Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

ZARZĄD OKRĘGU

Prezes: Andrzej Świętach (k. Oława nr 16)

Wiceprezes ds. Organizacyjnych - Leszek Markiewicz (k. MPK)

Wiceprezes ds. Sportu - Bogusław Krawczyk (k. Belona)

Wiceprezes ds. Młodzieży - Bernard Ożga (k. Odra)

Wiceprezes ds. Ochrony Wód - Dawid Radziemski (k. Wińsko)

Skarbnik - Leniak Zdzisław (k. Oława 19)

Sekretarz - Paweł Oczachowski (k. Piechur)

Przewodniczący komisji zagospodarowania wód - Holeniewski Czesław (k. Milicz)

 

 

Członkowie Zarządu Okręgu: Dutkiewicz Włodzimierz (k. Wołów), Długosz Andrzej (k. Kapitan), Gryglewicz Stanisław (k. Bersz), Kostecki Franciszek (k. Oborniki Śląskie), Ludwig Dariusz (k. Astra), Makowska Grażyna (k. Gromnik Przeworno), Mąkolski Krzysztof (k. Kolejarz), Pinkosz Arkadiusz (k. Okoń Miękinia), Wanzek Jan (k. Wir), Krzysztof Jelonek (k. Oleśnica), Michał Hyży (k. Cieszków), Dariusz Piotrowski (k. Sobótka), Dagomir Stojko (k. Oleśnica), Tadeusz Grzesik (k. Sandacz Boguszyce), Dariusz Kobryn (k. Krzyki), Tadeusz Kuca (k. Widawa Bierutów).

 

Rzecznik Dyscyplinarny - Tomasz Jerzyk,

Rzecznik Prasowy - Robert Suwada

 


 

Okręgowa Komisja Rewizyjna:

przewodniczący: Edward Ziobrowski (k. Medyk)

Zastępca przewodniczącego: Jacek Bułat (k. Pafawag)

sekretarz: Tadeusz Sobotowicz (k. Oława 16)

członkowie: Henryk Karwala (k. Dąb Dobroszyce), Stanisław Kuriata (k. Odrzysko Lubiąż), Bolesław Oliwa (k. Odra), Bogdan Siedlecki (k. Sazan Środa Śląska), Lucjan Szczepaniak (k. Krzyki), Andrzej Wojtkowski (k. Krokodyl).

 

 

Okręgowy Sąd Koleżeński:

Przewodniczący: Klus Józef (k. Sygnał)

Zastępca przewodniczącego: Kiepura Jakub (k. Odra)

sekretarz: Stefaniak Tadeusz (k. Fishing 24)

członkowie: Budziosz Stanisław (k. Ceramik), Skrzypczak Jerzy (k. Strzelin), Szneka Zenon (k. Milicz), Uglik Zenon (k. Góra Miasto), Wiśniewski Zbigniew (k. Harpun Św. Katarzyna), Zadka Jan (k. Sum), Zienkiewicz Henryk (k. Rosówka), Zychowicz Wacław (k. Rzemieślnik Oława).  

 

Kapitanat Sportowy:

Krawczyk Bogusław - Wiceprezes ds. Sportu

Marek Trzęsicki - Kapitan Sportowy, przewodniczący Sekcji Spławikowej 

Szwed Katarzyna - sekretarz

Długosz Andrzej - członek spekcji spławikowej

Jasiorski Paweł - Przewodniczący Sekcji spinningowej

Kuca Tadeusz - Członek Sekcji spinningowej

Michał Hołub - przewodniczący sekcji feederowej

Ożga Bernard - Przewodniczący kom. ds. młodzieży

Magdalena Czok - Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego

Pietkiewicz Edward - Kierownik sekcji technicznej

Łukasz Murmyło - przewodniczący sekcji karpiowej

Basiński Krzysztof - przewodniczący sekcji muchowej

Piotr Cieślak - kolegium sędziowskie

Krzysztof Mąkolski - członek kapitanatu

Lech Mirosław - członek kapitanatu

Suchorab Adam - Koordynator z BZO

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin