Wody PZW
http://www.pzw.org.pl/wody

Aktualności

Ryby z Poliwody nie tylko do wody, czyli świeża ryba na święta i nie tylko

Aktualności | 2013-12-10 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Większość wędkarzy przynajmniej słyszała o Poliwodzie, gdzie mieści się nasz Ośrodek Zarybieniowy. Niewielu jednak orientuje się w tym, co w Poliwodzie się dzieje, choć od czasu do czasu staramy się przekazać te informacje na naszej stronie. Stały rozwój bazy technicznej oraz metod produkcji, wpływa na ilość hodowanych tam ryb, która z roku na rok jest coraz większa. Ilość ta nie tylko zabezpiecza potrzeby zarybieniowe naszych wód, ale pozwala również prowadzić sprzedaż świeżej ryby wszystkim chętnym. A materiał zarybieniowy pozyskiwany z Poliwody, dzięki stosowanym tam technologiom jest najwyższej jakości.
O jakości naszych ryb nie trzeba przekonywać tych, którzy jej kiedykolwiek spróbowali. Walory smakowe hodowanego pstrąga docenione zostały przez ekspertów, dzięki czemu otrzymał on w tym roku zaszczytne wyróżnienie "Opolska Marka".
Nie wszyscy chyba wiedzą, że w Poliwodzie prawie zawsze (oprócz niedziel) można kupić świeżą rybę. W chwili obecnej dostępny jest w sprzedaży detalicznej karp, którego cena wynosi 13 zł/kg. Natomiast pstrąga tęczowego oferujemy zarówno w sprzedaży detalicznej - w cenie 17 zł/kg, jak i hurtowej. Przy zakupie hurtowym cenę można oczywiście negocjować pod numerem telefonu 694 600 281.
W sprawie sprzedaży detalicznej można się kontaktować pod numerem 533 633 182, a zakupu dokonać można od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00, w sobotę natomiast 9.00 - 14.00.
Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i przypominamy, że ryby powinniśmy jeść na codzień a nie tylko od święta.

Zdjęcia