Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

ZARZĄD OKRĘGU

Prezydium Zarządu Okręgu

 

Prezes - Bogusław Kisiel (k. Środa Śląska)

Wiceprezes ds. Organizacyjnych - Leszek Markiewicz (k. MPK)

Wiceprezes ds. Sportu - Bogusław Krawczyk (k. Belona)

Wiceprezes ds. Młodzieży - Bernard Ożga (k. Odra)

Wiceprezes ds. Zagospodarowania i Ochrony Wód - Janusz Terlecki (k. Zacisze Siechnice)

Skarbnik - Karol Napora (k. Krzyki)

Sekretarz -  Dawid Radziemski (k. Wińsko)

Przewodniczący Komisji Odznaki - Wiesław Kamiński (k. Góra Miasto)

 

 

Rzecznik Dyscyplinarny - Tomasz Jerzyk,

Rzecznik Prasowy - Waldemar Szmajda

 

Członkowie Zarządu Okręgu: Bakalarczyk Leopold (k. Amur Huta Oława), Dutkiewicz Włodzimierz (k. Wołów), Długosz Andrzej (k. Kapitan), Gryglewicz Stanisław (k. Bersz), Holeniewski Czesław (k. Milicz), Kostecki Franciszek (k. Oborniki Śląskie), Leniak Zdzisław (Oława 19), Ludwig Dariusz (k. Astra), Makowska Grażyna (k. Gromnik Przeworno), Mąkolski Krzysztof (k. Kolejarz), Michalik Zbigniew (K. Pilczyce), Pinkosz Arkadiusz (k. Okoń Miękinia), Piotrowski Dariusz (k. Sobótka), Świętach Andrzej (k. Oława 16), Tul Jacek (k. Kąty Wrocławskie), Wanzek Jan (k. Wir).

 


 

Okręgowa Komisja Rewizyjna:

przewodniczący: Edward Ziobrowski (k. Medyk)

Zastępca przewodniczącego: Jacek Bułat (k. Pafawag)

sekretarz: Tadeusz Sobotowicz (k. Oława 16)

członkowie: Henryk Karwala (k. Dąb Dobroszyce), Stanisław Kuriata (k. Odrzysko Lubiąż), Bolesław Oliwa (k. Odra), Bogdan Siedlecki (k. Sazan Środa Śląska), Lucjan Szczepaniak (k. Krzyki), Andrzej Wojtkowski (k. Krokodyl).

 

 

Okręgowy Sąd Koleżeński:

Przewodniczący: Klus Józef (k. Sygnał)

Zastępca przewodniczącego: Kiepura Jakub (k. Odra)

sekretarz: Stefaniak Tadeusz (k. Fishing 24)

członkowie: Budziosz Stanisław (k. Ceramik), Skrzypczak Jerzy (k. Strzelin), Szneka Zenon (k. Milicz), Uglik Zenon (k. Góra Miasto), Wiśniewski Zbigniew (k. Harpun Św. Katarzyna), Zadka Jan (k. Sum), Zienkiewicz Henryk (k. Rosówka), Zychowicz Wacław (k. Rzemieślnik Oława).  

 

Komisja ds. Organizacyjnych:

przewodniczący: Leszek Markiewicz

członkowie:

Bakalarczyk Leopold,

Dutkiewicz Włodzimierz,

Świętach Andrzej,

Żuk Ewa

 

Komisja ds. Finansowych:

Przewodniczący: Piotrowski Dariusz

Świętach Andrzej

Markiewicz Leszek

Napora Karol - Skarbnik ZO

Szmajda Waldemar - Dyrektor biura ZO

Babś Ewa  - Główna Księgowa

 

Komisja ds. Inwestycyjnych:

Przewodniczący: Karol Napora

Piotrowski Dariusz

Markiewicz Leszek

Makowska Grażyna

Szmajda Waldemar - Dyrektor biura ZO

Babś Ewa - Główna Księgowa

Biel Krzysztof - specjalista ds. inwestycji

 

Komisja ds. pozyskiwania środków unijnych i samorządowych:

Dariusz Ludwig

Grażyna Makowska

 

Komisja ds. Zagospodarowania Wód:

Przewodniczący: Terlecki Janusz

Zastepca: Holeniewski Czesław

Sekretarz: Grzesik Tadeusz

Członkowie:

Michalik Zbigniew

Kostecki Franciszek

Pinkosz Arkadiusz

Błachuta Jan

Kleszcz Mariusz

Suchorab Adam - Obsługa admin.-organ. z ramienia BZO

Matura Mieczysław - Obsługa admin.-organ. z ramienia OZ Szczodre

 

Komisja ds. Ochrony Wód:

Przewodniczący: Radziemski Dawid

Zastępca: Michalik Zbigniew

Sekretarz: Holoniewski Czesław

Członkowie:

Kostecki Franciszek

Bakalarczyk Leopold

Wanzek Jan

Szymanek Jakub

Mazur MariuszObsługa admin.-organ. z ramienia BZO

 

Komisja ds. Sportu:

Przewodniczący: Bogusław Krawczyk

członkowie:

Długosz Andrzej

Ożga Bernard

Tul Jacek

Makolski Krzysztof

Suchorab AdamObsługa admin.-organ. z ramienia BZO

 

Komisja ds. Młodzieży:

Przewodniczący: Bernard Ożga

Sekretarz: Przemysław Grzebieniak

członkowie: 

Czewrzyk Mirosław

Koza Marcin

Radwański Radosław

Lech Mirosław

Lerch Marek

Nicpoń Krzysztof

Kowalski Adam

Tul Jacek

Suchorab Adam

Leniak Zdzisław

Makolski Krzysztof

Stążka Jacek

Andrzej Dzwigała

Chmielowiec Halina - Obsługa admin.-organ. z ramienia BZO

 

Komisja Morska:

Przewodniczący: Dariusz Ludwig

Zastępca przewodniczącego: Mariusz Zmarzły

Sekretarz: Łukasz Karnicki

członkowie:

Leniak Zdzisław

Pietras Dariusz

Dutkiewicz Włodzimierz

Bogumiła Kryszałowicz -  Obsługa admin.-organ. z ramienia BZO

 

Komisja Odznaki:

Przewodniczący: Wiesław Kamiński

Zastępca przewodniczącego: Jan Dubnicki

Sekretarz: Stanisław Gryglewicz

członkowie: 

Długosz Andrzej

Kostecki Franciszek

Radziemski Dawid

Wanzek Jan

Beata Zuchowicz - Obsługa admin.-organ. z ramienia BZO

 

Kapitanat Sportowy:

Krawczyk Bogusław Kapitan Sportowy

Olechnowicz Tadeusz Z-ca Kap. Sportowego

Tul Jacek Przewodniczący - sekcji spławikowej

Długosz Andrzej - członek spekcji spławikowej

Jasiorski Paweł - Przewodniczący Sekcji spinningowej

Wołejsza Kacper - Członek Sekcji spinningowej

Szwed Katarzyna - Sekretarz

Ożga Bernard - Przewodniczący kom. ds. młodzieży

Sochacki Kamil - Przewodniczący sekcji federowej

Klus Józef - Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego

Pietkiewicz Edward - Kierownik sekcji technicznej

Nowak Zygmunt - Członek sekcji technicznej

Suchorab Adam - Koordynator z BZO

Krzysztof Mąkolski - członek

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin