Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Terminy i miejsca zawodów - rezerwacja łowisk na rok 2018

 

KALENDARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH, KÓŁ I KLUBÓW – 2018r.

 

DATA

MIEJSCE

KOŁO/KLUB

4,03

Staw pierwszy Jelczański

Feeder Klub Krokodyl

4,03

Bajkał (podlodowe)

Krokodyl

18,03

Mietków od zapory do francuza

Sobótka

18,03

Kanał Elewatory

Oława 16

18,03

Kanał powodziowy poniżej mostów jagiellońskich

Feeder Klub Krokodyl

 

 

 

25,03

Barki I

Astra

25,03

Kanał Powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Fishing 24

25,03

Boguszyce

Oleśnica

8,04

Barki II cypel

Leśnica

8,04

Barki II od ul. Osobowickiej

Fan Klub Feeder

8,04

Kanał Ratowice

Żórawina

8,04

Prężyce

Okoń Miękinia

7,04

Boguszyce - sprzątanie

Boguszyce

8,04

Boguszyce

Kapitanat

14,04

Barki II prawa strona

36

14,04

Polarowski – czyn społeczny

Fishing 24

14,04

Elewatory

Oława 19

15,04

Barki II

Krzyki

15,04

Boguszyce

Kapitanat

15,04

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

15,04

Ratowice kanał żeglugowy

Burza

15,04

Zawalna

Szafran

15,04

Kanał Powodziowy Sępolno

Belona

15,04

Gosławice

Kleń Brzezina

15,04

Staw miejski

Oleśnica

15,04

Dolny Kanał Odry w Oławie

Rzemieślnik Oława

 

 

 

21,04

Leśnica Młodzież

Komisja ds. Młodzieży/Astra

21,04

Odra powyżej śluzy na Rędzinie prawy brzeg

Bersz

21,04

Polarowski

Hydral

 

 

 

 

 

 

21.04

Boguszyce

Boguszyce

21,04

Bujwida

Rekin

21,04

Kanał Powodziowy poniżej mostów Jagiellońskich prawy brzeg

Chemik

21,04

Barki II

Pafawag

21,04

Biały Kościół górny staw

Strzelin

22,04

Toruńska

Kapitanat

22,04

Kanał powodziowy

Odra

22,04

Kanał Opatowicki

Dolam

22,04

Odra Osobowice powyżej mostu kolejowego

Lotnik

22,04

Zb. Łagiewniki

Sobótka

22,04

Barki I

Astra

22,04

Kanał poniżej różanki

Kozanów IV

22,04

Kanał w Oławie

Okoń Strzelin

22,04

Wilczków

Malczyce

22,04

Tłumaczów - Scinawka

Puchar Koła Okoń Strzelin – spinningowe zawody pstrągowe

Kapitanat + Okoń Strzelin

 

 

 

22,04

Bajkał cypel + plaża

Żórawina

28,04

Osolin

Oborniki Śląskie

28,04

Kanał Oława

Okoń Strzelin

28,04

Zawalna

Rekin

29,04

Zajączków

Oborniki Śląskie

29,04

Odra lewy brzeg Leclerk

Szafran

29,04

Staw miejski

Oleśnica

25-29.04

Stradomia/Kanał Powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Fishing 24

28-29,04

Toruńska

Krzyki

29,04

Biały Kościół górny staw

Okoń Strzelin

 

 

 

1,05

Prężyce

Okoń Miękinia

1,05

Rozlewiska rz. Krynka w m. Cierpice

Przeworno

 

 

 

5-6,05

Gosławice

Kleń Brzezina

6,05

Toruńska – spławikowe MO weteranów

Kapitanat

6,05

Boguszyce

LZK

6,05

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

6.05

Zawalna

Leśnica

 

 

 

12,05

Elewatory

Oława 19

12,05

Odra powyżej mostów Warszawskich za śluzą lewy brzeg

Chemik

12,05

Leśnica

Astra

12,05

Odra od ujścia Ślęzy w dół

Sauer Danfoss

12-13,05

Odra Blizanowice

Żórawina

12-13,05

Kanał Powodziowy poniżej mostów Jagiellońskich prawy brzeg

Fan Klub Feeder

13,05

Barki II cypel

Szafran

13,05

Zawalna

Kapitanat

13,05

Wyspa Opatowicka

Fishing 24

13,05

Górny kanał Odry w Oławie

Rzemieślnik Oława

19,05

Monopolowa

Elektromontarz

19,05

Ratowice kanał żeglugowy powyżej śluzy obie strony

Burza

19,05

Bujwida

Pafawag

19,05

Leśnica

Delaval Krokodyl

19-20,05

Toruńska

Astra

19-20,05

Zawalna II tury (Leklerk)

Belona

20,05

Zawalna

 

20,05

Odra Maślice

Sobótka

20,05

Barki II spinning

Odra

26-27,05

Biały Kościół górny staw

Okoń Strzelin

25-26.05

Leśnica

Astra

26,05

Boguszyce

Hydral

26,05

Bujwida

Rekin

26,05

Bajkał

Sum

27,05

Glinianka Stabłowice

Fabryczna

27,05

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

27,05

Kozanów lewa strona

Kozanów IV

27,05

Polarowski

Fishing 24

27,05

Glinianki w Wołowie

Wołów

 

 

 

 

 

 

27,05

Barki II

Szafran

27,05

Zajączków

Oborniki Śląskie

27,05

Kanał Powodziowy Monopolowa

Astra

27,05

Mała Szwecja - feeder

Kapitanat

27,05

Odra między Barki I i Barki II

Burza

2,06

Glinianki w Wołowie

Wołów

2,06

Toruńska

Fabryczna

2.06

Boguszyce

Boguszyce

2,06

Zawalna

Rosówka

2,06

Opatowice od kanału w górę Odry

 

2,06

Zatoka Biskupin

Belona

2-3,06

Opatowice

Sauer Danfoss

2-3,06

Kanał Powodziowy poniżej mostów jagiellońskich

Prawy brzeg

Fan Klub Feeder

3,06

Kanał Powodziowy – muchowe mistrzostwa Okręgu

Kapitanat/Astra

3,06

Glinianki w Wołowie

Wołów

3,06

Odra Malczyce

Kotwica

3,06

„Piaski” w Oławie

Rzemieślnik Oława

3,06

Zajączków

Oborniki Śląskie

3,06

Łagiewniki

Sobótka

3,06

Wilczków

Malczyce

3,06

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

3,06

Leśnica

Leśnica

3,06

Staw miejski

Oleśnica

3,06

Mietków od Domanic

Bystrzyca Mietków

3,06

Polarowski

Fishing 24

8,06

Gosławice

Kleń Brzezina

9,06

Odra od Leclerka

Pafawag

9,06

Bujwida

Rekin

9,06

Barki II cypel

Hutmen

9,06

Zawalna

Piechur

9,06

Ratowice prawy brzeg powyżej śluzy

Hydral

 

 

 

8-10,06

Zajączków

Oborniki Śląskie

10,06

Odra Utrata

Feeder Klub Krokodyl

10,06

Glinianki w Wołowie

Wołów

 

 

 

 

 

 

10,06

elewatory

Oława 16

10,06

I staw Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice

10,06

Leśnica – zawody dla dzieci

Odra

10,06

Prężyce

Okoń Miękinia

10,06

Zawalna

Szafran

10,06

Szczodre - Polarowski

Chemik

10,06

 

 

10,06

Sławoszowice stawy + rzeka

LZK

10,06

Bujwida

Krzyki

10,06

Kanał powodziowy poniżej mostów jagiellońskich

Fabryczna

16-17.06

Mietków od francuza do zapory

Sobótka

24,06

Leśnica

Astra

24,06

Glinianki w Wołowie

Wołów

24,06

Elewatory

Oława 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16,06

Rędzin

Bersz

16,06

Zawalna od Kanału Żeglugowego 30 zawodników

Piechur

16,06

Ratowice pod topolami

Burza

16-17.06

Brzeg Dolny - Spinningowe Mistrzostwa Okręgu

Kapitanat

14-17.06

Spalona – Karpiowe Mistrzostwa Okręgu

Kapitanat

16-17,06

Zawalna- spławikowe Mistrzostwa Okręgu

Kapitanat

16-17.06

Mietków Borzygniew-Domanice

Żórawina

16-17.06

Kanał Powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Czarna Łacha

16-17.06

Opatowice

Sygnał

17,06

Barycz Sławoszowice

Karaś Trzebnica

17,06

Mietków

Sobótka

17.06

Boguszyce

Boguszyce

17,06

Gosławice

Kleń Brzezina

17-18,06

Toruńska

Odra

22-23,06

Odra grobla Karłowicko-Rędzińska

36

23,06

Elewatory

Oława 19

23,06

Trestno

Sauer Danfoss

23,06

Łacha Jelcz

Bierutów

23-24,06

Staw miejski

Oleśnica

24,06

Toruńska – zawody dla dzieci

Odra

24,06

Prężyce

Okoń Miękinia

24,06

Ratowice pod topolami

Burza

23-24,06

Bujwida

Krzyki

23-24,06

Barki II cypel

Szafran

23,06

Rędzin prawy brzeg

Chemik

24,06

Kanał poniżej różanki

Kozanów IV

24,06

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

24,06

Leśnica

Astra

24,06

Zawalna

Team Mosella

30,06-01.07

Stradomia

SSR Oleśnica

30,06

Kanał Opatowicki od strony Opatowic

Pafawag

30,06

Odra poniżej ujścia Ślęzy

Lotnik

30,06-01,07

Kanał Powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Fishing 24

30,06-01,07

Odra przy zalewie

Jelcz-Laskowice

1,07

Glinianki w Wołowie

Wołów

1,07

Kanał Żeglugowy ul. Betonowa

Fabryczna

1,07

Zajączków

Oborniki Śląskie

7-8,07

Ratowice Topole

Fan Klub Feeder

14-15.07

Rędzin

Astra

7-8,07

Wilczków

Malczyce

7,07

Glinianki w Wołowie

Wołów

7-8.07

Biskupin zatoka + Odra i Kanały

Belona

7-8,07

Staw miejski

Oleśnica

8,07

Raków

Oborniki Śląskie

14,07

Gosławice

Kleń Brzezina

 14-15.07

Rędzin 

               Karaś Trzebnica

14-15,07

 Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

15,07

Odra Lubiąż

Wołów

15,07

Leśnica

Leśnica

20-22,07

Wilczków

Malczyce

21-22,07

Gosławice

Okoń Miękinia

22,07

elewatory

Oława 16

22,07

Glinianki w Wołowie

Wołów

22,07

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

22,07

Staw miejski

Oleśnica

27,07

elewatory

Oława 16

29,07

Glinianki w Wołowie

Wołów

29,07

Kanał Powodziowy Sepolno, ul. Badouina

 

4,08

Boguszyce

Boguszyce

4-5.08

Gajków Topole

Fan Klub Feeder

5,08

Leśnica

Leśnica

5,08

Odra Kamienie

Oborniki Śląskie

5,08

Staw miejski

Oleśnica

10-12,08

Wilczków

Malczyce

11,08

Bujwida

Sygnał

12,08

Odra Ścinawa

Wołów

12,08

Toruńska

Belona

18,08

Gosławice

Kleń Brzezina

18-19,08

Opatowice

Sygnał

18-19.08

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

18-19.08

Odra Utrata-Jeszkowice

Żórawina

19,08

elewatory

Oława 16

19,08

Glinianki w Wołowie

Wołów

19,08

Boguszyce

Fishing 24

19,08

Prężyce

Okoń Mięknia

25-26,08

Rędzin (MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET)

Astra

26,08

Odra Głoska (MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET)

Fishing 24

26,08

Staw miejski (MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET)

Oleśnica

31,08-02,09

Wilczków

Malczyce

31,08-02,09

Leśnica

Leśnica

1-2,09

Ratowice

Sauer Danfoss

1,09

Ratowice pod topolami

Burza

1,09

Barki II

Hutmen

1-2,09

Ratowice główki

Fan Klub Feeder

2,09

Polarowski

LZK

2,09

Kanał powodziowy

Odra

2,09

Powyżej II Barek

Szafran

2,09

Glinianki w Wołowie

Wołów

8,09

Bujwida

Pafawag

8,09

Leśnica - Młodzież

Komisja ds. Młodzieży/Astra

8,09

Zawalna

Rekin

 

 

 

8,09

Kanał Żeglugowy ul. Betonowa

MPWiK

8,09

Barki II cypel

Różanka

8,09

Rędzin prawy brzeg

Chemik

9,09

Gajków

Kapitanat

9,09

Wyspa Opatowicka - spinning

Hydral

9,09

Odra Pogalewo

Wołów

 

 

 

 

 

 

9,09

Osolin

Oborniki Śląskie

9,09

Ratowice pod topolami

Burza

9,09

Polarowski

Fishing 24

9,09

Bujwida

Odra

9,09

Rędzin

Fabryczna

10,09

Odra powyżej barek II

Lotnik

14-16,09

Leśnica

Astra

15.09

Kanał Żeglugowy od mostu jagiellońskiego do mostu warszawskiego

36

15,09

Zawalna

Rosówka

15,09

Odra Opatowice - spinning

MPWiK

15-16,09

Mietków od Borzygniewu do Domanic

 

14-16,09

Zajączków

Oborniki Śląskie

 

 

 

16,09

Odra Ratowice - spinning

Oława 16

16,09

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

16,09

Wilczków

Malczyce

16,09

Staw miejski

Oleśnica

16,09

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

16,09

Optowice

Feeder Klub Krokodyl

16,09

Łagiewniki

Sobótka

16,09

Leclerk

Belona

16,09

Odra przy Barkach II

Szafran

16,09

Gosławice

Kleń Brzezina

16,09

Kanał powodziowy poniżej mostów jagiellońskich

Fabryczna

16,09

Odra Grodzanów

Wołów

19,09

Falwarczna

Fabryczna

21,09

Gosławice

Kleń Brzezina

22,09

Barki II

Sauer Danfoss

22,09

Biały Kościół górny staw

Strzelin

22,09

Elewatory

Oława 19

22,09

Polarowski

Odra

23,09

Glinianki w Wołowie

Wołów

23,09

Leśnica

Leśnica

23,09

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

23,09

elewatory

Oława 16

23,09

Kozanów lewa strona

Kozanów IV

23,09

Gajków

Kapitanat

29,09

Boguszyce

Boguszyce

29,09

Zawalna

Fishing 24 (sklep)

30,09

Powodziowy

Okręg

30,09

Trzebnica stawy leśne

LZK

30,09

Rędzin

Astra

5-7,10

Zawalna

Grand Prix Polski Spławik

6,10

Opatowice

Sygnał

6,10

Zawalna

Chemik

6-7,10

Mietków z łodzi

Astra

7,10

Zawalna

Kapitanat

7,10

Rędzin

Fan Klub Feeder

7,10

Leśnica

Leśnica

7,10

Prężyce

Okoń Miękinia

7,10

Osobowice Odra od zimowiska

Szafran

7,10

elewatory

Oława 16

13,10

Bajkał - spinning

Hydral

14,10

Odra Przyborów

Wołów

 

 

 

14,10

Rędzin pow. jazu

Feeder Klub Krokodyl

14,10

Kanał Ratowice

Żórawina

14,10

Odra Głoska

Fishing 24

20,10

Odra od ujścia Ślęzy w dół

Sauer Danfoss

21,10

Zajączków duży staw

Rusałka Diabła

21,10

Odra w Oławie - spinning

Oława 16

21,10

Tarchalice/Ścinawa

Wołów

21,10

Odra Ślęzoujście

Leśnica

21,10

Zawalna

Żórawina

21,10

Odra ???

Malczyce

21,10

Biskupin Odra + zatoka

Belona

21,10

Barki II cypel

Szafran

22,10

Odra grobla Karłowicko-Rędzińska

36

28,10

Zawalna

Kapitanat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,11

Bajkał

Fishing 24

4,11

Boguszyce (rezerwowo Stradomia)

Oleśnica

 

 

 

11,11

Prężyce

Okoń Miękinia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2,12

Rędzin

Feeder Klub Krokodyl

W razie zauważenia błędów lub jakichkolwiek zmian terminów bądź miejsc proszę o kontakt mailowy: pzw.adam.suchorab@gmail.com

 

Admin

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin