Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności - archiwum

KOLEJNE ŚRODKI UNIJNE NA INICJATYWY JEDNOSTEK OKRĘGU PZW W ZIELONEJ GÓRZE TRAFIŁY DO KOŁA PZW NR 1 W LUBSKU

Podpisanie umowy


W czwartek, 5 lipca br. w Sali Kolumnowej urzędu marszałkowskiego w Zielonej Górze, w obecności Członka Zarządu Województwa Lubuskiego Stanisława Tomczyszyna, zostało podpisanych 10 umów o dofinansowanie projektów w ramach osi priorytetowej 4 – Zrównoważony rozwój obszarów zależnych od rybactwa, która zwarta jest w Programie Operacyjnym „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.

- Program Operacyjny Ryby jest na etapie realizacji środków na lata 2007-2013, ale działa bardzo dobrze. Pięć grup rybackich działających na terenie naszego województwa zaczyna je realizować z powodzeniem. Gratuluję! Myślę, że projekty, które prowadzicie, są ważne. Podnoszą atrakcyjność turystyczną, na której wszyscy skorzystamy - powiedział Stanisław Tomczyszyn.

W ramach operacji polegającej na wzmocnieniu konkurencyjności i utrzymaniu atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa prezes ZO PZW w Zielonej Górze Kol. Mirosław Kamiński i sekretarz ZO PZW Zdzisław Kowalski w imieniu naszego Okręgu podpisali umowę na realizację projektu pt. „Organizowanie kół zainteresowań dla dzieci i młodzieży w ramach Szkółki Wędkarskiej Koła PZW nr 1 w Lubsku” . Na realizację tej operacji przeznaczono środki wartość 10 179,10 zł. Działacze z Koła Nr 1 w Lubsku po raz kolejny wmurowują swoją cegiełkę w przygotowanie swoich następców w strukturach PZW. Wiedzą, że przyszłość Związku wyrasta właśnie z najmłodszych pokoleń. Praca na rzecz środowiska najmłodszych jest przez to koło prowadzona od wielu lat. Tym razem wysiłki organizatorów wsparte środkami unijnymi rozszerzą warsztat metod przekazu i uatrakcyjnią ciekawie przygotowane programy zajęć teoretycznych i praktycznych.


Piszą o tym:

http://lubuskie.pl/strona-glowna/news/&news_category=PO%20Ryby&news_id=11068/

http://www.pzw.org.pl/lubsko1/wiadomosci/64678/60/jest_umowa


Autor zdjęć - Grzegorz Rutkowski - koło PZW nr 1 w Lubsku.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasza sonda

Gdzie najczęściej łowisz?
Możesz dodać komentarz.
głównie na pobliskim łowisku
na kilku łowiskach okręgu
na łowiskach z porozumień międzyokręgowych
na terenie całego kraju
poza granicami Polski
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin