Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Święto polskich wędkarzy

Aktualności | 2009-03-19 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Z okazji przypadającego 19 marca Dnia Wędkarza składamy wszystkim polskim wędkarzom życzenia udanego sezonu, miłych i sympatycznych spotkań z kolegami i koleżankami wędkarzami w trakcie wędkowania, jak też z okazji ważnych wędkarskich wydarzeń. Niech kolejny Dzień Wędkarza potwierdzi nasze przekonanie, iż wędkarskie hobby może być powodem do dumy, że przynosi liczne i znaczące efekty społeczne oraz ekonomiczne, że pozwala wielokrotnie spotykać się z urokami polskiej przyrody i środowiska wodnego.

 

Pamiętajmy o tym, kiedy spotkamy się w Dniu Wędkarza z władzami gmin i powiatów, kiedy pójdziemy do szkół, gdzie przekażemy dzieciom i młodzieży nasze własne zauroczenie wędkarstwem i będziemy ich zachęcać do kontynuacji tej wspaniałej przygody z wędką w ręku. To bowiem stanowi o prawdziwym znaczeniu Dnia Wędkarza dla nas wszystkich.

 

Życzymy także wiele zdrowia i radości każdego dnia spędzonego na łowisku, a także w trakcie wypełniania zadań społecznych w szeregach Polskiego Związku Wędkarskiego oraz innych towarzystw wędkarskich. Liczy się tylko to co robimy dla wędkarstwa oraz wizerunku polskiego wędkarza. Życzenia wszelkiej pomyślności kierujemy także do rodzin polskich wędkarzy, bo bez ich aktywnego uczestnictwa w wędkowaniu nie będziemy odczuwać prawdziwej radości z naszego hobby i uroków przyrody.

 

Zarząd Główny

Polskiego Związku Wędkarskiego

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.