Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zarządzenia Dyrektora BZO nr 15 w sprawie ograniczeń związanych z pandemią COVID-19

Aktualności | 2020-10-16 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

ZARZĄDZENIE nr 15/RS/2020

Dyrektora Biura Zarządu Okręgu

we Wrocławiu

z dnia 16 października 2020 roku

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, pracowników, zleceniobiorców i współpracowników Biura Zarządu Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg we Wrocławiu, Stanicy Wędkarskiej w Borzygniewie oraz Ośrodka Zarybieniowego Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczodrem, na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nim sytuacji kryzysowych oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii zarządzam, że począwszy od dnia 19 października 2020 r.:

1.     Wszelką korespondencję należy przesyłać pomiędzy sobą za pośrednictwem poczty elektronicznej (na skrzynki pracowników Biura Zarządu Okręgu, Stanicy Wędkarskiej w Borzygniewie i Ośrodka Zarybieniowego PZW w Szczodrem), pocztą tradycyjną lub składać w specjalnej skrzynce oddawczej zlokalizowanej przy portierni w przedsionku budynku Biura Zarządu Okręgu we Wrocławiu.

2.     Z pracownikami Biura Zarządu Okręgu, Stanicy Wędkarskiej w Borzygniewie czy Ośrodka Zarybieniowego PZW w Szczodrem należy kontaktować się wyłącznie za pośrednictwem środków komunikacji na odległość (służbowe telefony stacjonarne, telefony komórkowe, skrzynki e-mail itp.).

3.     Zawiesza się działalność komisji egzaminacyjnej na kartę wędkarską przy Zarządzie Okręgu.

4.     Zawiesza się rozprowadzanie składek uzupełniających i okręgowych dla członków innych okręgów poprzez kasę Biura Zarządu Okręgu.

5.     Wstrzymuje się funkcjonowanie kasy Biura Zarządu Okręgu i sprzedaż zezwoleń okresowych (zezwolenia okresowe rozprowadzane są wyłącznie przez system e-zezwoleń).

6.     Wstrzymuje się funkcjonowanie kasy obsługującej członków kół PZW: Stare Miasto, Fabryczna, Odra, Krzyki, Belona, Kolejarz, Sygnał i Wir.

7.     Skarbników planujących rozliczyć się z Zarządem Okręgu zobowiązuje się do wcześniejszego telefonicznego ustalenia terminu spotkania z pracownikiem Biura Zarządu Okręgu zajmującym się w/w sprawą.

8.     Osoby fizyczne i prawne oraz inne podmioty chcące nabyć materiał zarybieniowy z Ośrodka Zarybieniowego PZW w Szczodrem zobowiązuje się do wcześniejszego telefonicznego umówienia się na konkretny dzień i godzinę. W trakcie odbioru, nabycia ryb należy stosować się do Zarządzenia Dyrektora Biura ZO PZW nr 14/RS/2020.

9.     Specyfikacje, rozliczenia skarbników, rozliczenia strażników SSR oraz inne dokumenty finansowe należy przesyłać pocztą lub składać do skrzynki podawczej wystawionej
w przedsionku Biura Zarządu Okręgu we Wrocławiu na parterze przy portierni.

10.  Wszelkie wpłaty na rzecz PZW Okręg we Wrocławiu należy dokonywać w formie przelewów.

11.  Wszelkie wypłaty dział finansowy PZW Okręg we Wrocławiu będzie realizował wyłącznie w formie przelewów.

12.  Wszelkie zebrania i spotkania zaplanowane w Biurze Zarządu Okręgu przez Komisje Problemowe, Sąd Koleżeński, Kapitanat Sportowy oraz Okręgową Komisję Rewizyjną mogą się odbyć tylko w pomieszczeniu świetlicy na parterze po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i zachowaniu obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych, bez możliwości kontaktu z innymi pracownikami biura ZO. Ilość uczestników w zebraniu czy spotkaniu nie może przekroczyć 10 osób.

13.  Zobowiązuje się adresatów niniejszego zarządzenia do zapoznania się z postanowieniami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz do stosowania wynikających z niego obostrzeń – w szczególności w zakresie obowiązku zachowania dystansu społecznego (1,5 m) oraz obowiązku zakrywania ust i nosa.

 

     ……………………..…………………………..

(Dyrektor Biura Zarządu Okręgu PZW)

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin