Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Lista zgłoszonych zawodników na spławikowe Mistrzostwa Okręgu

Aktualności | 2019-06-12 | Publikujący: Kapitanat Sportowy Wrocław

Poniżej lista zgłoszonych zawodników.

W razie znalezienia błędów proszę o kontakt z Adamem Suchorabem z biura Zarządu Okręgu.

 

seniorzy:

ŁUKASZ ŻOŁNIEREWICZ TRZEBNICA IND
TOMASZ BUJAŁA FISHING 24 IND
GRZEGORZ NIEBIESZCZAŃSKI ASTRA IND
MARIUSZ BARYLUK ASTRA IND
MARIUSZ BIELAWA KROKODYL IND
KRZYSZTOF GRZELAKOWSKI BRZEG DOLNY/KLUB TEAM IND
TOMASZ PASTERNAK DEES FISHING TEAM IND
ADAM CIENIAWSKI DEES FISHING TEAM IND
MAREK RADKE DEES FISHING TEAM IND
MAREK JĘDRYCHOWSKI KROKODYL IND
KRZYSZTOF STRZAŁKOWSKI BRZEG DOLNY  IND
KRZYSZTOF OPŁAWSKI KULCZYK TEAM/FISHING 24 IND
ADAM MARYJOWSKI MILICZ IND
PIOTR CYPERSKI GÓRA MIASTO IND
KRZYSZTOF SUCHOCKI ASTRA IND
PAWEŁ CZARNECKI OBORNIKI ŚLĄSKIE IND
MAREK TRZĘSICKI  LESZCZOM STOP/BELONA IND
ANDRZEJ MALIK OBORNIKI ŚLĄSKIE IND
LESZEK JAMBOR TEAM/ASTRA IND
PIOTR MICHALSKI TEAM/BELONA IND
PIOTR HURKASIEWICZ TEAM/FISHING 24 IND
ŁUKASZ ŁĘSKI OLEŚNICA IND
MIROSŁAW SZYMAŃSKI ASTRA IND
JAKUB DERLAGA FISHING 24/CHMURA WROCŁAW IND
LESZEK WAWERCZYK FISHING 24/CHMURA WROCŁAW IND
BARTOSZ WAWERCZYK FISHING 24/CHMURA WROCŁAW IND
GREGORZ PACHOŁEK FISHING 24/CHMURA WROCŁAW IND
WOJCIECH MRUGLASKI FISHING 24 IND
ŁUKASZ KOSOWSKI GOZDAWA TEAM TRZEBNICA/TRZEBNICA IND
JACEK TUL KĄTY WROCŁAWSKIE IND
JACEK WRZESZCZAK OLEŚNICA DR
SYLWESTER CHIROWSKI OLEŚNICA IND
ZBIGNIEW RORAT OLEŚNICA IND
GRZEGORZ BĄK OLEŚNICA IND
RAFAŁ GROŃSKI OLEŚNICA IND
DAGOMIR STOJKO OLEŚNICA IND
MARIUSZ ZASADA BARBUS IND
PAWEŁ CUPIOŁ OLEŚNICA IND
ROBERT BELEĆ LEŚNICA IND
MARCIN DĘBICKI FISHING 24 DR
LESZEK BANASZEK JELCZ-LASKOWICE IND
RAFAŁ BIELEWICZ FISHING 24 IND
ROBERT SUWADA FISHING 24 IND
JAROSŁAW BARTKIEWICZ FISHING 24 IND
ROBERT KUJAWA BELONA IND
BOGUSŁAW KRAWCZYK BELONA IND
HENRYK WAWRZONKOWSKI KAPITAN IND
MIROSŁAW ADAMSKI PIECHUR IND
PIOTR NOWAK PAFAWAG IND
MARIUSZ KULCZYK FISHING 24 IND
KRZYSZTOF MASAL FISHING 24 IND

PIOTR NIEWIADOMSKI                       OŁAWA 16                                               IND

TOMASZ BEZDZIETNY                        BARBUS                                                  IND

MIROSŁAW DZIK                               MPK                                                        IND

 

Kobiety:

KATARZYNA KINSTLER-KORBAN GOZDAWA TEAM TRZEBNICA ind
MARTYNA BUGAJNA CZARNA ŁACHA ind
Dorota Komosa Trzebnica ind
JUSTYNA KUBIAK OLEŚNICA ind
ALEKSANDRA SAMOJLUK OLEŚNICA DR
MARIA SIWIK LEŚNICA DR
KRYSTYNA ŚLACHCIŃSKA FISHING 24 DR
KATARZYNA SZWED BELONA ind

 

U 25

FILIP MAJCHRZAK ODRA U25 IND
MATEUSZ FELZENOWSKI KROKODYL U25 IND
HUBERT MICHALSKI OLEŚNICA U25 DR
PATRYK KLIMCZAK LEŚNICA U25 DR
BARNARD JAKUB OŻGA ODRA U25 IND

 

U20

MIŁOSZ GRUDA DEES FISHING TEAM/KOŁO WOŁÓW   IND
ERNEST ŻAK WOŁÓW MISTRZ KOŁA IND
MICHAŁ ĆWIĄKAŁA FISHING 24 GPO DR
BARTOSZ KORBAN GOZDAWA TEAM TRZEBNICA GPO IND
JAKUB TUL KĄTY WROCŁAWSKIE GPO IND
DOMINIK SKRĘŻYNA OLEŚNICA   DR
PATRYK SOBOLEWSKI JELCZ-LASKOWICE MISTRZ KOŁA IND
MICHAŁ NOWAK OKOŃ STRZELIN   IND
KAMIL NOWAK PAFAWAG MISTRZ KOŁA IND
PATRYK LERCH ODRA   IND

PATRYK SZCZUKA            OLEŚNICA                                        MISTRZ KOŁA  IND

 

U15

WOJCIECH MIKOŁAJCZAK GOZDAWA TEAM TRZEBNICA IND
Bartosz Czekaj GOZDAWA TEAM TRZEBNICA IND
Maciej Wojtasik GOZDAWA TEAM TRZEBNICA IND
Filip Niedźwiedzki GOZDAWA TEAM TRZEBNICA IND
SEBASTIAN ANTONOW LEŚNICA DR
WOJCIECH SZCZEPANIK FISHING 24 DR
MIŁOSZ KOZA ODRA IND
JAKUB PIETKIEWICZ FISHING 24 IND

 

Admin

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin