Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Terminy i miejsca zawodów - rezerwacja łowisk na rok 2019

 

KALENDARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH, KÓŁ I KLUBÓW – 2019r.

 

DATA

MIEJSCE

KOŁO/KLUB

30,03

Boguszyce - sprzątanie

Sandacz Boguszyce

31,03

Odra ul. Pasterska (Leclerk)

KAPITANAT

6,04

Boguszyce

Sandacz Boguszyce

6,04

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Chemik

6-7,04

Kanał Powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Fan Klub Feeder

7,04

Odra m. Przyborów

Wołów

7,04

Kanał Opatowice

Zacisze Siechnice

7,04

Barki II prawa strona

Leśnica

7,04

Barki II cypel

Szafran

7,04

Łacha-Jelcz

Jelcz-Laskowice

7,04

Stradomia

Oleśnica

7,04

Toruńska

Belona

8,04

monopolowa

Polifarb

8-9.04

leclerk

Belona

13,04

Kanał powodziowy lewy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Rekin

13,04

Odra prawa strona most milenijny

Kolejarz

13,04

Leclerk

Sauer dafoss

13,04

Barki II prawa strona

36

14.04

Toruńska

KAPITANAT

14,04

Wabienice

Widawa Bierutów

14,04

Kanał Opatowice

Zacisze Siechnice

14,04

Ratowice kanał żeglugowy lewa strona poniżej śluzy

Burza

14,04

Barki II prawa strona

Krzyki

14,04

Wilczków

Malczyce

14,04

Leclerk

Ślęza

14,04

Leśnica

Astra

14,04

Barycz powyżej jazu w Sławoszowicach

Milicz

28,04

Barki II cypel

Szafran

27,04

Barki II cypel

Pafawag

27,04

Trestno przed śluzą

Krzyki

27,04

Boguszyce

Hydral

27,04

Kanał powodziowy lewy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Rekin

27,04

Leśnica

Młodzież

27,04

Odra na grobli od kładki w górę rzeki

Bersz

27,04

Ratowice Topole

Burza

28,04

Biały Kościół górny staw od strony harcówki do tarliska

Strzelin

27,04

Biały Kościół górny staw pod dębami (od parkingu do ośrodka AA) północna część zbiornika

Okoń Strzelin

27-28,04

Odra m. Przyborów

Wołów

28.04

Monopolowa

Polifarb

28,04

Oleśnica stawy miejskie

Widawa Bierutów

28,04

Rędzin powyżej śluzy prawy brzeg

Fishing24/Rada Osiedla Osobowice Rędzin

28,04

Barycz nowy zamek od mostu w górę rzeki

Cieszków

28,04

Stradomia

LZK

28,04

Łacha-Jelcz

Jelcz-Laskowice

28,04

Odra Kozanów

Kozanów IV

28,04

Odra od Bystrzycy do Ługowiny

Sobótka

28,04

Kanał Opatowice

Dolam

28,04

Kanał powodziowy lewy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Odra

27-28,04

Kanał powodziowy stadion olimpijski

Leszczom Stop

28.04

Boguszyce

KAPITANAT

28,04

Gosławice

Kleń

1,05

Głowaczów

Gromnik

1,05

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

1,05

Barycz powyżej jazu w Sławoszowicach

Milicz

1,05

Kanał powodziowy stadion olimpijski

Leszczom Stop

30,04-2,05

Gosławice

Kleń

2-5,05

Gosławice

Kleń

3,05

Kanał powodziowy stadion olimpijki

Leszczom Stop

3,05

Barycz Sławoszowice prawy brzeg

Karaś Trzebnica

4,05

Glinianki ul. Wiśniowa

Wołów

4-5,05

Kanał powodziowy stadion olimpijki

Leszczom Stop

4-5,05

Stradomia

Fishing 24

4,05

Odra w Oławie - kanał

Okoń Strzelin

 

 

 

5,05

Kanał elewatory

Oława 16/Dragon

5,05

Toruńska

Fishing 24 - sklep

 

 

 

11,05

Barki II cypel

Pafawag

11,05

Odra od ujścia Bystrzycy do linii wysokiego napięcia

Ceramik

11,05

Leclerk

Sum

11,05

Odra prawy brzeg most milenijny

Kolejarz

11,05

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Stare Miasto

11,05

Kanał powodziowy lewy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Rekin

11,05

Odra Ślęzoujście

Sauer Dafoss

11-12,05

Toruńska – MISTRZOSTWA OKRĘGU WETERANÓW

KAPITANAT

11-12,05

Bujwida

Krzyki

11-12,05

Barki II prawy brzeg

Fan Klub Feeder

11-12,05

Leclerk

Astra

12,05

Barki II cypel

Szafran

12,05

Monopolowa

Polifarb

12,05

Stary Otok

Rzemieślnik Oława

12,05

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

12,05

Kobierzyce staw w parku

Kobierzyce

12,05

Kanał Opatowice

Zacisze Siechnice

12,05

Barycz Sławoszowice powyżej jazu

Trzebnica

12,05

Oława elewatory

Ślęza

12,05

Odra Buszkowice Małe

Wińsko

12,05

Łacha-Jelcz

Jelcz-Laskowice

12,05

Staw ul. Głowna tzw. cegielnia

Leśnica

12,05

Leśnica

Astra

12,05

Odra Tarchalice

Wołów

18,05

Boguszyce

Sandacz Boguszyce

19,05

Odra Brzeg Dolny prom

Oborniki Śląskie

18,05

Kanał powodziowy lewy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Rekin

18,05

Biały Kościół górny staw pod dębami (od parkingu do ośrodka AA) północna część zbiornika

Okoń Strzelin

18,05

Gosławice

Kleń

18,05

Leśnica mały staw

Delaval/Krokodyl

18,05

Stradomia

Oleśnica

18,05

Bujwida

Piechur

18-19,05

Odra od Ślęzy w dół

Ślęza

18-19.05

Odra od Bystrzycy w górę rzeki lewy brzeg

Sobótka

19,05

Monopolowa

Polifarb

19,05

Elewatory Oława

Oława 16

19,05

Łacha Jelcz

Widawa Bierutów

19,05

Odra Przyborów

Wołów

19,05

Barycz nowy zamek od mostu w górę rzeki

Cieszków

19,05

Biedaszków Mały

Trzebnica

19,05

Odra Kozanów

Kozanów IV

19,05

Barycz powyżej jazu w Sławoszowicach

Milicz

19,05

Boguszyce

Oleśnica

19,05

Leclerk

Astra

19,05

monopolowa

Polifarb

24-26,05

Leśnica

Astra

25,05

Bujwida

Pafawag

25,05

Leclerk

Rosówka

25,05

Ratowice topole

Sum

25,05

Barki II prawa strona

Krzyki

25,05

Rędzin Ślęzoujście

Stare Miasto

25,05

Barki II cypel

Hydral

25,05

     Toruńska

Tubertini

25-26.05

Monopolowa

MPK

26,05

Toruńska

KAPITANAT

26,05

Leclerk

Leśnica

26,05

zb. Łagiewniki

Łagiewniki

26,05

I staw Jelcz

Jelcz-Laskowice

26,05

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Fabryczna

26,05

Łacha Jelcz

Burza

26,05

Bujwida

MPK

1,06

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

1,06

Głowaczów

Gromnik

1,06

zb. Łagiewniki

Łagiewniki

1,06

Boguszyce

Sandacz Boguszyce

1,06

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

1,06

I staw

Jelcz-Laskowice

1,06

Kanał powodziowy (mucha)

Astra

1,06

Biały Kościół górny staw pod dębami (od parkingu do ośrodka AA) północna część zbiornika

Okoń Strzelin

1,06

Biskupin zatoka

Belona

1-2,06

Odra Ścinawa

Wołów

2,06

Barycz m. Ryczeń

Góra Miasto

2,06

Boguszyce

Fishing 24

2,06

Elewatory Oława

Oława 16

2,06

Zajączków

Oborniki Śląskie

2,06

zb. Łagiewniki

Łagiewniki

2,06

Odra Ratowice

Jelcz-Laskowice

2,06

Zb. Sulistrowicki

Sobótka

2,06

Biskupin zatoka

Belona

2,06

Wilczków

Malczyce

2,06

Mietków Stanica

Okoń Strzelin

2,06

Rędzin (spinning)

Astra

2,06

Leclerk (dzień dziecka)

Szafran

8,06

Leclerk

Odra-relaks

8,06

Monopolowa

Elektromontaż

8,06

Glininaki ul. Wiśniowa

Wołów

8,06

Odra osobowice groble rędzińska powyżej śluzy

Bersz

8,06

Odra prawy brzeg most milenijny

Kolejarz

8,06

Kanał powodziowy lewy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Rekin

8,06

Baniak

Oleśnica

8,06

Topole

Hutmen

8,06

Odra Ratowice prawy brzeg powyżej jazu

Hydral

8-9,06

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Fanklub feeder

8-9.06

Toruńska. Spławikowe Mistrzostwa Okręgu

Okręg Jelenia Góra

8-9,06

Opatowice powyżej jazu

Sauer Dafoss

8-9,06

Zawalna

Belona

9,06

Odra Strachocin, prawy brzeg

Polifarb

9,06

Zawalna

Fishing 24

9,06

Elewatory Oława

Oława 16

9,06

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Karaś Trzebnica

9,06

Zajączków

Oborniki Śląskie

9,06

Glininaki ul. Wiśniowa

Wołów

9,06

Odra ul. Folwarczna (spinning)

Astra

9,06

Leclerk

Chemik

9,06

Barycz przy ujściu Sąsiecznicy

Energomontaż Żmigród

9,06

Odra Ścinawa - spinning

Okręg PZW w Legnicy

14-15,06

Odra Ślęzoujście

36

15,06

Barki II lewa strona

Stare Miasto

15-16.06

Zawalna – MISTZOSTWA OKRĘGU

KAPITANAT

15-16,06

Bujwida

Krzyki

15-16,06

Mietków od Francuza do zapory

Ślęza

15-16,06

Mietków od Borzygniewu do Imbramowic

Sobótka

15-16,06

Opatowice

Sygnał

15,06

Opatowice

Pafawag

15,06

Toruńska

Piechur

15,06

Śluza różanka

RZGW

16,06

Pod dębami

Rzemieślnik Oława

16,06

Odra Raków

Oborniki Śląskie

16,06

Leśnica

Leśnica

15,06

Bujwida

Odra

16,06

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Szafran

20-21,06

Gosławice

Kleń

21-23,06

Gosławice

Kleń

21-23,06

Wilczków

Malczyce

22-23,06

Odra Buszkowice Małe

Wińsko

22-23,06

Rędzin prawy brzeg pow. śluzy

Krzyki&Paprocki

22,06

Glininaki ul. Wiśniowa

Wołów

22,06

Rędzin prawy brzeg pow. śluzy

Odra

22,06

Zawalna

Robinson

22-23,06

zb. Łagiewniki

Łagiewniki

23,06

Bajkał lewa strona

Burza

23,06

ZAWALNA – PUCHAR PREZYDENTA WROCŁAWIA

KAPITANAT

23,06

Stradomia

Widawa Bierutów

23,06

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

23,06

Odra Przyborów

Wołów

23,06

Kanał Opatowice

Zacisze Siechnice

23,06

Barycz nowy zamek od mostu w górę rzeki

Cieszków

23,06

Leśnica

Astra

23,06

Odra Kozanów

Kozanów IV

23,06

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

28,06

Ratowice - topole

Sum

29,06

Opatowice

Pafawag

29,06

Bujwida

Sygnał

29,06

Boguszyce

Sandacz Boguszyce

29,06

Kanał żeglugowy ul. Monopolowa

Stare Miasto

29-30,06

Ujście Ślęzy do Odry

Odra

29-30,06

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Czarna Łacha

29-30,06

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

29-30,06

Ratowice topole

Sauer Dafoss

29-30,06

Stradomia

SSR Oleśnica

29-30,06

Gosławice

Kleń

29-30,06

Odra od Łachy Jelcz do jazu Ratowice

Jelcz-Laskowice

30,06

Boguszyce

Fishing 24

30,06

Zajączków

Oborniki Śląskie

30,06

Kobierzyce staw w parku

Kobierzyce

30,06

Rozlewiska rz. Krynka w Cierpicach

Gromnik

30,06

Odra Folwarczna

Fabryczna

30,06

Biedaszków Mały

Trzebnica

6-7,07

Mietków od aleja czereśniowa

Karaś Trzebnica

6-7,07

Odra Pracze Odrzńskie

Fanklub feeder

6-7,07

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów Jagiellońskich

Fishing 24

6-7,07

Wilczków

Malczyce

6-7,07

Odra od Utraty do Jeszkowic

Ślęza

6-7,07

Baniak

Oleśnica

7,07

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

7,07

Odra Strachocin, prawy brzeg

Polifarb

7,07

Odra Raków przepompownia

Oborniki Śląskie

8,07

Odra swojec

Polifarb

12-13,07

Rędzin prawy brzeg powyżej barek II

Rekin

12-14,07

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Astra

13-14,07

Leclerk

Belona

13-14,07

Biały Kościół górny staw pod dębami (od parkingu do ośrodka AA) północna część zbiornika

Okoń Strzelin

14,07

Odra prawy brzeg powyżej I barek

Fishing 24

14,07

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

14,07

Stary Otok

Rzemieślnik Oława

14,07

Odra Przyborów

Wołów

14,07

Barycz nowy zamek od mostu w górę rzeki

Cieszków

14,07

Leśnica

Leśnica

20-21,07

Rędzin Ślęzoujście

Stare Miasto

20-21,07

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

20-21,07

Toruńska

Sygnał

21,07

Rozlewiska rz. Krynka w Cierpicach

Gromnik

21,07

Elewatory Oława

Oława 16

21,07

Toruńska

Belona

21,07

Gosławice

Kleń

21,07

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

21,07

Odra Buszkowice Małe

Wińsko

27-28,07

Ratowice- topole

Ślęza

28,07

Elewatory Oława

Oława 16

28,07

Odra Ścinawa

Wołów

3-4,08

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Fanklub feeder

3-4,08

Odra Ślęzoujście

Leśnica

3-4,08

Odra Buszkowice Małe

Wińsko

4,08

Odra Przyborów

Wołów

4,08

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

10,08

Biały Kościół – górny staw

Strzelin

10,08

Bujwida

Sygnał

10-11,08

Gosławice

Kleń

10-11,08

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Karaś Trzebnica

11,08

zb. Łagiewniki

Łagiewniki

11,08

Barycz nowy zamek od mostu w górę rzeki

Cieszków

11,08

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

11,08

Leclerk

Belona

11,08

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

11,08

Odra Folwarczna

Fabryczna

15-16,08

Gosławice

Kleń

16-18,08

Gosławice

Kleń

17,08

Boguszyce

Sandacz Boguszyce

17-18.08

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Stare Miasto

17-18.08

Odra - Utrata

Krzyki&Paprocki

17-18.08

Odra Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Ślęza

18,08

Rozlewiska rz. Krynka w Cierpicach

Gromnik

18,08

Boguszyce

LZK

18,08

Odra Przyborów

Wołów

22-25,08

Nowaki –KARPIOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU

KAPITANAT

23-25,08

Wilczków

Malczyce

23-25,08

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Astra

23-25,08

Staw Gosławice

Leśnica

24,08

Glininaki ul. Wiśniowa

Wołów

24-25,08

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

24-25,08

Odra lewy brzeg poniżej Ślęzy

Czarna Łacha

24-25,08

Opatowice

Sygnał

24-25,08

Odra Lewy brzeg poniżej jazu rędzińskiego

Czarna Łacha

25,08

Stary Otok

Rzemieślnik Oława

25,08

Odra Leclerk

Fishing 24

25,08

Odra Budków/Smolec

Wołów

25,08

Odra od Łachy Jelcz do jazu Ratowice

Jelcz-Laskowice

25,08

Kobierzyce staw w parku

Kobierzyce

29,08

Rędzin powyżej II barek

Krzyki

31,08-01,09

Odra Ratowice główki

Fanklub feeder

31,08-01,09

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Szafran

31,08-01,09

Biały Kościół górny staw pod dębami (od parkingu do ośrodka AA) północna część zbiornika

Okoń Strzelin

1,09

Toruńska

Fishing 24

1,09

Boguszyce

Karaś Trzebnica

1,09

Elewatory Oława

Oława 16

1,09

Odra Przyborów

Wołów

1,09

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

1,09

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów Jagiellońskoch

Odra

1,09

Leśnica

Leśnica

1,09

Leclerk

Belona

1,09

Staw miejski Oleśnica

Oleśnica

7,09

Monopolowa

MPWiK

7.09

Bujwida

Pafawag

7,09

Barki II cypel

Hutmen

7,09

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Chemik

7,09

Leśnica

Młodzież

7-8,09

Ratowice

Krzyki&Paprocki

7-8,09

Odra Utrata

Czarna Łacha

7,09

Odra prawy brzeg most milenijny

Kolejarz

7-8,09

Odra Utrata-Kotowice

Czarna Łacha

8,09

Barycz nowy zamek od mostu w górę rzeki

Cieszków

8,09

Wilczków

Malczyce

8,09

Kanał Powodziowy

KAPITANAT

8,09

Gosławice

Kleń

8,09

Ratowice Odra prawa strona powyżej jazu

Burza

8,09

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

8,09

Odra Buszkowice Małe

Wińsko

8,09

Barycz przy ujściu Sąsiecznicy

Energomontaż Żmigród

8,09

Odra Kozanów

Kozanów IV

14,09

Bujwida

Sygnał

14,09

Odra Ratowice prawa strona powyżej jazu

Burza

14,09

Odra ul. Międzyrzecka

MPWiK

14,09

Wyspa opatowicka

Rekin

14,09

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagliellońskich

36

14,09

Bajkał lewy brzeg

Sum

14,09

Śluza różanka

RZGW

14,09

Toruńska

Pafawag

14-15,09

Mietków

Ślęza

13-15,09

Cegielnia

Astra

15,09

Odra Brzeg Dolny

KAPITANAT

15,09

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

15,09

Leśna Woda Bystrzyca

Rzemieślnik Oława

15,09

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

15,09

Elewatory Oława

Oława 16

15,09

Odra osobowice grobla rędzińska powyżej śluzy

Bersz

15,09

Rozlewiska rz. Krynka w Cierpicach

Gromnik

15,09

Leclerk

Odra

15,09

zb. Łagiewniki

Łagiewniki

16,09

Odra swojec

Polifarb

20-22,09

Gosławice

Kleń

20-22,09

Królewiecka (zezwolenie z Zarządu Zieleni Miejskiej)

Astra

21,09

Monopolowa

Elektromontaż

21,09

Leclerk

Rosówka

21,09

Biały Kościół górny staw (od tarliska do harcówki)

Strzelin

21,09

Barki IIcypel

Sauer Dafoss

21-22,09

Odra Utrata-Kotowice

Czarna Łacha

22,09

Odra Jeszkowice

KAPITANAT

22,09

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

22,09

Stawy leśne w Trzebnicy

LZK

22,09

Barki II prawa strona

Leśnica

28,09

Biały Kościół górny staw pod dębami (od parkingu harcówki) północna część zbiornika

Okoń Strzelin

28-29,09

Zb. Łagiewniki

Sobótka

29,09

Zawalna

KAPITANAT

29,09

Odra Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Szafran

29,09

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

29,09

Kobierzyce staw w parku

Kobierzyce

29,09

Odra w Oławie Strzelnica

Okoń Strzelin

29,09

Kanał Opatowice

Zacisze Siechnice

29,09

Leśnica

Astra

29,09

Odra Buszkowice Małe (spinning)

Wińsko

29,09

Odra Ścinawa

Wołów

5,10

Bajkał – Mistrzostwa Okręgu Juniorów w spinningu

Kapitanat - młodzież

5,10

Opatowice

Sygnał

5,10

Rozlewiska rz. Krynka w Cierpicach

Gromnik

5,10

Odra ul. Potokowa

Sauer Dafoss

5,10

Odra prawy brzeg most milenijny

Kolejarz

5,10

Odra kanał opatowicki w górę rzeki w stronę Trestna

Bersz

6,10

Odra Rędzin środek

Szarfan

6,10

Odra Przyborów

Wołów

6,10

Odra Ślęzoujście

Leśnica

6,10

Wilczków

Malczyce

6,10

Folwarczna

Fabryczna

6,10

Stawy i Barycz w Miliczu

LZK

6,10

Biskupin zatoka + Odra

Belona

6,10

Oława elewatory

Ślęza

6,10

Odra Kozanów

Kozanów IV

6,10

Monopolowa

Krokodyl

12,10

Toruńska

Chemik

12,10

Leclerk

36

12,10

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Stare Miasto

13,10

Stradomia

Widawa Bierutów

13,10

Odra Przyborów

Wołów

13,10

Szczodre – spławikowe zawody karpiowe

KAPITANAT

13,10

Dolny kanał

Rzemieślnik Oława

13,10

Elewatory Oława

Oława 16

13,10

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Astra

13,10

Gosławice

Kleń

13,10

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

13,10

Leclerk

Odra

13,10

Barycz Sławoszowice

Oborniki Śląskie

18-20,10

Leśnica

Astra

20,10

Czarna Łacha

Czarna Łacha

20,10

Elewatory Oława

Oława 16

20,10

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

20,10

Kobierzyce staw w parku

Kobierzyce

20,10

Leclerk

Ślęza

20,10

Stradomia

Oleśnica

20,10

Barki II cypel

Szafran

21,10

Monopolowa

Polifarb

26,10

Odra Jaz Opatowicki

Stare Miasto

27,10

Zawalna

KAPITANAT

27,10

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

27,10

baniak

Oleśnica

27,10

Bajkał

Zacisze Siechnice

27,10

Odra Ścinawa

Wołów

3,11

Odra Kamieniec Wrocławski

Oleśnica

3,11

Barycz powyżej jazu w Sławoszowicach

Milicz

10,11

Biedaszków Mały

Trzebnica

10,11

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

10,11

Leśnica

Astra

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin