Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wędkarze zagrają w orkiestrze Jurka Owsiaka

Aktualności | 2009-01-06 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Już 11 stycznia w całej Polsce zagra kolejny, już 17. raz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku celem ogólnopolskiej zbiorki orkiestry Jurka Owsiaka będzie zdobycie środków na aparaturę diagnostyczną konieczną do wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci.

Jak poinformował Zarząd Główny PZW w swoim liście zachęcającym do udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu Minister Sportu i Turystyki, Mirosław Drzewiecki, w ubiegłym roku akcje wspomagającą WOŚP przeprowadził Polski Związek Tenisa Stołowego wspólnie ze Stowarzyszeniem Popularyzacji Tenisa Stołowego PRO FUTURO, organizując "100 Turniejów Tenisa Stołowego dla Jerzego", podczas których zebrano ok. 100 tys. zł. (szczegóły można znaleźć na stronie www.spts.com.pl.)

 

Tegoroczna zbiórka, oprócz swojego celu charytatywnego, będzie organizowana pod hasłem "W zdrowym ciele, zdrowy duch", aby w ten sposób zwrócić uwagę całemu społeczeństwu na potrzebę dbałości o własne zdrowie. Jasnym więc, że w tak szlachetnej akcji nie może zbraknąć obecności wszystkich środowisk sportowych, w tym także wędkarskiego.

 

Odpowiadając na apel Jurka Owsiaka, Zarząd Główny PZW zwraca się z apelem do wszystkich członków i sympatyków PZW o aktywny i zaangażowany  udział w tegorocznym koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Wszystkie inicjatywy podjęte w gronie wędkarzy, przez koła i okręgi PZW znajdą miejsce w portalu związkowym www.pzw.org.pl. Podamy także informację o sponsorach naszych wędkarskich nagród i wpłat, które zostaną przekazane w trakcie imprez i zbiórek organizowanych przez PZW. Liczymy na każdy grosz, który z wędkarskich kieszeni trafi na konto WOŚP, bo przecież wędkarze również życzą Jurkowi Owsiakowi, był grał do końca świata i … jeden dzień dłużej.


Antoni Kustusz
rzecznik prasowy ZG PZW

 

więcej informacji

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.