Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Relacja z zakończenia sezonu 2018

Aktualności | 2018-11-12 | Publikujący: Koło PZW WSK Kalisz

 

W sobotę poprzedzającą 11 września-Święto Odzyskania prze Państwo Polskie Niepodległości ponad 60 wędkarek, wędkarzy i sympatyków koła PZW przy WSK Kalisz spotkało się nad wodą zbiornika Pokrzywnica przy stanicy koła w miejscowości Szałe na zakończeniu sezonu wędkarskiego. Ze względu na okrągłą rocznice 100 lat odzyskania niepodległości rozpoczęliśmy w tym roku od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie prezes koła - Zbyszek Górka przywitał przybyłych i przedstawił plan imprezy. Po rozdaniu przez skarbnika koła worków i rękawiczek rozeszliśmy się zbierać śmieci z nad brzegów zbiornika Pokrzywnica. Zebraliśmy kilkanaście worków śmieci od tamy do KTW od strony stanicy koła.
Kolejnym punktem spotkania były gry i zabawy. Rywalizowano w trzech konkurencjach: Mistrzostwa Świata w rzucie beretem, strzały z wiatrówki do tarcz, rzut kółkami do celu. W trakcie rozgrywania konkurencji każdy z uczestników mógł napić się ciepłej herbaty, kawy czy skonsumować potraw przygotowanych przez Kolegów z Zarządu koła. Po podsumowaniu konkurencji, najlepsi otrzymali upominki ufundowane przez koło PZW przy WSK Kalisz. W tym roku najlepszy okazał się kol. Mariusz Perskawiec, natomiast w koronnej konkurencji ,rzut beretem bez konkurencyjny był kol. Martin Górka, najlepszy wynik tego dnia to 13,90 metra.
Na koniec w dobrych humorach i pełni nadziei, że nadchodzący nowy rok 2019 okaże jeszcze lepszy pełen sukcesów wędkarskich,dużych ryb, udaliśmy się do domów. Zarząd koła na czele z prezesem dziękuje wszystkim za udzielone wsparcie w 2018 roku.

Przemysław Górka

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • krkr Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 2 + / -

  Proszę nie traktować ich jako skierowanych do zarządów kaliskich kół. Podoba informacja jest na stronie koła Kalisz Miasto.

 • krkr Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 3 + / -

  Kol mjanek. Dokładnie te same słowa są opublikowane na stronie zarządu okręgu kaliskiego. Tutaj są jako tylko jako informacja.

 • mjanek Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: -8 + / -

  Rozwiń
 • krkr Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • krkr Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • krkr Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń