Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacja GPx 2019

 

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA 2019

w wędkarstwie spławikowym i feder

 

 

  I zawody II Zawody III Zawody Razem
lp. Imię i nazwisko Waga Miejsce Waga Miejsce Waga Miejsce Waga Miejsce
1 Józef Ratuszny 4110 2 1758 13 712 9 6580 24
2 Jan Pierścieński 2748 9 7684 3 473 13 10905 25
3 Dariusz Polaczek 3190 7 1832 12 1160 6 6182 25
4 Bogusław Skop 5420 1 10044 18 593 10 16057 29
5 Michał Dembiński 2140 19 12110 1 536 11 14786 31
6 Janusz Burczyk 2086 20 972 20 2120 5 5178 45
7 Łukasz Patoń 2430 15 0 29 4620 1 7050 45
8 Michalczewski Roman 3430 4 1448 16 0 26 4878 46
9 Edward Dec 1250 30 11164 2 159 15 12573 47
10 Kamil Szołtysik 3390 5 1284 17 0 26 4674 48
11 Mariusz Witek 1500 27 990 19 2790 3 5280 49
12 Grzegorz Szydło 0 40 2122 9 3650 2 5772 51
13 Lucjan Starczyński 3386 6 640 23 0 26 4026 55
14 Krzysztof Oleś 2260 17 540 24 247 14 3047 55
15 Adam Kulisz 3690 3 0 29 0 26 3690 58
16 Kamil Bok 1820 25 2308 8 0 26 4128 59
17 Grzegorz Masłowski 2060 21 1512 14 0 26 3572 61
18 Stanisław Kłosiński 1440 28 0 29 2290 4 3730 61
19 Henryk Sobania 950 33 5940 4 0 26 6890 63
20 Olaf Michalik 3114 8 0 29 0 26 3114 63
21 Witold Szołtysik 2740 10 0 29 0 26 2740 65
22 Jerzy Błażkowski 1342 29 1932 11 0 26 3274 66
23 Krafał Górecki 2720 11 0 29 0 26 2720 66
24 Dawid Kukowka 2680 12 0 29 0 26 2680 67
25 Józef Paruzel 1650 26 0 29 516 12 2166 67
26 Andrzej Grochecki 2580 13 0 29 0 26 2580 68
27 Damian Gandawski 2470 14 0 29 0 26 2470 69
28 Andrzej Wodniok 947 34 0 29 1050 7 1997 70
29 Andrzej Żmuda 0 40 5932 5 0 26 5932 71
30 Gerard Plewnia 2020 23 880 22 0 26 2900 71
31 Waldemar Skóra 1880 24 962 21 0 26 2842 71
32 Daniel Szcześniak 2410 16 0 29 0 26 2410 71
33 Janusz Gacki 0 40 3950 6 0 26 3950 72
34 Andrzej Morawiec 0 40 3580 7 0 26 3580 73
35 Andrzej Ogorzelski 2158 18 0 29 0 26 2158 73
36 Józef Gacki 0 40 2098 10 0 26 2098 76
37 Jarosław Wodniok 2040 22 0 29 0 26 2040 77
38 Jerzy Niedbała 0 40 0 29 903 8 903 77
39 Tomasz Zasuń 723 37 1500 15 0 26 2223 78
40 Denis Kurda 0 40 454 26 26 16 480 82
41 Tomasz Franke 1120 31 0 29 0 26 1120 86
42 Grzegorz Zawada 1042 32 0 29 0 26 1042 87
43 Antoni Mańka 932 35 0 29 0 26 932 90
44 Jakub Krzak 0 40 490 25 0 26 490 91
45 Adam Gros 861 36 0 29 0 26 861 91
46 Marcel Kurda 0 40 100 27 0 26 100 93
47 Robert Zaustowicz 328 38 0 29 0 26 328 93
48 Julia Paś 0 40 52 28 0 26 52 94
49 Józef Smolnik 90 39 0 29 0 26 90 94