Okręg PZW Wrocław
http://www.pzw.org.pl/wroclaw

Aktualności

Wędkarska Szkółka Batmana

Aktualności | 2019-05-15 | Publikujący: Młodzież

Szanowni Wędkarze chcielibyśmy poinformować o możliwości zakupu pozycji wydawniczej, przygotowanej we współpracy Rady ds. Młodzieży przy Zarządzie Głównym z Redakcją „Wiadomości Wędkarskich”.

„Wędkarska Szkółka Batmana”, to broszura  której autorem jest kol. Józef Wróblewski, wieloletni dziennikarz Wiadomości Wędkarskich, z którym poznajemy wszystkie metody wędkowania zaczynając od najprostszej, to jest spławik metodą "na bata", poprzez wędkarstwo gruntowe, spinningowe, muchowe, podlodowe i na morskim kończąc.

Broszura jest skierowana głównie dla dzieci i młodzieży i może służyć jako materiał pomocniczy w szkoleniach, jak również jako prezent na zawodach, np. z okazji Dnia Dziecka.

Broszura przygotowywana jest w formacie B5, bogato ilustrowana i napisana przystępnym językiem i może być niezwykle przydatnym, a jednocześnie niezwykle tanim źródłem niezbędnych informacji dla początkującego młodego, ale i nie tylko wędkarza. Zawiera ok 60 stron. W załącznikach można zapoznać się z wizualizacją poglądową.

Cena jednego egzemplarza poradnika to jedyne 4 zł za sztukę. 

Broszura dostępna jest w Biurze Zarządu Okręgu przy ul. Kazimierza Wiekiego 65 we Wrocławiu w kasie (pokój nr 7).

Ilość broszur ograniczona.

 

Admin