Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Przygotowanie łowiska Deusze do zawodów 04.07.2017 r.

Aktualności | 2017-07-05 | Publikujący: Wojskowe

1

W dniu 04.07.2017 r. na zb. Deusze 9 członków naszego Koła brało udział w całodziennym przygotowaniu łowiska do „II Memoriału F. Misiewicza i R. Przychodaja”. Prace obejmowały m.in. czyszczenie dna z roślinności wodnej, podcinanie krzewów i drzew utrudniających dojście do stanowisk, koszenie traw, naprawa drogi dojazdowej do stanowisk oraz sprzątanie.

Dużym optymizmem napawał nas fakt, iż większość przygotowanych łowisk w ubiegłorocznej akcji zostało utrzymanych przez wędkarzy w dobrym stanie co umożliwiło nam zajęcie się kolejnymi pracami np.: naprawa drogi do stanowisk, utworzenie nowych stanowisk. Niestety, mimo działań naszych członków nie udało się uzyskać pomocy od władz lokalnych w poprawie dojazdu do samego zbiornika. Jednak liczymy na pomoc „dobrych ludzi”, wędkarzy, instytucji oraz lokalnego koła wędkarskiego by dojazd w dobrym stanie zaistniał przynajmniej do następnych zawodów w przyszłym roku.

Podsumowując, łowiska zostały przygotowane perfekcyjnie i oczekują na zawodników memoriału na który serdecznie zapraszamy. 

 

Zarząd Wojskowego Koła Wędkarskiego serdecznie dziękuje wszystkim biorącym udział w tym przedsięwzięciu.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak często wędkujesz ?
rzadziej niż raz w miesiącu
raz w miesiącu
raz na dwa tygodnie
raz w tygodniu
częściej niż raz w tygodniu
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin