Z Głębokim żalem zawiadamiamy

W wieku 61 lat zmarł nasz kolega Antoni Rogulski Wiceprezes Koła PZW Zamet Tarnowskie Góry, członek komisji młodzieżowej okręgu PZW w Katowicach, sędzia wędkarski, zasłużony działacz, opiekun i nauczyciel młodzieży. Odznaczony Srebrną i Złotą Odznaką PZW. W imieniu zarządu i kolegów wędkarzy pragniemy przekazać rodzinie i bliskim głębokie wyrazy współczucia. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 10.11.2018r. o godz. 11:00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Boskiej Fatimskiej w Strzybnicy przy ul. Kościelnej 36. ... więcej

ZAWODY DLA DZIECI O PUCHAR OPIEKUNA MŁODZIEŻY 29.09.2018

W sobotni i chłodny poranek odbyły się zawody o puchar Opiekunów Młodzieży. Zawodników przywitali prezes Gerard Plewnia i sędzia główny Antoni Rogulski. W zawodach uczestniczyło 14 zawodników 5 zawodników reprezentowało Kółko Wędkarskie Szkoły Podstawowej nr 6 Tarnowskie Góry . Po zawodach prezes zaprosił na poczęstunek . Zwycięzcą został Kamil Szołtysik II m-ce Oskar Polaczek III m-ce Daniel Wnuk IV m-ce Julia Paś V m-ce Dawid Skóra . Po wręczeniu pucharów i upominków prezes podziękował sponsorom ...... więcej

ZAWODY W BOROWIANACH

W zawodach w Borowianach organizowane przez doktora Andrzeja Elwart.Koło Zamet reprezentowało 4 zawodników, Edward Dec zajął I m-ce.Gerard Plewnia, Antoni Rogulski, Mariusz Witek. Henryk Sobania .... więcej

ZAWODY AKTYWU KOŁA

Zawody Aktywu Koła PZW nr 72 Zamet odbyły się w dniu 15.09.2018. Rano zawodników przywitał ciepły żurek i chleb z smalcem. Prezes koła Gerard Plewnia przywitał uczestników zawodów i podziękował za współpracę. W zawodach startował 21 zawodników. Pierwsze miejsce zajął Witold Szołtysik . II m-ce Antoni Mańka . III m-ce Grzegorz Masłowski. IV m-ce Gerard Plewnia. ... więcej

TRZECIE ZAWODY o NAJWSZECHSTRONNIEJSZEGO WĘDKARZA ROKU 2018.

W dniu 25.08.2018 odbyły się III zawody z cyklu o Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2018. W zawodach uczestniczyło 23 zawodników . Zawycięstcom III zawodów zostałWodniok Andrzej II m-ce Matyl Henryk III m-ce Sobania Henryk IV m-ce Poloczek Dariusz. Po III zawodach prezes koła Gerard Plewnia i wiceprezes Antoni Rogulski podziękowali za uczestnictwo w wszystkich zawodach Grand Prix Koła. W Grand Prix Koła 2018 zwycięzcom został Dec Edward 19 pkt. II m-ce Ratuszny Józef 23.5 pkt. III m-ce Poloczek Dariusz 29 pkt. IV m-ce Witek Mariusz 31 pkt. ...... więcej

ZAWODY MŁODZIEŻ DO LAT 16 WRAZ OPIEKUNAMI

W dniu 06,08.2018 w Kole PZW nr 72 Zamet zorganizowano zawody dla Młodzieży do lat 16 wraz Opiekunami. W zawodach uczestniczyło 20 drużyn . Prezes koła Gerard Plewnia i sędzia główny Antoni Rogulski przywitali uczestników zawodów i zaprosił po zawodach na poczęstunek . Zwyciężyła drużyna Grzegorz Szydło i Oliver Szydło . II m-ce Jakub Kloczkowski i Karolina Kloczkowska . III m-ce Michał Dembiński i Dawid Dembiński . IV m-ce Tomasz Franke i Wiktor Franke . V m-ce Dariusz Poloczek i Oskar Poloczek. Po wręczeniu pucharów , medali i upominków ...... więcej

KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ

W poniedziałek o godzinie 17.00 na zalewie w Pniowcu zorganizowano Konkurs Wiedzy Ekologicznej Wędkarskiej i zawody spławikowe . Udział w konkurencjach brało 14 uczestników . Pierwsze miejsce zajęła Oliwia Bielińska, II m-ce Daniel Wnuk III m-ce Kamil Szołtysik, IV m-ce Filip Szołtysik i V m-ce Dawid Skóra . Zawody sponsorowane były przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowskie Góry. ... więcej

SPARTAKIADA DZIELNIC

W dniu 21.07.2018 odbyła się Spartakiada Dzielnic Tarnowskich Gór w dyscyplinie spławikowej . Udział w zawodach drużynowych brały dzielnice: I m-ce Stare Tarnowice 7 pkt. II m-ce Sowice 8 pkt. III m-ce Pniowiec 11 pkt. IV m-ce Strzybnica 12 pkt. V m-ce Rybna 12 pkt. VI m-ce Bobrowniki 14 pkt. VII m-ce Lasowice 20 pkt. VIII m-ce Centrum 24 pkt. X m-ce Opatowice 30 pkt. Na zakończenie zawodnicy zostali poczęstowani grochówką. Prezes Koła Gerard Plewnia przywitał Burmistrza Miasta Tarnowskich Gór Arkadiusza Czecha który wręczał zwycięzcom puchary i ...... więcej

MISTRZOSTWA SPINNINGOWE KOŁA

W dniu 18.07.2018 na zalewie w Pniowcu odbyły się Mistrzostwa Spinningowe Koła w kategorii senior i młodzież. Mistrzem młodzieży został Dawid Kukowka . Mistrzem seniorów został Józef Smolnik. ... więcej

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA U-15

Koło Bytom zorganizował Drużynowe Mistrzostwa Kadetów VIII Rejonu w dniu 15.07.2018.na zbiorniku Amedach. W mistrzostwach uczestniczyło 7 drużyn. Koło Zamet reprezentowały 2 drużyny. I drużyna w składzie : Kamil Szołtysik, Zuzanna Krzak Sonia Klica zajęła I m-ce.II drużyna w składzie: Daniel Wnuk, Dawid Skóra, Paulina Paś. IV m-ce. ... więcej