Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Nasze „Złotka” z wizytą w Ministerstwie Sportu i Turystyki (video)

Aktualności | 2017-02-08 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

W dniu 1 lutego 2017 roku w siedzibie MSiT w Warszawie, Podsekretarz Stanu Jan Widera oraz Dyrektor Departamentu Sportu Wyczynowego Urszula Włodarczyk spotkali się z delegacją zawodników i trenerów Kadr Narodowych w sporcie wędkarskim oraz działaczy sportowych Polskiego Związku Wędkarskiego. Delegacji PZW przewodniczył Prezes Zarządu Głównego Dionizy Ziemiecki ,Wiceprezes ZG ds. sportu i młodzieży Mirosław Iwański oraz członek ZG PZW kol. Tadeusz Sienkiewicz..

 

Za osiągnięte w 2016 r. na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy wyniki w sporcie wędkarskim, minister wręczył zawodnikom pamiątkowe dyplomy wraz z okolicznościowymi upominkami.

 

 

Nagrody otrzymali reprezentacji:

- Kadry Narodowej Kobiet w wędkarstwie spławikowym, za zdobycie drużynowo złotego medalu na MŚ w Hiszpanii.,

- Kadry Narodowej Juniorów w dyscyplinie wędkarstwa rzutowego, za zdobycie 10 indywidualnie i 2 drużynowo medali na MŚ w Czechach,

- Kadry Narodowej Seniorów w dyscyplinie wędkarstwa rzutowego, za zdobycie 13 medali indywidualnie oraz złotego medalu drużynowo przez kadrę kobiet, na MŚ w Hiszpanii,

- Kadry Narodowej w dyscyplinie wędkarstwa muchowego, za zdobycie złotego medalu indywidualnie i drużynowo na ME w Słupsku.

 

Na zakończenie spotkania, nasze kadrowiczki przekazały na ręce ministra pamiątkowy puchar przywieziony z Hiszpanii, który otrzymały z zajecie drużynowo pierwszego miejsca ma MŚ w dyscyplinie spławikowej.

 

(MM)

Poleć znajomemu

Zdjęcia