Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

RZEKI BEZ GRANIC - RZEKI BEZ PODZIAŁÓW

Aktualności | 2019-05-11 | Publikujący: Koło PZW WSK Kalisz

Zarząd koła PZW przy WSK Kalisz rusza z inicjatywą projektu, który będziemy chcieli rozszerzyć na całą Polskę. Nieważne do jakiego koła należysz Zapraszamy wszystkich - wędkarki i wędkarzy, którym zależy na tym żeby łowić w naszych rzekach bez ograniczeń, na zasadzie ogólnopolskiego porozumienia bez podziału na Okręgi PZW, uiszczając jedną składkę wędkarską w swoim macierzystym Kole, Okręgu. Zapraszamy do podpisywania się na listach, które dostępne będą w sklepach wędkarskich, do końca tygodnia postaramy się dostarczyć do wszystkich w Kaliszu, w przyszłym tygodniu kol. Paweł Pękacz, który jest osobą do bezpośredniego kontaktu w tej inicjatywie rusza na Ostrów Wlkp.Wspierją już nas również Wieruszów i Godziesze. Wszystkim, którzy chcieliby pomóc lub mieliby jakieś pytanie prosimy o kontakt telefoniczny lub Facebook z Kol. Paweł Pękacz nr. tel. 507191973. W załączniku lista poparcia - pobież, wydrukuj kilka razy i odeślij pełne podpisów na adres:

 

62-800 Kalisz

ul. Leśna 31

Przemysław Górka

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • kaliszfornijczyk Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  kaliszfornijczyk

  Czy w roku 2020 również będzie kontynuowana akcja ?
  Może warto zacząć wcześniej.

 • krkr Data dodania: 1 rok temu Oceń: 5 + / -

  Ktoś mi mówił, ze wjazd nad zalew w Gołuchowie to 300 zł i 5 pkt karnych. Może jednak przy okazji zrobić akcję Gołuchów dostępny dla wędkarzy, wszystkich wędkarzy a nie tylko miejscowych.

 • koras72 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 2 + / -

  Nic się nie wyjaśniło, znaki zakazu stoją nadal. W majówkę było pełno samochodów, ale policja nie przyjechała, bo nikt życzliwy tego nie zgłosił. Bez zgłoszenia podobno nie przyjeżdżają.

 • krkr Data dodania: 1 rok temu Oceń: 6 + / -

  A przy okazji pytanie: Kiedy wreszcie można będzie wjeżdżać nad zalew w Gołuchowie? Podobno w Majówkę było pełno samochodów. Czyżby coś się wyjaśniło?

 • FRANCIK KRZYSZTOF Data dodania: 1 rok temu Oceń: 3 + / -

  Cenna inicjatywa, jako koło przyłączmy się i zbieramy podpisy poparcia inicjatywy.