Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Reprezentacja WKW

REPREZENTACJA

WOJSKOWEGO KOŁA WĘDKARSKIEGO

W CHEŁMIE

 

 34815556_2226398150722897_2532280350848057344_o.jpg34847776_471735739947597_1380026172489859072_n.jpg51451696_624840651303771_1210026801363943424_o.jpg56381610_658141011307068_1918799024857546752_o.jpg

 

     Reprezentanci Wojskowego Koła Wędkarskiego w Chełmie rywalizują w dyscyplinach: spławikowej, feederowej, spinningowej oraz podlodowej. Nasi zawodnicy reprezentują Koło w zawodach rangi Okręgowej, Ogólnopolskiej jak również w zawodach rangi Mistrzostw Polski. Zarząd WKW zawsze z pełnym zaangażowanie wspierał i wspiera naszych reprezentantów od początku istnienia Koła. Poniżej przedstawiamy Wam koledzy i koleżanki sukcesy osiągnięte przez członków naszego Koła.

     Zarząd Wojskowego Koła Wędkarskiego w Chełmie dziękuje zawodnikom reprezentującym Koło, gratuluje osiągnięć i życzy dalszych sukcesów.

 

64926350_705247663263069_8008160329496264704_o.jpg73232858_783586795429155_4622093432855199744_n.jpg

 

 

FEEDER/GRUNT

DRUŻYNOWO

 

Lp.

Nazwa zawodów

Miejsce rozgrywania zawodów

Data

Zajęte miejsce

1.

I Okręgowe Zawody Gruntowe

rz. Bug

m. Uchańka

21.05.2006 r.

I miejsce

2.

Mistrzowskie Zawody Gruntowe - Puchar Starosty Chełmskiego

rz. Bug

m. Uchańka

01.07.2006 r.

III miejsce

3.

II Okręgowe Zawody Gruntowe

rz. Wieprz m. Dworzyska

10.09.2006 r.

II miejsce

4.

I Towarzyskie Zawody Gruntowe Okręgu Chełmskiego

j. Glinki k/Włodawy

13.05.2007 r.

III miejsce

5.

III Towarzyskie Zawody Gruntowe Okręgu Chełmskiego

zb. Wincentów

16.09.2007 r.

III miejsce

6.

I Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Glinki k/Włodawy

17.05.2008 r.

III miejsce

7.

II Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Okopy

15.06.2008 r.

V miejsce

8.

I Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Glinki k/Włodawy

13.05.2012 r.

I miejsce

9.

III Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Skryhiczyn

01.09.2012 r.

IV miejsce

10.

II Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Niwa

m. Sawin

23.06.2013 r.

I miejsce

11.

IV Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug m. Wola Uhruska

28.09.2013 r.

VI miejsce

12.

IV Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Glinki

k/Włodawy

11.09.2016 r.

VI miejsce

13.

I Feederowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Glinki

k/Włodawy

29.04.2018 r.

V miejsce

14.

II Feederowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

Zb. Niwa

m. Sawin

09.06.2018 r.

II miejsce

 

 

 

FEEDER/GRUNT

INDYWIDUALNIE

 

Lp.

Nazwa zawodów

Miejsce rozgrywania zawodów

Data

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko zawodnika

1.

II Okręgowe Zawody Gruntowe

rz. Wieprz

m. Dworzyska

10.09.2006 r.

II miejsce

Piotr Chmielewski

2.

I Towarzyskie Zawody Gruntowe Okręgu Chełmskiego

j. Glinki

k/Włodawy

13.05.2007 r.

II miejsce

Janusz Żyliński

3.

I Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Glinki

k/Włodawy

08.05.2011 r.

III miejsce

Tomasz Witowski

4.

I Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Glinki

k/Włodawy

13.05.2012 r.

I miejsce

Ryszard Przychodaj

5.

Finał Gruntowego Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

30.09.2012 r.

IV miejsce

Tomasz Witowski

6.

II Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Niwa

m. Sawin

23.06.2013 r.

V miejsce

Janusz Żyliński

7.

II Gruntowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug m. Wola Uhruska

05.06.2016 r.

VI miejsce

Marek

Sawa

8.

I Feederowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Glinki

k/Włodawy

29.04.2018 r.

III miejsce

Marek

Sawa

9.

II Feederowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Niwa

m. Sawin

09.06.2018 r.

II miejsce

Marek

Sawa

10.

II Feederowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Niwa

m. Sawin

09.06.2018 r.

IV miejsce

Tomasz Sankowski

11.

III Feederowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

21.07.2019 r.

VI miejsce

Marcin Gruszecki

 

1.jpg10.jpg2.jpg4.jpg

 

SPŁAWIK

DRUŻYNOWO

 

Lp.

Nazwa zawodów

Miejsce rozgrywania zawodów

Data

Zajęte miejsce

1.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Wieprz

m. Stężyca

07.09.2013 r.

II miejsce

2.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

07.09.2014 r.

VI miejsce

3.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Wieprz

m. Stężyca

19.09.2015 r.

V miejsce

4.

II Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Włodawa

25.06.2016 r.

VI miejsce

5.

III Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

28.08.2016 r.

III miejsce

6.

II Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

19.08.2017 r.

V miejsce

7.

III Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

27.08.2017 r.

VI miejsce

8.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

03.09.2017 r.

IV miejsce

9.

II Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Niwa

m. Sawin

10.06.2018 r.

II miejsce

10.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Lubańki

26.08.2018 r.

V miejsce

11.

III Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Niwa

m. Sawin

23.06.2019 r.

I miejsce

12.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

25.08.2019 r.

IV miejsce

 

 

 

SPŁAWIK

INDYWIDUALNIE

 

Lp.

Nazwa zawodów

Miejsce rozgrywania zawodów

Data

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko zawodnika

1.

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Kobiet, Juniorów i Kadetów kat. Kobiet

zb. Staw

14.06.2009 r.

III miejsce

Jolanta Ostrowska

2.

Spławikowe Mistrzostwa Kobiet, Kadetów i Juniorów Okręgu Chełmskiego kat. Kobiet

zb. Staw

13.06.2010 r.

III miejsce

Ewa Łopacińska

3.

III Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

starorzecze

Deusze

28.08.2010 r.

I miejsce

Jan Neczaj

4.

Spławikowe Mistrzostwa Kobiet, Kadetów i Juniorów Okręgu Chełmskiego

kat. kadet

zb. Staw

10.06.2011 r.

V miejsce

Żaneta Przychodaj

5.

Spławikowe Mistrzostwa Kobiet, Kadetów i Juniorów Okręgu Chełmskiego kat. junior

zb. Staw

10.06.2011 r.

IV miejsce

Partyk

Najda

6.

Spławikowe Mistrzostwa Kobiet, Kadetów i Juniorów Okręgu Chełmskiego kat. kadet

zb. Tuligłowy

 

27.05.2012 r.

IV miejsce

Żaneta Przychodaj

7.

Spławikowe Mistrzostwa Kobiet, Kadetów i Juniorów Okręgu Chełmskiego kat. kobieta

zb. Tuligłowy

 

27.05.2012 r.

V miejsce

Marzena Wieszchowska

8.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Wieprz

m. Stężyca

07.09.2013 r.

IV miejsce

Tomasz Witowski

9.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Wieprz

m. Stężyca

07.09.2013 r.

III miejsce

Ryszard Przychodaj

10.

I Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

kat. kadet

zb. Tuligłowy

27.04.2014 r.

V miejsce

Żaneta Przychodaj

11.

II Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

kat. kadet

zb. Niwa

m. Sawin

08.06.2014 r.

VI miejsce

Żaneta Przychodaj

12.

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Kobiet, Kadetów i Juniorów Okręgu Chełmskiego

kat. kadet

starorzecze Pomka

m. Wola Uhruska

23.05.2015 r.

IV miejsce

Żaneta Przychodaj

13.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Wieprz

m. Stężyca

19.09.2015 r.

III miejsce

Tomasz Witowski

14.

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Kobiet, Kadetów i Juniorów Okręgu Chełmskiego

kat. kadet

zb. Okopiec

m. Orchówek

08.05.2016 r.

VI miejsce

Krystian Witowski

15.

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Kobiet, Kadetów i Juniorów Okręgu Chełmskiego

kat. kobieta

zb. Okopiec

m. Orchówek

08.05.2016 r.

V miejsce

Magdalena Ratomska

16.

I Spławikowe Grand Prix Kobiet, Kadetów i Juniorów Okręgu Chełmskiego

kat. kadet

starorzecze Pomka

m. Wola Uhruska

21.05.2016 r.

V miejsce

Krsytian Witowski

17.

III Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Włodawa

28.08.2016 r.

V miejsce

Janusz Żyliński

18.

II Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

19.08.2017 r.

IV miejsce

Janusz Żyliński

19.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

03.09.2017 r.

IV miejsce

Janusz Żyliński

20.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Wola Uhruska

03.09.2017 r.

VI miejsce

Marek

Sawa

21.

IV Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Lubańki

26.08.2018 r.

VI miejsce

Janusz

Żyliński

22.

III Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Niwa

m. Sawin

23.06.2019 r.

II miejsce

Tomasz Witowski

 

31466883_454390571682114_3485497348048551936_n.jpg35548203_477385912715913_1123817577848504320_n.jpg71651698_773639223090579_359764508165537792_o.jpg72746705_783587265429108_3002006656130220032_n.jpg

 

 

SPINNING

TEAM

 

Lp.

Nazwa zawodów

Miejsce rozgrywania zawodów

Data

Zajęte miejsce

Imiona i Nazwiska zawodników

1.

I Spinningowe Teamowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Żółtańce Duży

19.05.2019 r.

VI miejsce

Mirosław Dzikon

Kamil Modzelewski

2.

II Spinningowe Teamowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Wytyczno

08.06.2019 r.

II miejsce

Mirosław Dzikon

Kamil Modzelewski

3.

II Spinningowe Teamowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Wytyczno

08.06.2019 r.

VI miejsce

Jansz Żyliński

Andrzej

Brzeziecki

4.

III Spinningowe Teamowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Sumin

06.10.2019 r.

III miejsce

Mirosław Dzikon

Kamil Modzelewski

5.

IV Spinningowe Teamowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Białe

m. Okuninka

19.10.2019 r.

II miejsce

Jansz Żyliński

Łukasz Krasuń

6.

IV Spinningowe Teamowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Białe

m. Okuninka

19.10.2019 r.

III miejsce

Mirosław Dzikon

Kamil Modzelewski

 

 

 

SPINNING

INDYWIDUALNIE

 

Lp.

Nazwa zawodów

Miejsce rozgrywania zawodów

Data

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko zawodnika

1.

II Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Niwa

m. Sawin

30.06.2013 r.

I miejsce

Janusz Żyliński

2.

II Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Niwa

m. Sawin

30.06.2013 r.

VI miejsce

Stanisław Maraszek

3.

I Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Husynne

17.05.2014 r.

IV miejsce

Mirosław Dzikon

4.

I Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Husynne

17.05.2014 r.

VI miejsce

Kamil Modzelewski

5.

III Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Świerże

26.07.2014 r.

III miejsce

Mirosław Dzikon

6.

III Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Świerże

26.07.2014 r.

VI miejsce

Kamil Modzelewski

7.

IV Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Zbereże

14.09.2014 r.

I miejsce

Mirosław Dzikon

8.

IV Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Zbereże

14.09.2014 r.

III miejsce

Stanisław Maraszek

9.

II Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Niwa

m. Sawin

13.06.2015 r.

I miejsce

Łukasz Krasuń

10.

III Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Świerże

22.08.2015 r.

II miejsce

Stanisław Maraszek

11.

IV Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Zbereże

13.09.2015 r.

III miejsce

Mirosław Dzikon

12.

I Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Żółtańce Duże

21.05.2016 r.

I miejsce

Łukasz Krasuń

13.

I Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Żółtańce Duże

21.05.2016 r.

IV miejsce

Kamil Modzelewski

14.

II Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Glinki k/Włodawy

26.06.2016 r.

II miejsce

Mirosław Dzikon

15.

II Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Glinki k/Włodawy

26.06.2016 r.

VI miejsce

Łukasz Krasuń

16.

III Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Husynne

13.08.2016 r.

I miejsce

Łukasz Krasuń

17.

III Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Husynne

13.08.2016 r.

III miejsce

Mirosław Dzikon

18.

IV Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Świerże

18.09.2016 r.

II miejsce

Łukasz Krasuń

19.

I Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Husynne

07.05.2017 r.

III miejsce

Łukasz Krasuń

20.

IV Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Białe

m. Okuninka

23.09.2017 r.

I miejsce

Łukasz Krasuń

21.

III Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Dubienka

02.09.2018 r.

I miejsce

Łukasz Krasuń

22.

III Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

rz. Bug

m. Dubienka

02.09.2018 r.

II miejsce

Mirosław

Dzikon

23.

IV Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Białe

m. Okuninka

06.10.2018 r.

II miejsce

Łukasz Krasuń

24.

IV Spinningowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Białe

m. Okuninka

06.10.2018 r.

IV miejsce

Mirosław

Dzikon

25.

VII Ogólnopolskie Otwarte Zawody Spinningowe "Puchar Pstrąga WKS Chełm"

zb. Glinianka

m. Pawłów

31.03.2019 r.

II miejsce

Łukasz Krasuń

 

5.jpg3.jpg6.jpg9.jpg

 

PODLODOWE

DRUŻYNOWO

 

Lp.

Nazwa zawodów

Miejsce rozgrywania zawodów

Data

Zajęte miejsce

1.

I Podlodowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Majdan Zahorodyński

11.02.2012 r.

II miejsce

2.

I Podlodowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Sumin

02.02.2019 r.

III miejsce

 

PODLODOWE

INDYWIDUALNIE

 

Lp.

Nazwa zawodów

Miejsce rozgrywania zawodów

Data

Zajete miejsce

Imię i Nazwisko zawodnika

1.

I Podlodowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Majdan Zahorodyński

17.01.2010 r.

V miejsce

Grzegorz Januszanis

2.

I Podlodowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Majdan Zahorodyński

11.02.2012 r.

VI miejsce

Zdzisław Marchwiany

3.

I Podlodowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

zb. Żółtańce

19.01.2013 r.

III miejsce

Zdzisław Marchwiany

4.

I Podlodowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego

j. Sumin

02.02.2019 r.

II miejsce

Janusz Żyliński

 

44324947_566809097106927_5283880659750748160_n.jpg62040564_695334687587700_77770179714482176_n.jpg62394863_695334894254346_6210599203383541760_n.jpg73160587_783586682095833_3071940083897597952_n.jpg73316452_783587125429122_4227314783629606912_n.jpg74382960_783586922095809_5994653710939062272_n.jpg47575256_593725294415307_5813070009856950272_n.jpg

 

INNE ZAWODY WĘDKARSKIE

DRUŻYNOWO

 

Lp.

Nazwa zawodów

Miejsce rozgrywania zawodów

Data

Zajęte miejsce

1.

 

Maraton Wędkarski Nielisz 2008

zb. Nielisz

09/10.

08.2008 r.

IV miejsce

2.

V Wielobój Wędkarski

 

rz. Bug

m. Wola Uhruska

5/6.

07.2014 r.

V miejsce

3.

VII Wielobój Wędkarski

rz. Bug

m. Wola Uhruska

2/3.

07.2016 r.

VI miejsce

4.

VIII Wielobój Wędkarski

rz. Bug

m. Wola Uhruska

1/2.07.2017 r.

III miejsce

5.

XII Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych

zb. Dębowy Las

09.09.2017 r.

III miejsce

6.

X Wielobój Wędkarski

 

rz. Bug

m. Wola Uhruska

6/7.

07.2019 r.

III miejsce

7.

XI Wielobój Wędkarski

 

rz. Bug

m. Wola Uhruska

4/5.

07.2020 r.

VI miejsce

 

INNE ZAWODY WĘDKARSKIE

INDYWIDUALNIE

 

Lp.

Nazwa zawodów

Miejsce rozgrywania zawodów

Data

Zajete miejsce

Imię i Nazwisko zawodnika

1.

Towarzyskie Zawody Wędkarskie dla Działaczy ZO PZW w Chełmie

kat. ryba drapieżna

rz. Bug

m. Wola Uhruska

18.10.2008 r.

II miejsce

Tomasz Witowski

2.

Towarzyskie Zawody Wędkarskie dla Działaczy ZO PZW w Chełmie

kat. ryba drapieżna

rz. Bug

m. Wola Uhruska

10.10.2009 r.

I miejsce

Tomasz Witowski

3.

V Wielobój Wędkarski

kat. spinning

rz. Bug

m. Wola Uhruska

5/6.

07.2014 r.

II miejsce

Mirosław Dzikon

4.

V Wielobój Wędkarski

kat. grunt

rz. Bug

m. Wola Uhruska

5/6.

07.2014 r.

III miejsce

Ryszard Przychodaj

5.

Towarzyskie Zawody Wędkarskie dla Działaczy ZO PZW w Chełmie

kat. ryba spokojnego żeru

rz. Bug

m. Wola Uhruska

27.09.2014 r.

IV miejsce

Andrzej Witowski

6.

VII Wielobój Wędkarski

kat. spinning

rz. Bug

m. Wola Uhruska

2/3.

07.2016 r.

III miejsce

Łukasz

Krasuń

7.

VII Wielobój Wędkarski

kat. spinning

rz. Bug

m. Wola Uhruska

2/3.

07.2016 r.

IV miejsce

Mirosław Dzikon

8.

VII Wielobój Wędkarski

kat. spinning

rz. Bug

m. Wola Uhruska

2/3.

07.2016 r.

VI miejsce

Kamil

Modzelewski

9.

VIII Wielobój Wędkarski

kat. spławik

rz. Bug

m. Wola Uhruska

1/2.

07.2017 r.

IV miejsce

Janusz

Żyliński

10.

VIII Wielobój Wędkarski

kat. spinning

rz. Bug

m. Wola Uhruska

1/2.

07.2017 r.

III miejsce

Kamil

Modzelewski

11.

VIII Wielobój Wędkarski

kat. spinning

rz. Bug

m. Wola Uhruska

1/2.

07.2017 r.

IV miejsce

Mirosław

Dzikon

12.

VIII Wielobój Wędkarski

kat. spinning

rz. Bug

m. Wola Uhruska

1/2.

07.2017 r.

V miejsce

Łukasz

Krasuń

13.

VIII Wielobój Wędkarski

kat. feeder

rz. Bug

m. Wola Uhruska

1/2.

07.2017 r.

VI miejsce

Grzegorz

Marchwiany

14.

XII Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych

kat. spławik

zb. Dębowy Las

09.09.2017 r.

II miejsce

Janusz Żyliński

15.

XII Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych

kat. grunt

zb. Dębowy Las

09.09.2017 r.

V miejsce

Grzegorz Marchwiany

16.

Towarzyskie Zawody Spławikowe Międzyrzeckiego Towarzystwa Wędkarskiego

"ŻWIREK"

Żwirownia

m. Międzyrzec Podlaski

29.04.2018 r.

I miejsce

Tomasz Witowski

17.

Towarzyskie Zawody Gruntowe Międzyrzeckiego Towarzystwa Wędkarskiego

"ŻWIREK"

Żwirownia

m. Międzyrzec Podlaski

17.06.2018 r.

III miejsce

Marcin Gruszecki

18.

IX Wielobój Wędkarski

kat. spławik

rz. Bug

m. Wola Uhruska

7/8.

07.2018 r.

III miejsce

Grzegorz Maksymiuk

19.

IX Wielobój Wędkarski

kat. spinning

rz. Bug

m. Wola Uhruska

7/8.

07.2018 r.

II miejsce

Kamil Modzelewski

20.

IX Wielobój Wędkarski

kat. spinning

rz. Bug

m. Wola Uhruska

7/8.

07.2018 r.

V miejsce

Mirosław Dzikon

21.

Towarzyskie Zawody Spławikowe Międzyrzeckiego Towarzystwa Wędkarskiego

"ŻWIREK"

Żwirownia

m. Międzyrzec Podlaski

07.04.2019 r.

I miejsce

Tomasz Witowski

22.

X Wielobój Wędkarski

kat. spinning

rz. Bug

m. Wola Uhruska

6/7.

07.2019 r.

II miejsce

Mirosław Dzikon

23.

X Wielobój Wędkarski

kat. feeder

rz. Bug

m. Wola Uhruska

6/7.

07.2019 r.

I miejsce

Marcin Gruszecki

24.

XI Wielobój Wędkarski

kat. spławik

 

rz. Bug

m. Wola Uhruska

4/5.

07.2020 r.

III miejsce

Tomasz Witowski

25.

XI Wielobój Wędkarski

kat. feeder

 

rz. Bug

m. Wola Uhruska

4/5.

07.2020 r.

V miejsce

Marcin Gruszecki

 

6.jpg8.jpg11.jpg

 

 

 

KLASYFIKACJE GRAND PRIX

 

 

Lp.

Nazwa klasyfikacji

Zajęte miejsce

Imiona i Nazwiska zawodników

1.

Klasyfikacja Grand Prix Spławik Okręgu Chełmskiego PZW 2009

kat. kobiet

III miejsce

Jolanta Ostrowska

2.

Klasyfikacja Grand Prix Grunt Okręgu Chełmskiego PZW 2012

IV miejsce

Tomasz Witowski

3.

Klasyfikacja Grand Prix Spinning Okręgu Chełmskiego PZW 2014

I miejsce

Mirosław Dzikon

4.

Klasyfikacja Grand Prix Spinning Okręgu Chełmskiego PZW 2014

IV miejsce

Kamil Modzelewski

5.

Klasyfikacja Grand Prix Spinning Okręgu Chełmskiego PZW 2016

I miejsce

Łukasz Krasuń

6.

Klasyfikacja Grand Prix Spinning Okręgu Chełmskiego PZW 2016

V miejsce

Mirosław Dzikon

7.

Klasyfikacja Grand Prix Spławik Okręgu Chełmskiego PZW 2016

kat. kadet

VI miejsce

Krystian Witowski

8.

Klasyfikacja Grand Prix Spinning Okręgu Chełmskiego PZW 2017

II miejsce

Łukasz Krasuń

9.

Klasyfikacja Grand Prix Spinning Okręgu Chełmskiego PZW 2018

II miejsce

Łukasz Krasuń

10.

Klasyfikacja Grand Prix Spinning Okręgu Chełmskiego PZW 2018

IV miejsce

Mirosław Dzikon

11.

Klasyfikacja Grand Prix Teamów Spinning Okręgu Chełmskiego PZW 2019

I miejsce

Mirosław Dzikon

Kamil Modzelewski

12.

Klasyfikacja Grand Prix Teamów Spinning Okręgu Chełmskiego PZW 2019

V miejsce

Janusz Żyliński

Łukasz Krsuń

 

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak często wędkujesz ?
rzadziej niż raz w miesiącu
raz w miesiącu
raz na dwa tygodnie
raz w tygodniu
częściej niż raz w tygodniu
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin