Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Płatności elektroniczne w PZW - konsultacje

Aktualności | 2009-08-07 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Płatności elektroniczne w PZW

Koledzy wędkarze!

Koledzy prezesi zarządów kół PZW!

 
W trakcie posiedzenia Zarządu Głównego PZW w dniu 28 marca br. rozpatrzono wnioski dotyczące potrzeby dokonania wszechstronnej analizy uwarunkowań dla możliwości wdrożenia w Związku systemu elektronicznych płatności składek i opłat. W tym celu powołano zespół ekspercki, który ma za zadanie zebranie i opracowanie wszystkich dotychczasowych doświadczeń PZW w dziedzinie płatności składek i opłat oraz przygotowanie i przedłożenie wniosków do rozpatrzenia przez Zarząd Główny PZW na posiedzeniach poprzedzających XXIX KZD PZW, a także na samym Zjeździe.

Z dotychczasowych badań w dziedzinie płatności elektronicznych wynika, że wdrożenie takich systemów może przynieść Związkowi liczące się oszczędności oraz zapewnić PZW znaczne korzyści organizacyjne. Może również zostać wdrożone, przynajmniej jako projekt pilotażowy, z wykorzystaniem środków unijnych.  Z tego też powodu do ZG PZW kierują w tej sprawie swoje propozycje liczne koła PZW, a także niektóre okręgi.

Wychodząc im naprzeciw Zarząd Główny PZW podjął więc  inicjatywę utworzenia powyższego zespołu, a także został przygotowany materiał, który omawia różnorodne aspekty tego zagadnienia, opracowany przez pana Mariusza Drozdowskiego przy współpracy z Polskim Portalem Wędkarskim Rybobranie. pl. Materiał ten został skierowany do okręgów PZW i tam jest dostępny dla wszystkich, którzy zechcą się z nim zapoznać oraz przekazać okręgom swoje uwagi. W piśmie prezesa ZG PZW kol. Eugeniusza Grabowskiego oraz Władysława Waligórę, dyrektora biura ZG PZW, skierowanym do okręgów poprosiliśmy o pilne przeanalizowanie przesłanych materiałów informacyjnych oraz przesłanie do ZG PZW, pisemnych wniosków i propozycji, a także uwag uzupełniających, które pomogą w opracowaniu materiałów dla potrzeb ZG PZW, a także do wykorzystania ich w uchwale XXIX Krajowego Zjazdu Delegatów PZW. Z tego też powodu poprosiliśmy o potraktowanie sprawy konsultacji jako  bardzo pilnej, a uwagi na temat opracowania należy przesłać do 25 maja br.

Informując Kolegów o powyższym liczymy także na Wasz udział w konsultacjach oraz kontakt z zarządami okręgów, celem uzyskania dostępu do przesłanych materiałów, a także przekazania zgłoszonych wniosków i uwag.
                                                       

Antoni Kustusz
rzecznik prasowy ZG PZW

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasza sonda

Gdzie najczęściej łowisz?
Możesz dodać komentarz.
głównie na pobliskim łowisku
na kilku łowiskach okręgu
na łowiskach z porozumień międzyokręgowych
na terenie całego kraju
poza granicami Polski
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin