Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Incydent w trakcie zarybienia

Aktualności | 2018-11-07 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

Polski Związek Wędkarski  Okręg we Wrocławiu potwierdza informacje o incydencie związanym z zarybieniem w powiecie Wołowskim w dniu 06.11.2018r. W wyniku którego zostało złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w Komisariacie Policji w Wołowie. Dla dobra sprawy szczegóły zostaną podane do opinii publicznej dopiero po jej zakończeniu.

Pragniemy podkreślić, że w celu wyeliminowania takich nieprawidłowości, Polski Związek Wędkarski Okręg we Wrocławiu oraz służby Ochrony Wód i Społecznej Straży Rybackiej  dokładają wszelkich starań i czuwają nad prawidłowym przebiegiem i realizacją zarybień w naszym Okręgu.

Chcielibyśmy również zdementować fałszywe informacje zamieszczone na forum Wędkarzy Dolnośląskich jakoby w/w akcja którą przeprowadzili głównie Strażnicy Społecznej Straży Rybackiej , Strażnik Państwowej Straży Rybackiej, Strażnicy Ochrony Wód PZW, jak również wędkarze oraz patrol Policji z Wołowa, była sukcesem rozwiązanej 1,5 roku temu Grupy Realizacyjnej.  W całej akcji wzięło udział około 15 osób z czego tylko 1 osoba należała do składu w/w grupy, obecnie jest strażnikiem SSR. Prosimy w przyszłości o podawanie rzetelnych informacji i nie wprowadzaniu w błąd wędkarzy.

 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie wszystkim osobom które wzięły udział w akcji.

 

Rzecznik Prasowy ZO PZW we Wrocławiu

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • julio Data dodania: 7 godzin 27 minut temu Oceń: 0 + / -

    Nie sądzę aby podano do publicznej wiadomości szczegóły tego "incydentu".

  • kaprys27 Data dodania: 9 dni temu Oceń: 10 + / -

    gratulacje i proszę nie odpuścić ...