Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Komunikat - Zawody o Puchar Sklepu Fishing 24

Aktualności | 2017-08-16 | Publikujący: Kapitanat Sportowy Wrocław

Kapitanat sportowy zaprasza na kolejną turę Spławikowego Grand Prix Okręgu – Zawody o Puchar  Sklepu Fishing 24 ,  które odbędą się zgodnie z terminarzem  3 września2017 na zbiorniku w Boguszycach. Potwierdzenie udziału do godziny 7:00 w dniu zawodów.

Zapisy do 31 sierpnia do godziny 14:30 u Kol. Adama Suchoraba pod numerem 713444401 lub e- mail: pzw.adam.suchorab@gmail.com. Zawodnicy nie zapisani do tego terminu nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

Sędzią głównym zawodów jest Kol. Magdalena Czok tel. 502 818 882

Wpisowe wynosi 50 zł( konieczność odprowadzenia podatku VAT). Zwolnieni są członkowie Kadry Okręgu, kobiety i młodzież. Opłatę można uiścić na miejscu przed zawodami. Zawodnicy, którzy dokonają przelewu na konto okręgu muszą posiadać ze sobą potwierdzenie dokonania przelewu.

Przypominamy , że do części  stanowisk nie można dojechać samochodem i zalecane jest wykorzystanie systemów transportowych.

W załączeniu mapka dojazdu.

 

Informujemy zawodników , że na spotkaniu Kapitanatu w dniu 10 sierpnia 2017 ustalono ,że zawody GPO w spławiku o Puchar Koła Odra odbędą się jednak w pierwotnie zaplanowanym terminie czyli 24 września 2017 na kanale przy ul. Zawalnej. Za zamieszanie przepraszamy.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Bartkiewicz Jarosław Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    Kiedy można się spodziewać wyników na stronie z tych zawodów bo minął miesiąc i cisza. Potem dziwić się, że frekwencja jest niska.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin