Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

List od reprezentacji Rosji

----- Original Message -----

 

 

Dear colleagues, friends,
The Russian team successfully got home and we now returned to our usual work. But we`ll keep forever these happy days that we spent in Poland with you during the 6th WIFC in Augustow. We are wery grateful to you for your kindly help, attention to our team and your assistance. We felt there as at home and among friends. I`m sure that this kind of sport competition is devoted to make differents people close to each other and more peaceful. We all enriched in fishing experience and friends. So we`ll preparing for next WIFC-2010 and we `ll be waiting for new meetings on the ice!
I hope our fishing family will grow up year by year uniting all people over the wold who is interesting in ice-fishing.
Best regards,

I remain sincerely Yours,

Igor Chinyakov

 

 

Drodzy koledzy, przyjaciele,

 

Rosyjska drużyna szczęśliwie dotarła do domu i teraz wróciliśmy do naszej zwykłej pracy. Ale zapamiętamy na zawsze te szczęśliwe dni, które spędziliśmy w Polsce z Wami podczas  6-tych  Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym w Augustowie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą troskę o nasz zespół i Wasze wsparcie. Czuliśmy się tam jak w domu i między przyjaciółmi. Jestem przekonany, że ten rodzaj konkurencji sportowej  jest predystynowany do tego, żeby likwidować różnice  i budować pokojowe relacje między ludźmi.

My wszyscy wzbogaciliśmy się o doświadczenie wędkarskie i o przyjaciół. Teraz my  przygotowujemy się do następnych Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym - 2010 i  oczekujemy nowego spotkania na lodzie!

Spodziewam się, że nasza rodzina wędkarska powiększy się łącząc wszystkich ludzi na świecie, którzy interesują się wędkarstwem podlodowym.

 

Łączę wyrazy szacunku ,


Szczerze oddany,


Igor Chinyakov

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.