Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Komunikat nr II - GRAND PRIX POLSKI W WĘDKARSTWIE SPŁAWIKOWYM „WROCŁAW 2018” - lista zawodników oraz sektory - aktualizacja

Aktualności | 2018-10-02 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

Aktualizacja 02.10.2018r.

 

 

imię i nazwisko Okręg/Klub drużyna/indywidualnie
Mazurczak Grzegorz Traper Siedlce D
Walczak Wiktor Traper Siedlce D
Kamiński Wojciech Traper Siedlce D
Justa-Kowalska Kamila Traper Siedlce D
Turek Mateusz Traper Siedlce D
Niemiec Adam Traper Siedlce I
Walczak Weronika Traper Siedlce I
     
Włodarczyk Aleksandra Lublin D
Bordzoł Kacper Lublin D
Józefczuk Konrad Lublin D
Ilków Wojceich Lublin D
Maciejewski Wojciech Lublin D
Sobolewski Bartłomiej Lublin I
     
Pawlikowska-Bobrowska Patrycja Team Górek Elbląg D
Wacha Marcin Team Górek Elbląg D
Wlazło Paweł Team Górek Elbląg D
Górecki Kacper Team Górek Elbląg D
Milewski Zbigniew Team Górek Elbląg D
Fic Paweł Team Górek Elbląg I
     
     
Jankowska Natalia Wałbrzych I
     
     
Przytuła Adam Leszcz D
Górny Ariel Leszcz D
Kmieć Włodzimierz Leszcz D
Owczaruk Agnieszka Leszcz D
Pochylski Kamil Leszcz D
Lach Paweł Milo MatchPro D
Dąbrowski Karol Milo MatchPro D
Obarski Marek Milo MatchPro D
Łój Monika Milo MatchPro D
Paprocki Jędrzej Milo MatchPro D
     
Bednarski Robert WKS Team Sensas D
Skorzyński Stanisław WKS Team Sensas D
Kalmus Łukasz WKS Team Sensas D
Hunek Szymon WKS Team Sensas D
Kondrusik Emilia WKS Team Sensas D
     
Włoch Radosław Nadnotecki w Pile D
Klasek Petr Nadnotecki w Pile D
Nowicki Maciej Nadnotecki w Pile D
Siekiera Olga Nadnotecki w Pile D
Rygielski Damian Nadnotecki w Pile D
     
Lubasiewicz Andrzej Szczecin I
Nowaczyk Krzysztof Szczecin I
     
Ciesielcki Szymon WKS Boland Rzeszów D
Bielewicz Rafał WKS Boland Rzeszów D
Białdyga Maciej WKS Boland Rzeszów D
Jabłońska Natalia WKS Boland Rzeszów D
Kuchciak Konrad WKS Boland Rzeszów D
Piwowar-Mach Elżbieta WKS Boland Rzeszów I
     
Piasecki Wiesław GKWS Neptun Gdańsk D
Kurowski Krzysztof GKWS Neptun Gdańsk D
Pogonowski Bartłomiej GKWS Neptun Gdańsk D
Larich Bożena GKWS Neptun Gdańsk D
Nysztal Bartosz GKWS Neptun Gdańsk D
     
Kulka Artur Tubertini Mazowsze D
Łapacz Mateusz Tubertini Mazowsze D
Derlaga Jakub Tubertini Mazowsze D
Bartosiewicz Ewelina Tubertini Mazowsze D
Krzyżak Bartosz Tubertini Mazowsze D
Rybiński Sebastian Tubertini Mazowsze I
     
Kędzierski Krzysztof KWS Tilapia Konin D
Burda Grzegorz KWS Tilapia Konin D
Orłowski Krzysztof KWS Tilapia Konin D
Kożuchowski Daniel KWS Tilapia Konin D
Malesza Joanna KWS Tilapia Konin D
     
Dzikiewicz Kamil Robinson Team D
Szlachta Paweł Robinson Team D
Kocikowski Artur Robinson Team D
Roguska-Jurek Anna Robinson Team D
Geisler Mikołaj Robinson Team D
Nowakowski Sebastian Robinson Team I
     
Brąclik Ryszard OKW Katowice Gutmix Team D
Kubat Maciej OKW Katowice Gutmix Team D
Wieteska Dariusz OKW Katowice Gutmix Team D
Duda Karolina OKW Katowice Gutmix Team D
Kurzepa Marcin OKW Katowice Gutmix Team D
Gottwald-Białdyga Marta OKW Katowice Gutmix Team I
     
Drgas Joanna Mivardi Team Samol D
Kalisz Szymon Mivardi Team Samol D
Samol Krzysztof Mivardi Team Samol D
Szymaniec Krzysztof Mivardi Team Samol D
Pietrzyk Robert Mivardi Team Samol D
     
Duda Zbigniew Team II Sensas Tarnobrzeg D
Mirowski Mirosław Team II Sensas Tarnobrzeg D
Tomczak Sławomir Team II Sensas Tarnobrzeg D
Pieczko Karolina Team II Sensas Tarnobrzeg D
Okoń Bartłomiej Team II Sensas Tarnobrzeg D
     
Kowalski Marcin wpłata bez zgłoszenia  
     
Wawerczyk Bartosz Wrocław I

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.