Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Relacja z zakończenia sezonu 2018

Aktualności | 2018-11-12 | Publikujący: Koło WSK Kalisz

 

W sobotę poprzedzającą 11 września-Święto Odzyskania prze Państwo Polskie Niepodległości ponad 60 wędkarek, wędkarzy i sympatyków koła PZW przy WSK Kalisz spotkało się nad wodą zbiornika Pokrzywnica przy stanicy koła w miejscowości Szałe na zakończeniu sezonu wędkarskiego. Ze względu na okrągłą rocznice 100 lat odzyskania niepodległości rozpoczęliśmy w tym roku od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie prezes koła - Zbyszek Górka przywitał przybyłych i przedstawił plan imprezy. Po rozdaniu przez skarbnika koła worków i rękawiczek rozeszliśmy się zbierać śmieci z nad brzegów zbiornika Pokrzywnica. Zebraliśmy kilkanaście worków śmieci od tamy do KTW od strony stanicy koła.
Kolejnym punktem spotkania były gry i zabawy. Rywalizowano w trzech konkurencjach: Mistrzostwa Świata w rzucie beretem, strzały z wiatrówki do tarcz, rzut kółkami do celu. W trakcie rozgrywania konkurencji każdy z uczestników mógł napić się ciepłej herbaty, kawy czy skonsumować potraw przygotowanych przez Kolegów z Zarządu koła. Po podsumowaniu konkurencji, najlepsi otrzymali upominki ufundowane przez koło PZW przy WSK Kalisz. W tym roku najlepszy okazał się kol. Mariusz Perskawiec, natomiast w koronnej konkurencji ,rzut beretem bez konkurencyjny był kol. Martin Górka, najlepszy wynik tego dnia to 13,90 metra.
Na koniec w dobrych humorach i pełni nadziei, że nadchodzący nowy rok 2019 okaże jeszcze lepszy pełen sukcesów wędkarskich,dużych ryb, udaliśmy się do domów. Zarząd koła na czele z prezesem dziękuje wszystkim za udzielone wsparcie w 2018 roku.

Przemysław Górka

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • krkr Data dodania: 26 dni temu Oceń: 4 + / -

  Proszę nie traktować ich jako skierowanych do zarządów kaliskich kół. Podoba informacja jest na stronie koła Kalisz Miasto.

 • krkr Data dodania: 26 dni temu Oceń: 5 + / -

  Kol mjanek. Dokładnie te same słowa są opublikowane na stronie zarządu okręgu kaliskiego. Tutaj są jako tylko jako informacja.

 • mjanek Data dodania: 26 dni temu Oceń: -6 + / -

  Rozwiń
 • krkr Data dodania: 27 dni temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • krkr Data dodania: 27 dni temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • krkr Data dodania: 27 dni temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Które łowisko lubisz najbardziej?
Szałe
Prosna
Warta
Gołuchów
Murowaniec
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin