Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dzień Dziecka i www.SzkółkaWędkarska.pl

Aktualności | 2009-06-01 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Z okazji przypadającego w dniu dzisiejszym Dnia Dziecka Zarząd Główny PZW wraz z Radą ds. Młodzieży inaugurują działalność portalu www.SzkółkaWędkarska.pl, którego zadaniem będzie integrowanie środowiska instruktorów i inspektorów pracy wśród młodzieży, a także lepsze wykorzystanie możliwości Internetu dla potrzeb edukacji ekologiczno-wędkarskiej dzieci i młodzieży.

W nowym portalu znajdą się materiały, które pomogą wędkarzom i ich dzieciom, a także nauczycielom i instruktorom prowadzącym szkółki wędkarskie w zdobyciu wiedzy o wędkarstwie, o ekologii, a także o działalności PZW. Portal stworzy także społeczności wędkarskich pedagogów warunki do wymiany doświadczeń oraz materiałów pomocniczych do zajęć szkoleniowych.

 

Portal www.SzkółkaWędkarska.pl, na zlecenie ZG PZW oraz pod nadzorem Rady ds. Młodzieży, przygotowała i wykonała spółka PPW Rybobranie.pl.

 

Zachęcamy do odwiedzin www.SzkółkaWędkarska.pl.

 

Inaugurację działalności nowego portalu traktujemy jako nasz wędkarski prezent z okazji Dnia Dziecka, życząc przy okazji wszystkim dzieciom miłego i bezpiecznego, a przed wszystkim skutecznego pobytu nad wodą z wędką w ręku.

 

Antoni Kustusz

Rzecznik prasowy ZG PZW

Poleć znajomemu