Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Płatności elektroniczne w PZW - konsultacje

Aktualności | 2009-08-07 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Płatności elektroniczne w PZW

Koledzy wędkarze!

Koledzy prezesi zarządów kół PZW!

 
W trakcie posiedzenia Zarządu Głównego PZW w dniu 28 marca br. rozpatrzono wnioski dotyczące potrzeby dokonania wszechstronnej analizy uwarunkowań dla możliwości wdrożenia w Związku systemu elektronicznych płatności składek i opłat. W tym celu powołano zespół ekspercki, który ma za zadanie zebranie i opracowanie wszystkich dotychczasowych doświadczeń PZW w dziedzinie płatności składek i opłat oraz przygotowanie i przedłożenie wniosków do rozpatrzenia przez Zarząd Główny PZW na posiedzeniach poprzedzających XXIX KZD PZW, a także na samym Zjeździe.

Z dotychczasowych badań w dziedzinie płatności elektronicznych wynika, że wdrożenie takich systemów może przynieść Związkowi liczące się oszczędności oraz zapewnić PZW znaczne korzyści organizacyjne. Może również zostać wdrożone, przynajmniej jako projekt pilotażowy, z wykorzystaniem środków unijnych.  Z tego też powodu do ZG PZW kierują w tej sprawie swoje propozycje liczne koła PZW, a także niektóre okręgi.

Wychodząc im naprzeciw Zarząd Główny PZW podjął więc  inicjatywę utworzenia powyższego zespołu, a także został przygotowany materiał, który omawia różnorodne aspekty tego zagadnienia, opracowany przez pana Mariusza Drozdowskiego przy współpracy z Polskim Portalem Wędkarskim Rybobranie. pl. Materiał ten został skierowany do okręgów PZW i tam jest dostępny dla wszystkich, którzy zechcą się z nim zapoznać oraz przekazać okręgom swoje uwagi. W piśmie prezesa ZG PZW kol. Eugeniusza Grabowskiego oraz Władysława Waligórę, dyrektora biura ZG PZW, skierowanym do okręgów poprosiliśmy o pilne przeanalizowanie przesłanych materiałów informacyjnych oraz przesłanie do ZG PZW, pisemnych wniosków i propozycji, a także uwag uzupełniających, które pomogą w opracowaniu materiałów dla potrzeb ZG PZW, a także do wykorzystania ich w uchwale XXIX Krajowego Zjazdu Delegatów PZW. Z tego też powodu poprosiliśmy o potraktowanie sprawy konsultacji jako  bardzo pilnej, a uwagi na temat opracowania należy przesłać do 25 maja br.

Informując Kolegów o powyższym liczymy także na Wasz udział w konsultacjach oraz kontakt z zarządami okręgów, celem uzyskania dostępu do przesłanych materiałów, a także przekazania zgłoszonych wniosków i uwag.
                                                       

Antoni Kustusz
rzecznik prasowy ZG PZW

Poleć znajomemu