Spławikowe Zawody Drużynowe Dzielnic Miasta Tarnowskie Góry

W dniu 15.06 nasze Koło organizowało Drużynowe Zawody Dzielnic Miasta Tarnowskie Góry. Zawody zaliczane są do cyklu Spartakiada Dzielnic Miasta. Najlepsze okazały się następujące drużyny: 1. Sowice - 10pkt 2. Pniowiec -11pkt 3. Strzybnica - 13pkt... więcej

Zawody X Najlepszych Szkółek Wędkarskich

29.06.19 organizowaliśmy zawody X Najlepszych Szkólek Wędkarskich Okręgu Katowice. Były to zawody drużynowe, drużyny składały się z 3 zawodników. Czołowe lokaty zdobyły następujące drużyny: 1. Koło nr 94 Jeleń - 6.5pkt 2. Koło nr 72 Zamet - 9pkt 3. Koło nr 28 Knurów - 12pkt - 8922g 4. Koło nr 34 Żory - 12pkt - 8802g ... więcej

Zarybienie 28.06.2019

28 czerwca 2019 roku zarybiliśmy nasze zbiorniki wodne. 301kg karpi zostało wpuszczonych na stawy licencyjne, natomiast staw Siwcowy został zarybiony karpiem w ilości 144kg, materiał zarybieniowy został zakupiony ze środków Okręgu PZW w Katowicach.... więcej

Zawody wędkarskie - Dzień Dziecka

W dniu 01.06.2019 na zalewie w Pniowcu organizowaliśmy spławikowe zawody z okazji Dnia Dziecka. Zawody odbyły się przy pięknej, letniej pogodzie, ryby również dopisywały tego dnia. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe: do 11 lat oraz do 16 lat. Czołowe lokaty w poszczególnych kategoriach zdobyli: Grupa wiekowa do 11 lat: 1. Wiktor Franke 1862 2. Olivier Szydło 1806 3. Dawid Skóra 1050 Grupa wiekowa do 16 lat: 1. Dawid Dróżdż 4348 2. Karolina Kloczkowska 2832 3. Daniel Wnuk 2282 Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z odbytej imprezy: ... więcej

Zarybienie

Informujemy, że w dniu 26.03 odbyło się zarybienie karpiem w ilości 400kg na zbiorniki licencyjne oraz 100kg na łowisko Siwcowe.... więcej

Halowe Rzutowe Mistrzostwa VIII Rejonu Młodzieży

Nasze Koło organizuje w dniu 17.03.2019 o godzinie 9:00 Halowe Rzutowe Mistrzostwa VIII Rejonu Młodzieży. Zawody odbędą się w Szkole Podstawowej w Rybnej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do startu w zawodach. Startowe 40zł od zawodnika.... więcej

Życzenia Świąteczne

Wesołych, zdrowych, pogodnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy wszystkim Wędkarzom oraz ich rodzinom Zarząd Koła PZW nr 72 Zamet... więcej

Walne zebranie sprawozdawcze

Zarząd Koła PZW nr 72 Zamet informuje o walnym zebraniu sprawozdawczym w dniu 16.12.2018 o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej Nr13 w Tarnowskich Górach. Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Koła do wzięcia udziału w zebraniu.... więcej

ZAWODY DLA DZIECI O PUCHAR OPIEKUNA MŁODZIEŻY 29.09.2018

W sobotni i chłodny poranek odbyły się zawody o puchar Opiekunów Młodzieży. Zawodników przywitali prezes Gerard Plewnia i sędzia główny Antoni Rogulski. W zawodach uczestniczyło 14 zawodników 5 zawodników reprezentowało Kółko Wędkarskie Szkoły Podstawowej nr 6 Tarnowskie Góry . Po zawodach prezes zaprosił na poczęstunek . Zwycięzcą został Kamil Szołtysik II m-ce Oskar Polaczek III m-ce Daniel Wnuk IV m-ce Julia Paś V m-ce Dawid Skóra . Po wręczeniu pucharów i upominków prezes podziękował sponsorom ...... więcej

ZAWODY W BOROWIANACH

W zawodach w Borowianach organizowane przez doktora Andrzeja Elwart.Koło Zamet reprezentowało 4 zawodników, Edward Dec zajął I m-ce.Gerard Plewnia, Antoni Rogulski, Mariusz Witek. Henryk Sobania .... więcej