Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

POROZUMIENIE DOLNOŚLĄSKIE

Aktualności | 2017-12-29 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

Szanowni Wędkarze, Zarząd Okręgu PZW we Wrocławiu informuje, że zostało reaktywowane tzw. Porozumienie Dolnośląskie Okręgów: Legnica, Wałbrzych i Wrocław.

Oznacza to, że po wniesieniu okręgowej składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód można łowić w w/w Okręgach bez dodatkowych opłat (daje to wędkarzowi dodatkowe 3 600 ha wód).

Zarząd Okręgu PZW we Wrocławiu, Uchwałą nr 45 z dn. 13.11.2017r., ustalił wysokość składki członkowskiej okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód oraz innych opłat, które będą obowiązywać w 2018 roku.

 

TABELA OPŁAT W ZAŁĄCZENIU (oraz w zakładce składki).

 

W ramach tej składki wszyscy wędkarze naszego Okręgu zostaną objęci ubezpieczeniem.

 

Ponadto, zawarto porozumienia w tzw. „opcji 50%” z Okręgami PZW: Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Koszalin, Kielce, Lublin, Opole, Olsztyn, Piła, Piotrków Trybunalski, Radom, Sieradz, Siedlce, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów. Trwają negocjacje z innymi (pięcioma) Okręgami.

 

Admin

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (9)

 • julio Data dodania: 7 dni temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • STOJOWSKI PIOTR Data dodania: 9 dni temu Oceń: 0 + / -

  Panowie, my tu gadu gadu, a koledzy z Okręgu zmieniają zasady prowadzenia rejestru w trakcie roku. Teraz wypełniamy rejestr przed rozpoczęciem łowienia. Niestety koniec dobrego. Szkoda, że nasi przedstawiciele nie przekonali kolegów z Okręgu Wałbrzych i Legnica, że informacja o tym, iż kolega X czy Y był na rybach i nic nie złowił lub nie wziął (ale wpisał w rejestr, że był) do niczego nie jest potrzebna. Według mnie i moich kolegów duży krok wstecz. Chyba, że jest to próba zmuszenia wędkarzy do czytania strony Okręgu i zmian jakie być może jeszcze przed nami - oby nie ! No chyba, że na dobre . Pozdrawiam

 • julio Data dodania: 12 dni temu Oceń: -5 + / -

  Rozwiń
 • Iwańczak Bogdan Data dodania: 12 dni temu Oceń: 2 + / -

  sazan

  Proszę o opublikowanie odstępstw od R.A.P.R. obowiązującego na wodach Okręgu Wrocław.

 • julio Data dodania: 13 dni temu Oceń: 0 + / -

  Może ktoś kompetentny odpowie na pytanie, kto odpowiada za nowe obostrzenia w połowie ryb np. na zbiorniku Ryczeń, przecież nie jest to zbiornik zaporowy i tak naprawdę nie jest wodą PZW a zabrania się tam w 2018 roku połowów z łodzi do czerwca. PZW podnosi składki a tak naprawdę nie robi niczego dla wędkarzy, nie robi nic dobrego. Kto podjął uchwałę o zakazie połowu z łodzi?
  Moim zdaniem zbiornik Ryczeń do którego PZW nie ma nic do gadania a PZW uzurpuje sobie prawo do wyłączności jest sprawą Gminy Góra. PZW Wrocław na odcinku rzeki Barycz ustanowiło Obręb 3 rzeki Barycz a zbiornik jest retencyjny należący do RZGW we Wrocławiu i nie jest tam prowadzona żadna gospodarka rybacka dlatego też jest to zbiornik ogólnodostępny dla wszystkich posiadających kartę wędkarską bez przynależności do PZW!

 • robertoiwan Data dodania: 19 dni temu Oceń: 6 + / -

  To nadal kpina wszędzie trzeba płacić... łaskawie przewrócili Wałbrzych i Legnice.

 • Wawerczyk Leszek Data dodania: 26 dni temu Oceń: 7 + / -

  leszek_wawerczyk

  Proszę nie nazywać tego porozumienia "DOLNOŚLĄSKIM", tylko porozumieniem z okręgami Wałbrzych i Legnica.

 • Jagieła Marian Data dodania: 29 dni temu Oceń: 4 + / -

  Porozumienie Dolnośląskie obejmowało również Okręg w Jeleniej Górze.

 • STOJOWSKI PIOTR Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 6 + / -

  Szanowni panowie z ZO chyba zdajecie sobie sprawę, że w naszym Okręgu i całym PZW jest deficyt członków uczestników czyli dzieci do lat 16-stu. A może by tak wzorem innych Okręgów zamiast ulg dla kobiet (aczkolwiek nic do kobiet nie mam) zastosować ulgi dla dzieci i nie pobierać od nich kwoty 20 zł na ochronę i zagospodarowanie wód. Inwestycja w dzieci przyniesie korzyści za kilka lat. Pozdrawiam

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin