Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

RZEKI BEZ GRANIC - RZEKI BEZ PODZIAŁÓW

Aktualności | 2019-05-11 | Publikujący: Koło PZW WSK Kalisz

Zarząd koła PZW przy WSK Kalisz rusza z inicjatywą projektu, który będziemy chcieli rozszerzyć na całą Polskę. Nieważne do jakiego koła należysz Zapraszamy wszystkich - wędkarki i wędkarzy, którym zależy na tym żeby łowić w naszych rzekach bez ograniczeń, na zasadzie ogólnopolskiego porozumienia bez podziału na Okręgi PZW, uiszczając jedną składkę wędkarską w swoim macierzystym Kole, Okręgu. Zapraszamy do podpisywania się na listach, które dostępne będą w sklepach wędkarskich, do końca tygodnia postaramy się dostarczyć do wszystkich w Kaliszu, w przyszłym tygodniu kol. Paweł Pękacz, który jest osobą do bezpośredniego kontaktu w tej inicjatywie rusza na Ostrów Wlkp.Wspierją już nas również Wieruszów i Godziesze. Wszystkim, którzy chcieliby pomóc lub mieliby jakieś pytanie prosimy o kontakt telefoniczny lub Facebook z Kol. Paweł Pękacz nr. tel. 507191973. W załączniku lista poparcia - pobież, wydrukuj kilka razy i odeślij pełne podpisów na adres:

 

62-800 Kalisz

ul. Leśna 31

Przemysław Górka

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • krkr Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 5 + / -

  Ktoś mi mówił, ze wjazd nad zalew w Gołuchowie to 300 zł i 5 pkt karnych. Może jednak przy okazji zrobić akcję Gołuchów dostępny dla wędkarzy, wszystkich wędkarzy a nie tylko miejscowych.

 • koras72 Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 2 + / -

  Nic się nie wyjaśniło, znaki zakazu stoją nadal. W majówkę było pełno samochodów, ale policja nie przyjechała, bo nikt życzliwy tego nie zgłosił. Bez zgłoszenia podobno nie przyjeżdżają.

 • krkr Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 6 + / -

  A przy okazji pytanie: Kiedy wreszcie można będzie wjeżdżać nad zalew w Gołuchowie? Podobno w Majówkę było pełno samochodów. Czyżby coś się wyjaśniło?

 • FRANCIK KRZYSZTOF Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 3 + / -

  Cenna inicjatywa, jako koło przyłączmy się i zbieramy podpisy poparcia inicjatywy.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Które łowisko lubisz najbardziej?
Szałe
Prosna
Warta
Gołuchów
Murowaniec
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin