Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wędkarska Szkółka Batmana

Aktualności | 2019-05-15 | Publikujący: Młodzież

Szanowni Wędkarze chcielibyśmy poinformować o możliwości zakupu pozycji wydawniczej, przygotowanej we współpracy Rady ds. Młodzieży przy Zarządzie Głównym z Redakcją „Wiadomości Wędkarskich”.

„Wędkarska Szkółka Batmana”, to broszura  której autorem jest kol. Józef Wróblewski, wieloletni dziennikarz Wiadomości Wędkarskich, z którym poznajemy wszystkie metody wędkowania zaczynając od najprostszej, to jest spławik metodą "na bata", poprzez wędkarstwo gruntowe, spinningowe, muchowe, podlodowe i na morskim kończąc.

Broszura jest skierowana głównie dla dzieci i młodzieży i może służyć jako materiał pomocniczy w szkoleniach, jak również jako prezent na zawodach, np. z okazji Dnia Dziecka.

Broszura przygotowywana jest w formacie B5, bogato ilustrowana i napisana przystępnym językiem i może być niezwykle przydatnym, a jednocześnie niezwykle tanim źródłem niezbędnych informacji dla początkującego młodego, ale i nie tylko wędkarza. Zawiera ok 60 stron. W załącznikach można zapoznać się z wizualizacją poglądową.

Cena jednego egzemplarza poradnika to jedyne 4 zł za sztukę. 

Broszura dostępna jest w Biurze Zarządu Okręgu przy ul. Kazimierza Wiekiego 65 we Wrocławiu w kasie (pokój nr 7).

Ilość broszur ograniczona.

 

Admin

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin