Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PZW to MY!: Zaszczupaczenie

Aktualności | 2017-01-05 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

 

 

Komisja ds. mediów i promocji wędkarstwa Zarządu Głównego PZW przedstawia kolejny odcinek z cyklu pn. "PZW to MY!" Wykonano na zlecenie Komisji ds. mediów i promocji wędkarstwa Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego (kontakt: g.kidawski@zgpzw.pl). Copyright by Polski Związek Wędkarski

 


 

Program „Polscy Wędkarze to MY!” w Polskiej Telewizji

 

 

Komisja ds. mediów i promocji wędkarstwa Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego uprzejmie informuje, że program „Polscy Wędkarze to MY!” został wyemitowany premierowo w Polskiej Telewizji TVR w dniu 05.11.2016 r. o 15:00.

Powtórki będą w tym samym czasie tj. codziennie o godzinie 15:00 i 21:00. Powtórki odcinka będą dostępne przez dwa tygodnie do 18.11.2016 włącznie. Natomiast 19.11 (sobota) oraz co kolejne dwa tygodnie, o 15:00 (następnie powtórka o 21:00) będzie miała miejsce premiera kolejnego odcinka i powtórki przez kolejne dwa tygodnie.

Emisja odcinków będzie miała miejsce w stacji Polska Telewizja TVR, która jest dostępna m.in. w sieciach kablowych: VECTRA kanał 711, UPC kanał 159 i INEA i innych oraz online.

Zapraszamy!

Wykonano na zlecenie Komisji ds. mediów i promocji wędkarstwa Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego (kontakt: g.kidawski@zgpzw.pl).

Copyright by Polski Związek Wędkarski

Poleć znajomemu