Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spotkanie w Urzędzie Gminy Koźminek

Aktualności | 2019-03-03 | Publikujący: Koło PZW WSK Kalisz

Na prośbę prezesa koła PZW przy WSK Kalisz w dniu 27.02.2019 r. o godz.18.00 odbyło się spotkanie w Urzędzie Gminy Koźminek z Wójtem - Panią Iwoną Michniewicz a przedstawicielami wędkarzy z Koła PZW przy WSK Kalisz w osobach, Prezesa Koła -Zbyszka Górki i Komendanta S.S.Rybackiej działającej przy kole -Przemysława Górki.Tematem było: utrzymanie dalszej współpracy, porządek wokół zbiornika Murowaniec, sprawa dojazdów, organizacja zawodów, powrócił również temat skuterów wodnych, a także nowe pomysły na rozwijanie Murowańca. Pani wójt przedstawiła zamierzenia gminy w temacie budowy kompieliska, bazy gastronomicznej, przedstawiła jak widzi współprace na lini gmina - wędkarze. Każda ze stron przedstawiła swoje propozycje i oczekiwania. Ustalono termin Otwartych Zawodów wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Koźminek dn.27.04.2019r., które odbędą się na zb.Murowaniec. Na zakończenie spotkania podtrzymano, że najważniejsza jest wspólna współpraca w celu rozwijania tak pięknej okolicy jakim jest zbiornik Murowaniec.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Cieślak Mateusz Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  Bardzo dobre gospodarowanie zbiornikiem przez WSK i dbanie o teren przez Koźminek pokazuje jak ta woda jest jedną z najlepszych w okręgu.
  Niestety cały ten wizerunek psuje presja wędkarzy na tym zbiorniku (wiadomo o kogo chodzi EXX)
  Przed sezonem turystycznym idzie tam odpocząć w ciszy, natomiast gdy zrobi się lato i nadejdzie weekend można zostać świadkiem wielu ekscesów ze strony zbyt rozrywkowych wędkarzy ale w większym stopniu miejscowej i przyjezdnej młodzieży. Wyścigi autami, libacje, niekiedy nawet bójki...
  Piękne miejsce, obszar Natura 200 chyba nawet. Jeśli powstanie więcej parkingów z monitoringiem gdzie dojście do wody zajmie 5 minut spacerkiem to ograniczenia związane z dojazdem pod samą wodę będą jak najbardziej uzasadnione i nieuciążliwe dla wędkarzy.
  Intencje dobre, jestem za ale pod warunkiem opisanym wyżej.

 • krkr Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  Niestety na Murowńcu robi się jak na Gołuchowie. Niedługo nawet od strony lasu nie będzie można parkować na brzegu...…….

 • zbynek_80 Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: 1 + / -

  Skutery na takim małym zalewie, gdzie obecnie jest strefa ciszy ? To byłoby jakieś nieporozumienie. A tak w ogóle to powie mi ktoś gdzie można dojechać, zaparkować na stronie od "lasu" ? Dawno tam nie byłem

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Które łowisko lubisz najbardziej?
Szałe
Prosna
Warta
Gołuchów
Murowaniec
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin