Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyniki i relacja ze Spławikowych Mistrzostw Koła 2019

Aktualności | 2019-04-07 | Publikujący: Koło PZW WSK Kalisz

Początek kwietnia okazał się dla wędkarzy niezwykle kapryśny. Woda nad zalewem w Szałe, gdzie rozegrały się Spławikowe Mistrzostwa Koła 2019 miała bardzo niski stan, a jego regulacje dodatkowo spowodowały, że ryba tego dnia niechętnie pobierała przynętę. W siatkach było bardzo mało płotek i leszczy, a zastąpiły je karpie, liny i jazie. To właśnie te gatunki decydowały o końcowym sukcesie. Wielu wędkarzy zapunktowało też jednym bądź dwoma jazgarzami. Pogoda jak na tą porę roku była piękna, bo choć wiał mocno wiatr to rekompensatom było pełne słońce.

W zawodach wzięło udział ponad 60 seniorów, 5 juniorów oraz 1 kobieta. Imprezę otworzył prezes kol. Zbyszek Górka. Sędzią głównym zawodów był kol. Ast Sławomir, pomagali mu kol. Musielak Mirosław, Trębaczkiewicz Zbigniew, Lenartowicz Włodzimierz, Górka Przemysław i Janaszczyk Piotr. Po przypomnieniu regulaminu rozpoczęło się losowanie. Całość przebiegła niezwykle sprawnie i zawodnicy już o 8:30 rozpoczęli wędkowanie. Zawody rozegrano w 3 sektorach w 4 – godzinnej turze. Koniec zawodów zwieńczył ciepły posiłek w postaci żurku z wkładką. Komisja sędziowska szybko podliczyła wyniki, które przedstawiają się następująco.  Spławikowym mistrzem koła 2018 został kol. Szymon Wypych – 10660 pkt. (sektor C), wicemistrzem został kol. Zbigniew Nowacki – 3380 pkt. (sektor B), drugim wicemistrzem kol. Marian Małecki – 1015 pkt. (sektor A), a mistrzem koła w juniorach kol. Patryk Załężny – 3320 pkt., który jako jedyny złowił tego dnia ryby. Pełna lista wyników w załączniku.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • wedkarz2013 Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: -7 + / -

  Rozwiń
 • wedkarz2013 Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: -44 + / -

  Rozwiń
 • uzytkownik123 Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: -64 + / -

  Rozwiń
 • PRZEMEK Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: -77 + / -

  Rozwiń
 • ZŁOTA RYBKA Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 73 + / -

  Miłe zawody,super atmosfera.Ja się pytam jak i inni.A gdzie nagrody od słynnego SPONSORA "Harison" tak wychwalanego i znanego z super zanęt we światku wędkarskim przez prezia G.???
  Nam spławikowcom/gruntowcom na prawdę takie nagrody się bardziej przydadzą a nie jakiś np.toster...
  Myślę ,że jak jest Harison to po worku 1kg.dla każdego wędkarza można by sprezentować. W końcu jesteśmy najliczniejszym kołem w okręgu...

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Które łowisko lubisz najbardziej?
Szałe
Prosna
Warta
Gołuchów
Murowaniec
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin