Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PZW i RYBOMANIA DZIECIOM - Poznań 2017 (VIDEO)

Aktualności | 2017-03-01 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

*** European Indoor Cup Rybomania 2017 - 18.02.2017 *** FINAŁ AKCJI PZW I RYBOMANIA DZIECIOM *** Akcja Redakcji Wiadomości Wędkarskie ***

 

 

 

Komisja ds. mediów i promocji wędkarstwa Zarządu Głównego PZW przedstawia kolejny odcinek z cyklu pn. "PZW to MY!" Wykonano na zlecenie Komisji ds. mediów i promocji wędkarstwa Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego (kontakt: g.kidawski@zgpzw.pl). Copyright by Polski Związek Wędkarski

 

Kolejna edycja Targów Czterech Pasji za nami

 

Ten weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich zdecydowanie należał do miłośników wędkarstwa, żeglarstwa, podróży, a także myślistwa.

 

To właśnie dla nich przygotowaliśmy Targi Czterech Pasji – wydarzenie, które pozwala rozwijać własne zainteresowania, jest miejscem spotkań ze znakomitymi osobistościami i podczas którego najważniejsze są dobra zabawa i pozytywne emocje.

 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i fantastyczną atmosferę, której nie byłoby bez Was, ludzi z pasją.

 

Dziękujemy wystawcom Targów Czterech Pasji, że wzięli udział w tym wydarzeniu i przygotowali mnóstwo atrakcji dla pasjonatów wędkarstwa, sportów wodnych, myślistwa i podróży oraz gościom specjalnym, którzy uświetnili nasze targi prowadząc pasjonujące pokazy, szkolenie i warsztaty.

 

Gorące podziękowania również dla patronów medialnych targów, dzięki którym o wydarzeniu było głośno.

 

Do zobaczenia w Poznaniu za rok!

 

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

 


 

Halowy Puchar Europy w wędkarstwie rzutowym Puchar Targów Rybomania 2017

Wyniki zawodów | 2017-02-20 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniach 17-18 lutego 2017 Okręg PZW w Poznaniu był organizatorem Halowego Pucharu Europy w wędkarstwie rzutowym pt. Puchar Targów Rybomania 2017.... więcej

 


FINAŁ AKCJI PZW I RYBOMANIA DZIECIOM

 

PZW i RYBOMANIA Dzieciom

 

Piękna akcja na targach Rybomania mająca na celu wspieranie młodych wędkarzy.

 

Na scenie przed akwarium pojawili się dziś przedstawiciel PZW oraz firm, które postanowiły ufundować sprzet i akcesoria wędkarskie dla młodzieży, która w wolnym czasie spędza czas nad wodą z wedką. W gronie darczyńców znalazły się m.in. firmy: Dragon, DAIWA - CORMORAN, Graff, Konger, GoldFis24, Salix Alba, Balsax, Zenger oraz Fundacja Ratuj Ryby.

 

Targi Czterech Pasji

Otwarcie

 

 

18 lutego, w samo południe, przy wielkim akwarium dokonano uroczystego otwarcia: Targów Wędkarskich Rybomania, Targów Sprzętu Pływajęcego i Sportów Wodnych Boatex, Targów Myślistwa i Strzelectwa Knieje oraz Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon. Powyższe wydarzenia tworzą kompleksową ofertę wystawienniczą, rozrywkową i biznesową, czyli Tragi Czterech Pasji.

 Akcja Redakcji Wiadomości Wędkarskie

 

 Mali "rybomaniacy" na MTP

15 i 16 lutego Gigantyczne Akwarium zobaczyło 1000 dzieci z poznańskich szkół i przedszkoli. Dziś kolejny dzień spotkań przed olbrzymim zbiornikiem ze wspaniałymi okazami ryb.

 

 

A jest na co patrzeć. W akwarium, które we wtorek zostało zainstalowane w pawilonie 6, na Międzynarodowych Targach Poznańskich, pływają między innymi unikatowe jesiotry, olbrzymie karpie, sumy i przepiękne pstrągi.

 

 

O wszystkich rybach i ich podwodnym życiu, a także o pasji jaką jest wędkarstwo i jego zasadach, które pozwalają zachować równawagę w środowisku wodnym opowiada Pan Andrzej Lebiotkowski, Wiceprezes PZW Okręg w Poznaniu.

 

 

GK/ZGPZW

 

Poleć znajomemu