Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PIKNIK WĘDKARSKI Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Aktualności | 2017-05-19 | Publikujący: Koło Ząbkowice Śląskie

Piknik Wędkarski na Dzień Dziecka – ruszyły zapisy

Ruszyły zapisy na Piknik Wędkarski, który Koło PZW Ząbkowice Śląskie organizuje w ostatnią niedzielę maja na zbiorniku Owiesno. To trzecia impreza w tym roku, ale pierwsza skierowana wyłącznie do najmłodszych mieszkańców gminy. Głównym punktem pikniku będą oczywiście zawody wędkarskie, ale zarząd szykuje jeszcze inne atrakcje. 

„Od dzieci i ich opiekunów nie wymagamy kart wędkarskich” – informują organizatorzy pikniku. „Każde dziecko, które weźmie ze sobą wędkę i będzie miało pełnoprawnego opiekuna może wystartować w zawodach, otrzyma medal i paczkę słodyczy. Na najlepszych spośród trzech kategorii wiekowych czekają puchary i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników przygotujemy poczęstunek i tradycyjnie grillowaną kiełbaskę” – kontynuują. 

Piknik rozpocznie się w najbliższą niedzielę 28 maja 2017 r. o godz. 9:00 i potrwa kilka godzin. Jej organizację wsparła gmina Ząbkowice Śląskie. Warunkiem uczestnictwa są jednak wcześniejsze zapisy, które potrwają do 26 maja 2017 r. (piątek). Zapraszamy do zapisów i do dobrej zabawy na świeżym powietrzu – „Łączy nas pasja do wędkowania”. Udział bezpłatny. 

Zapisy (można sms): 

Robert Gąstała, tel. 669 491 795

Marcin Rembiasz, tel. 512 498 666


Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Wiktorski Jurek Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

    viktor0

    Życzę Koledzy wspaniałej pogody i dużo rybek. Pozdrawiam.