocy, w dzień

Możliwość połowów jednie w soboty, niedziele oraz święta

 

 

Preferowane metody połowu:

spinning, spławik, z gruntu

 

 dsc00331.jpg   100_4227.jpg   100_4228.jpg   100_4249.jpg   100_4250.jpg   100_5262.jpg   100_5271.jpg