Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

E - zezwolenia

Aktualności | 2017-04-26 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

E zezwolenie_logo

    System E-zezwolenie umożliwia wykupienie on-line okresowych zezwoleń na sportowy połów ryb w wodach administrowanych przez PZW Okręg we Wrocławiu. Obsługa systemu jest intuicyjnie prosta, a wejść do niego można klikając tutaj lub z zakładki E-zezwolenie znajdującej się w menu strony.

   Serdecznie zapraszamy na nasze łowiska wędkarzy zrzeszonych w PZW jak i niezrzeszonych, wędkarzy z innych Okręgów oraz cudzoziemców, którzy odwiedzają nasze strony.

Wysokość opłat okresowych zgodna jest z punktem 3. tabeli składek na zagospodarowanie i ochronę wód na 2017 rok dostępna tu.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • karol800 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Zgadzam się z kosmosdom tylko skąd tu kogo z kasą żeby to się powiodło, znam dużo ludzi którzy by spędzali czas nad wodą z kijem ale co z tego skoro to wszystko takie drogie i zawody na szczeblu GP dla zwykłych wędkarzy bez dużej kasy też poza zasięgiem....

 • kosmosdom Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  kosmosdom

  PZW jest niestety organizacją skostniałą, która nie radzi sobie nawet z prowadzeniem serwisu internetowego. Jest molochem na glinianych nogach i co najgorsze - monopolistą!!! Jedynym sensownym - pożytecznym i dla gospodarki wodnej i dla wędkarzy rozwiązaniem jest organizacja pokrywających się z aktualnym podziałem administracyjnym instytucji trzeciego sektora które należałoby przygotować do przejęcia masy PZW - zasobów ruchomych i nieruchomych przy jednoczesnej likwidacji PZW. To ułatwiłoby współpracę na poziomie samorządowym a także międzywojewódzkim. Wymusiłoby także lepsze gospodarowanie aktywami oraz rozszerzyłoby możliwości ich pozyskiwania i otworzyłoby pole do rywalizacji na zasadach wolnego rynku w zakresie proekologicznej turystyki i rekreacji. Myślę że to temat wart otwartej dyskusji.

 • julio Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  To jest opcja niezrzeszonych a jak jesteś członkiem to zapłacisz 300.- To jest rozbój w biały dzień. Niedługo niezrzeszeni będą płacić mniej niż zrzeszeni jeśli opłaty będą rosły z roku na rok .

 • b0cian89 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 5 + / -

  40zł za jeden dzień wędkowania ?
  350zł za rok kalendarzowy ?
  Skorzystał ktoś do tej pory z tego ?
  Ceny z kosmosu!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin