Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Terminy i miejsca zawodów - rezerwacja łowisk na rok 2017

KALENDARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH, KÓŁ I KLUBÓW – 2017r.

DATA

MIEJSCE

KOŁO/KLUB

Data odebrania potwierdzenia

19,03

Oława elewatory

Oława 16

 

26,03

Oława elewatory

Oława 16

 

25-26,03

Mietków od zapory do „francuza”

Sobótka

09,03 wydano

26,03

Widawa poniżej mostu Pęgowskiego

Lotnik

 

26,03

Bajkał cypel + plaża

Feeder Klub Krokodyl

13,03 wydano

31,03-2,04

Zajączków

Oborniki Śląskie

 

2,04

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

 

2,04

Kanał powodziowy ul. Baudoina/Zatoka Biskupin

Belona

28,03 wydano

2,04

Zajączków

Oborniki Śląskie

 

2,04

Barki II cypel

Astra/Fishing 24

 

8,04

Kanał żeglugowy „Elewatory”

Oława 19

 

8,04

Biały Kościół

Okoń Strzelin

28,03 wydano

 

 

 

 

8,04

Barki II prawa strona

Koło 36

03,04 wydano

9,04

Kwisa m. Leśna - spinning

Kapitanat

 

9,04

Leśnica

Leśnica

31,03 wydano

9,04

Bystrzyca między mostami poniżej Mietkowa

Kąty Wrocławskie

 

9,04

Odra - Zawalna

Astra/Feeder Klub Krokodyl

03,04 wysłano

9,04

Cegielnia

Fabryczna

 

9,04

Sławoszowice

Milicz/Oborniki Śl.

 

9,04

Kanał Ratowice

Ślęza Żórawina

27,03 wysłano

9,04

Kanał Elewatory

Oława 16

 

9,04

Zawalna lewy brzeg od Leclerka

Szafran

27,03 wydano

9,04

Odra Utrata

Feeder Team Germaz

28,03 wysałano

 

 

 

10,02 wydano

9,04

Prężyce

Okoń Miękinia

13,02 wydano

16,04

Kanał powodziowy ul. Badouina

Odra

 

16,04

Odra - Uraz „Kamienie”

Oborniki Śląskie

 

 

 

 

 

22,04

Kanał żeglugowy Toruńska

Chemik

27,03 wydano

22,04

Boguszyce

Hydral

 

22,04

Kanał Opatowicki

Krzyki

27,03 wydano

22,04

Biały Kościół

Strzelin

 

22,04

Monopolowa

Sauer-Danfoss

 

22,04

Barki II prawa strona

Pafawag

 

22-23,04

Bystrzyca poniżej Mietkowa między mostami

Sobótka

09,03 wydano

23,04

Odra Rędzin (rezerwowo kanał żeglugowy Toruńska)

Kapitanat

 

23,04

Boguszyce

Bierutów

 

23,04

Glinianki w Wołowie

Wołów

 

23,04

I staw Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice

 

23,04

Wilczków

Malczyce

 

23,04

Kanał żeglugowy Oława

Oława nr 90

 

23,04

Zawalna

Fabryczna/Leśnica

20,04 wydano Leśnicy

23,04

Barki II cypel

Szafran

27,03 wydano

23,04

Kanał żeglugowy Ratowice lewa strona

Burza

 

23,04

Barycz w  Sławoszowicach powyżej jazu

Trzebnica

 

23,04

Odra Kozanów lewy brzeg

Kozanów IV

 

29,04

Boguszyce

Boguszyce

 

29,04

Odra Bujwida

Rekin

14,04 wydano

29,04

Bystrzyca między mostami poniżej Mietkowa

Kąty Wrocławskie

 

29-30,04

Zawalna

Oborniki/Belona

20,04

29-30,04

Rędzin

Fishing 24

 

30,04

Kanał żeglugowy Elewatory

Oława 16

 

30,04

Przyborów/glinianki w Wołowie

Wołów

 

30,04

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

 

30,04

Barki II

Krzyki

03,04 wydano

30,04

Staw Gosławice

Kleń Brzezina

20,04

30,04

Odra Bujwida

Rekin

25,04

30,04

Zajączków

Oborniki Śląskie

 

30,04

Barycz w Sławoszowicach

Trzebnica

 

2,05

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

 

3,05

Mietków od zapory do Francuza

Bystrzyca Mietków

19,04 wydano

6,05

glinianki w Wołowie

Wołów

 

6,05

Kanał żeglugowy „Elewatory”

Oława 19

 

6,05

Kanał Powodziowy

Stare Miasto

 

6-7,05

Zawalna

MPK

28,04

6,05

Leśnica –dla dzieci

Astra/Komisja ds. Młodzieży

 

7,05

Widawa Kijowice

Klub spinningowy Koła Bierutów

 

7,05

Wabienice

Widawa Bierutów

 

7,05

Odra Brzeg Dolny

Wołów

 

7,05

Odra Kamieniec/Gajków spinning

Krokodyl

 

7,05

Odra Rędzin poniżej śluzy prawy brzeg od ul. Wędkarzy (rezerwowo Boguszyce)

Kapitanat

 

7,05

I staw Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice

 

7,05

Prężyce

Lotnik

 

13,05

Leśnica – dla dzieci

Astra

11,05 wydano

13,05

Biały Kościół

Smolec (delaval)

08,05 wydano

13,05

Cegielnia

Fabryczna

 

13,05

Monopolowa

Rekin

14,04 wydano

13,05

Kanał żeglugowy Toruńska

Chemik

10,02 wydano

13,05

Bujwida

Pafawag

 

13-14,05

Mietków od Borzygniewu do Domanic

Ślęza Żórawina

 

13-14,05

Zawalna prawy brzeg

Krzyki

09,05 wydano

14,05

Odra lewy brzeg – Most Milenijny

92 Pogotowie Ratunkowe

 

14,05

Biedaszków Mały

Trzebnica

 

14,05

Kanał żeglugowy - Oława

Oława nr 90

 

14,05

Polarowski

Fishing 24

 

14,05

Kanał Żeglugowy ul. Toruńska – Mistrzostwa Koła Astra

Astra

09,05 wydano (e-mail)

14,05

Zawalna lewy brzeg Leklerk

Szafran;

Astra  - rezerwowo Barki II

25,04

 

 

 

 

14,05

Biedaszków Mały

Trzebnica

 

 

 

 

 

14,05

Odra Kozanów lewy brzeg

Kozanów IV

04,05 wydano

20,05

Odra Rędzin powyżej śluzy

Hydral

 

20,05

Opatowice

Sauer-Danfoss

 

20,05

Odra w Oławie

Okoń Strzelin

17,05 wydano

20,05

Biały Kościół

Strzelin

 

20,05

Ratowice kanał żeglugowy lewy brzeg

Burza

 

20-21,05

Bartoszowice - spinning

MPK

 

20-21.05

Zawalna 2 tury

Belona/Jelenia Góra

 

21,05

Mistrzostwa Okręgu weteranów (powyżej 55 lat)  staw „Polarowski” w Szczodrem

Kapitanat

 

21,05

Odra i kanały we Wrocławiu - spinning

Kapitanat

 

21,05

glinianki w Wołowie

Wołów

 

21,05

Prężyce

Okoń Miękinia

13,02 wydano

21,05

Leśnica

Leśnica

 

21,05

Odra „ barany” Ranczo

Fan Klub Feeder

 

21,05

Rędzin

Feeder Team Germaz

 

21,05

Zajączków

Oborniki Śląskie

 

21,05

Odra od ul. Karczemnej

Krokodyl

 

21,05

Bystrzyca poniżej Mietkowa między mostami

Stanica Mietków

 

21,05

Opatowice - spinning

Krzyki

 

21,05

Kanał Powodziowy

Fishing 24

 

27,05

Kanał Powodziowy

Stare Miasto

 

27-28,05

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

 

27-28,05

Mietków od zapory do „francuza”

Sobótka

 

27-28,05

Mistrzostwa Okręgu – Odra ul. Zawalna

Kapitanat

 

27,05

Odra Opatowice - Trestno

Rosówka

 

27,05

Odra Bujwida

Rekin

25,04

27,05

Zawalna

Klub Relaks

 

28,05

Kanał Odry ul. Monopolowa

Polifarb

19,05 wydano

28,05

Bajkał

Chemik

27,03 wydano

28,05

Barki II cypel

Kozanów IV

 

28,05

I staw Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice

 

28,05

Bujwida

Burza

 

28,05

Biedaszków Mały

Trzebnica

 

28,05

Leśnica

Astra

 

28,05

Szczodre Polarowski

Odra

 

28,05

Biedaszków Mały

Trzebnica

 

28,05

Barki II cypel

Szafran

15,05 wydano

3,06

Zatoka ZHP Biskupin – zawody dla dzieci

Belona

 

3,06

Leśnica

Astra

26,05 wydano

3,06

Ratowice prawy brzeg pow. śluzy

Hydral

 

3,06

Boguszyce

Boguszyce

 

3,06

Barki II cypel

Hutmen

16,03 wydano

3-4,06

Opatowice

Sauer-Danfoss

29,05 wydano

3-4.06

Odra Utrata

Fan-Klub Feeder

 

3,06

Odra odcinek Grobla Karłowicko-Rędzińska

Bersz

17,05 wydano

4,06

Zb. Lubska

Widawa Bierutów

 

4,06

Odra Ścinawa

Wołów

 

4,06

Leśnica

Leśnica

01,06 wydano

4,06

Zajączków

Oborniki Śląskie

 

4,06

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

 

4,06

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

 

4,06

Biały Kościół

Okoń Strzelin

30,05 wydano

4,06

Mietków – spinning z łodzi

Stanica Mietków

 

4,06

Zatoka Biskupin

Belona

 

4,06

Polarowski

Fishing 24

 

2-4.06

Odra ul. Zawalna

Mistrzostwa Polski Głuchoniemych

 

4,06

Wilczków

Malczyce

 

10,06

Kanał Powodziowy

Stare Miasto

 

10,06

Różanka

RZGW

 

10,06

Boguszyce

Boguszyce

 

10,06

Biały Kościół

Strzelin

 

10,06

Bujwida

Pafawag

 

10-11,06

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu – Mietków z łodzi II tury

Kapitanat

 

10-11,06

Odra od Utraty do Jeszkowic

Ślęza Żórawina

 

11,06

glinianki w Wołowie

Wołów

 

11,06

Ratowice

Jelcz-Laskowice

 

11,06

Karczemna rzeka Odra lewy brzeg

WKTS

31.05 wydano

11,06

Rędzin

Szafran

01,06 wydano

11,06

Zawalna

Klub Gienek Gliny

 

11,06

Boguszyce

Oleśnica/Zacisze

 

11,06

Na Grobli - spinning

Astra

 

17,06

Staw Gosławice

Kleń Brzezina

 

17,06

Pod topolami prawy brzeg

Burza

 

16-18,06

Mietków od Chwałowa

Kąty Wrocławskie

 

17,06

Kanał żeglugowy Toruńska

Chemik

10,02 wydano

16-18.06

Odra ul. Zawalna

Mistrzostwa Polski seniorów

 

17-18,06

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

 

17-18.06

Od brzegu odry do ołowianki

Sobótka

07,06 wydano

17-18,06

Bujwida

Krzyki

 

18,06

Odra Lipki

Widawa Bierutów

 

18,06

Kanał żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

 

18,06

Wilczków

Malczyce

 

18,06

Biały Kościół

Okoń Strzelin

05,06 wydano

18,06

Kanał powodziowy

Fishing 24

 

18,06

Odra Kozanów lewy brzeg

Kozanów IV

05,06 wydano

23-24,06

Od barek II do Rędzina prawy brzeg Odry

Koło 36

03,04 wydano

24,06

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

 

24,06

Biały Kościół (prawa strona od zapory)

Poligraf

09,05 wydano (e-mail)

24-25,06

Rędzin

Odra

 

24,06

Kanał żeglugowy „Elewatory”

Oława 19

 

24-25,06

Trestno

Sauer-Danfoss

29,05 wydano

24,06

Odra Zawalna

Rekin

14,06 wydano

24-25,06

Boguszyce

SSR Oleśnica

24,05 wydane

24-25.06

Odra - Pracze Odrzańskie

Fishing 24

 

24-25,06

Opatowice

Sygnał

 

24-25,06

Staw Polarowski - Szczodre

Polifarb

22,06 wydane

25,06

Odra w Oławie

Klub spinningowy Koła Bierutów

 

25,06

Kanał Powodziowy

Febryczna

 

25,06

Zawalna

Kapitanat

 

25,06

Bystrzyca

Stare Miasto

 

25,06

Bujwida

Krzyki

 

24-25,06

Barki II cypel

Szafran

22,06 wydano

25,06

Przyborów/glinianki w Wołowie

Wołów

 

25,06

Odra m. Uraz

Piechur

 

25,06

Łacha Jelcz (dopiero po uzyskaniu zezwolenia)

Burza

 

25,06

Leśnica

Astra

14,06 wydano

1,07

glinianki w Wołowie

Wołów

 

1,07

Kanał Opatowicki

Pafawag

30,06 wydano

1-2,07

Wilczków

Malczyce

 

1-2,07

Barki II cypel

Astra

 

1-2,07

Odra – Trestno (nocne)

Lotnik

 

1-2,07

Odra zatoka Biskupin

Belona

 

1-2,07

Odra Bujwida

Fan-Klub Feeder

 

1-2,07

Kanał powodziowy  rz. Odra poniżej Mostów Jagiellońskich – prawy brzeg

Fedder club krokodyl

28,06 wydano

2,07

Bystrzyca Oławska

Widawa Bierutów

 

2,07

glinianki w Wołowie

Wołów

 

2,07

Odra - Uraz „Kamienie”

Oborniki Śląskie

 

2,07

Prężyce

Okoń Miękinia

13,02 wydano

2,07

Polarowski

Trzebnica/Prusice

 

2,07

Odra w Oławie – spinning

Kapitanat

 

2,07

Zawalna

Odra

29,06 wydano

7-8.07

 

Sum

31.05.wydano

7-9.07

Leśnica – zawody karpiowe

Astra

14,06 wydano

8-9,07

Stradomia wschodni brzeg

SSR Oleśnica

24,05 wydano

8-9,07

Ratowice

Kalisz Miasto

 

8-9,07

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

 

8-9,07

Odra Blizanowice

Ślęza Żórawina

 

8-9,07

Odra Ślęzoujście ul. Rędzińska

Leśnica -Nocne Zawody Feederowe

 

9,07

Odra Lubiąż

Wołów

 

9,07

Odra przy zalewie

Jelcz-Laskowice

 

9,07

Zawalna

Fishing 24

 

15,07

Staw Gosławice

Kleń Brzezina

 

15-16,07

 

 

 

15-16,07

Kanał Odra - Opatowice

Stare Miasto

 

15-16,07

Mietków od zapory do Francuza

Sobótka

Wydano 04.07

15-16,07

Odra - Uraz „Kamienie”

Oborniki Śląskie

 

15-16,07

Biały Kościół

Strzelin

 

14-16,07

Wilczków

Malczyce

 

16,07

Kanał żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

 

22,07

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

 

22-23,07

Odra Trestno od wodowskazu do strzałki

Fan Klub Feeder

 

22-23,07

Odra „kamienie”

Oborniki Śląskie

 

22-23,07

Biały Kościół

Okoń Strzelin

07,07 wydano

23,07

glinianki w Wołowie

Wołów

 

23,07

Leśnica

Leśnica

 

23,07

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

 

29,07

Kanał żeglugowy - Oława

Oława nr 90

 

30,07

Kanał żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

 

30,07

I staw Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice

 

30,07

Zb. Łąki w m. Stary Otok

Oława nr 90

 

30,07

Odra - Uraz „Kamienie”

Oborniki Śląskie

 

5,08

Boguszyce

Boguszyce

 

5-6,08

Odra od Utraty do Jeszkowic

Ślęza Żórawina

 

5-6,08

Odra Ratowice „główki”

Koło

 

6,08

Odra - Ratowice

Klub spinningowy Koła Bierutów

 

6,08

Odra Lipki

Widawa Bierutów

 

6,08

Benzynka

Leśnica

 

6,08

Mietków

Okoń Strzelin

 

6,08

Odra na wys. Prężyc

Okoń Miękinia

13,02 wydano

6,08

Kanał powodziowy ul. Baudoina

Belona

 

12-13,08

Gajków

Kalisz Miasto

 

13,08

Odra „kamienie”

Oborniki Śląskie

 

13,08

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

 

13,08

glinianki w Wołowie

Wołów

 

13,08

Kanał powodziowy ul. Baudoina

Belona

 

19,08

Odra „Ranczo”

Rosówka

 

19-20,08

Odra Rędzin

Stare Miasto

 

18-20,08

Wilczków

Malczyce

 

19-20,08

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

 

19-20,08

Odra - Uraz „Kamienie”

Oborniki Śląskie

 

19-20.08

Mietków od Borzygniewu do Domanic

Karaś Trzebnica

Wydano 12.07

20,08

Rędzin - feeder

Kapitanat

 

20,08

Zawalna

Belona

 

20,08

Leśnica

Leśnica

 

26,08

glinianki w Wołowie

Wołów

 

26,08

Cegielnia

Fabryczna

 

26-27,08

Biały Kościół

Strzelin

 

26-27.08

Barki II cypel

Astra

 

26-27,08

Odra - Uraz „Kamienie”

Oborniki Śląskie

 

27,08

 

 

 

27,08

Odra na wys. Prężyc

Okoń Miękinia

13,02 wydano

27,08

Bujwida

Syganł

 

27,08

Zawalna

Fabryczna

 

27,08

Odra w Ścinawie - kapitanat

Kapitanat

 

31,08-3,09

Karpiowe Mistrzostwa Okręgu – zb. Mietków od ośrodka sportów wodnych do przepompowni Imbramowice

Stanica Mietków/Kapitanat

 

1-3,09

Staw ul. Główna tzw. Cegielnia

Leśnica

 

2,09

Biały Kościół

Okoń Strzelin

 

2,09

Zawalna

Rekin

14,06 wydano

2,09

Barki II cypel

Hutmen

16,03 wydano

2-3,09

Ratowice

Sauer-Danfoss

29,05 wydano

2-3,09

Utrata

Ślęza

 

3,09

Przyborów/glinianki w Wołowie

Wołów

 

3,09

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

 

3,09

Zajączków

Oborniki Śląskie

 

3,09

Barki II cypel

Odra

 

3,09

I staw Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice

 

3,09

Polarowski

Fishing 24

 

3,09

Odra ul. Zawalna (rezerwowo kanał powodziowy na wys. Stadionu Olimpijskiego)

Kapitanat

 

3,09

Odra Ratowice - spinning

Kapitanat

 

3,09

Pod topolami

Burza

 

3,09

Zawalna lewy brzeg

Szafran

 

8,09

Opatowice spinning

Hydral

 

9,09

Różanka

RZGW

 

9,09

Zawalna lewy brzeg

Pafawag

30,06 wydano

9,09

Kanał żeglugowy Toruńska

Chemik

10,02 wydano

9,09

Barki II cypel

Różanka

7-15

9,09

Ratowice kanał żeglugowy lewy brzeg

Burza

 

9,09

Odra 200m od śluzy Rędzin w górę rzeki

Bersz

5,06 wydano

9-10.09

Łagiewniki

Sobótka

 

10,09

Kanał żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

 

10,09

Kanał poniżej śluzy Różanka

Kozanów IV

 

10,09

Odra Głoska

Lotnik

 

10,09

Polarowski

Fishing 24

 

10,09

Odra od ul. Karczemnej

Krokodyl

 

10,09

Zawalna

Belona

 

16,09

Barki II

MPK

 

16,09

Zawalna

Koło nr 36

03,04 wydano

16,09

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

 

16,09

Biały Kościół

Strzelin

 

17,09

Przyborów/glinianki w Wołowie

Wołów

 

17,09

Bajkał -spinning

Oleśnica

 

17,09

Zajączków

Oborniki Śląskie

 

17,09

Gajków - spinning

Fabryczna

 

17,09

Prężyce spinning

Kleń Brzezina

 

17,09

Zawalna

Belona

 

17,09

Mietków Aleja Czereśniowa

Stanica Mietków

 

17,09

Rędzin

Szafran

 

17,09

Odra Zawalna lewy brzeg od Leclerka

Feeder Klub Krokodyl

 

23,09

Leśnica –dla dzieci

Astra/Komisja ds. Młodzieży

 

23.09

Kanał żeglugowy „Elewatory”

Oława 19

 

23,09

Boguszyce

Boguszyce

 

23,09

Odra - Kotowice

Rosówka

 

23-24,09

Mietków od Borzygniewu do Domanic

Ślęza Żórawina

 

24,09

Odra Rędzin

Kapitanat

 

24,09

Stradomia

Widawa Bierutów

 

24,09

Odra Ścinawa

Wołów

 

24,09

Leśnica

Leśnica

 

24,09

I staw Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice

 

24,09

Mietków

Okoń Strzelin

 

24,09

Zawalna

Odra

 

30,09

Odra od ujścia Ślęzy w dół rz. Odra

Sauer-Danfoss

29,05 wydano

30,09

Barki II

MPK

 

30,09-01,10

Toruńska

Germaz Feeder

 

1,10

Odra - Uraz „Kamienie”

Oborniki Śląskie

 

1,10

Odra Pogolewo

Wołów

 

1,10

Odra na wys. Prężyc

Okoń Miękinia

13,02 wydano

1-10

Opatowice

Sygnał

 

1,10

Barki II cypel

Kozanów IV

25,09

1,10

Rędzin

Szafran

 

7,10

Trestno

Bersz

 

7,10

Kanał Powodziowy

Stare Miasto

 

7,10

Leśnica - sprzątanie

Astra

 

7-8,10

Odra Rędzin prawy brzeg

Fan-Klub Feeder

 

8,10

Odra Przyborów

Wołów

 

8,10

Stawy leśne Trzebnica

Fishing 24

 

8,10

Odra „Ślęzoujście” ul. Rędzińska

Leśnica

 

8,10

Zawalna

Feeder Team Germaz

 

8,10

Odra Ratowice

Jelcz-Laskowice

 

8,10

Różanka

Odra

 

8,10

Odra + zatoka Biskupin

Belona

 

8.10

Prężyce - spinning

 

 

14,10

Kanał żeglugowy Toruńska

Chemik

10,02 wydano

14,10

Bajkał spinning

Hydral

 

15,10

Odra Grodzanów

Wołów

 

15,10

Leśnica

Leśnica

 

15,10

Barki II cypel

Szafran

 

15,10

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

 

15,10

Bystrzyca poniżej Mietkowa między mostami

Ślęza Żórawina

 

15,10

Odra ul. Zawalna

Kapitanat

 

21,10

Kanał Żeglugowy Monopolowa

Stare Miasto

 

22,10

Odra w Brzegu Dolnym - spinning

Kapitanat

 

22,10

Kanał żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

 

22,10

Mietków z łodzi spinning

Astra

 

22,10

Kanał Powodziowy poniżej mostów Jagiellońskich

Sekcja Sportów Wędkarskich Gozdawa Team Trzebnica 22

 

22,10

Kanał Powodziowy prawy brzeg poniżej mostów Jagiellońskich

Fan Klub Feeder

 

22,10

Barki nr II - cypel

Feeder Klub Krokodyl

 

29,10

Odra Tarchalice

Wołów

 

29,10

Odra Głoska spinning

Krzyki

 

29,10

Odra poniżej ujścia Ślęzy

Lotnik

 

28-29,10

Wołów

Leśnica

 

5,11

Rędzin powyżej śluzy prawy brzeg

Fanklub feeder

 

5,11

Bajkał

Fishing 24

 

19,11

Staw Gosławice

Kleń Brzezina

 

19.11

Boguszyce

Oleśnica 14

 

 

 

W razie zauważenia błędów lub jakichkolwiek zmian terminów bądź miejsc proszę o kontakt mailowy: pzw.adam.suchorab@gmail.com

 

Admin

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin