Mucha i spławik gościły w Lublinie

Aktualności | 2018-07-02 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

28-30 czerwca i 1 lipca odbywały się w Dratowie Spławikowe Mistrzostwa Polski Seniorów zorganizowane przez Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Lublinie. Startowało 86 zawodników, a pierwsze trzy miejsca w klasyfikacji końcowej zajęli koledzy z Okręgów w Zielonej Górze, Opolu i z Mazowieckiego Okręgu PZW.

Również Okręg lubelski PZW był organizatorem XX Muchowych Mistrzostw Polski Juniorów, które zostały rozegrane w dniach 29-30 czerwca i 1 lipca na rzece Bystrzycy, Kosarzewce i Zbiorniku Zakrzówek. Drużynowo najlepsi okazali się juniorzy z Krosna , którzy również w klasyfikacji indywidualnej zajęli trzy z czterech pierwszych miejsc.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych zawodów.