Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Szkolenie dla nowych strażników SSR.

Informujemy Kolegów, że dnia 29.05.09 o godz. 16.oo w siedzibie ZO PZW w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej 11 odbędzie się szkolenie strażników SSR.  W szkoleniu mogą brać udział wszyscy chętni Koledzy, zarówno czynni strażnicy jak również planujący dopiero swój udział w pracach SSR. Osoby chętne do odbycia takiego szkolenia proszone są o kontakt z prezesem Koła kol. Adrianem Niedzielą (tel. 504010559) lub skarbnikiem Tomaszem Ziemińskim (695740050) albo ewentualnie Zarządem Okręgu (tel.033 816 20 92).

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • khxk9llneostradapl Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  esox zastanawiam czy wogóle cokolwiek widziałeś ,myślę że ty wędkujesz w wannie na świątecznym karpiu.Jeśli chcesz zaistnieć na tej stronie pomyśl bo "myślenie ma wielką przyszłość,a po przeczytaniu twoich wypocin "... ręce opadają.

 • Nawrocki Dariusz Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  spike70

  Nie wiem czy kolega ,,esox'' tylko nabija punkciki czy też interesuje się co się dzieje w naszych kręgach opinie zawarte nie raz pozbawiają mnie chęci do dalszej pracy. A MOŻE TEŻ RUSZYSZ SIĘ ABY TWOI POTOMKOWIE ZOBACZYLI SZCZUPAKA W NATURALNYCH ŁOWISKACH A NIE TYLKO NA OBRAZKACH MALOWANYCH PRZEZ DZIECI. pozdrawiam i zapraszam do pomocy wszystkim strażnikom bo takich pomarszczonych i kochających wodę jest coraz mniej

 • PRZEMEK Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  gorczas1

  Na wniosek koła PZW przy WSK Kalisz też takie szkolenie, przez komendanta P.S.R będzie przeprowadzone w okręgu kaliskim.Moim zdaniem bardzo dobra rzecz aby kontorole przez różnych strazników S.S.R. były bardziej profesionalne i zgodne z panującymi regulaminami.

 • Butkiewicz Paweł Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  esox

  Czasami się zastanawiam czy oni naprawdę istnieją.W ciągu roku mam po dwie góra trzy kontrole.To jest stanowczo za mało.I dla tego dobrze,że są nowe szkolenia dla strażników.Im więcej tym lepiej.

 • Mariak Krzysztof Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  marini72

  Tak trzymać, strażników nigdy nie za wiele.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasza sonda

Gdzie najczęściej łowisz?
Możesz dodać komentarz.
głównie na pobliskim łowisku
na kilku łowiskach okręgu
na łowiskach z porozumień międzyokręgowych
na terenie całego kraju
poza granicami Polski
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin