Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

INFORMACJA o pracy Biura ZG PZW od dnia 25 maja 2020 r.

Aktualności | 2020-05-25 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

 

Z uwagi na zagrożenie wirusem COVID-19, realizując działania profilaktyczno-zapobiegawcze, wprowadza się z dniem 25.05.2020 r. do odwołania następujące zasady w pracy Biura Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego na ul. Twardej 42 w Warszawie i w obsłudze interesantów:

1. Obsługę interesantów w godzinach pracy biura, tj.: od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30 ograniczać do formy telefonicznej z wykorzystaniem służbowych telefonów komórkowych oraz formy elektronicznej poprzez służbowe skrzynki e-mail.

2. Zawiesza się obsługę kasową. Wszelkie operacje wpłat i wypłat realizowane będą wyłącznie w formie przelewów bankowych.

3. Przekazywanie wszelkich dokumentów w tym m.in. rozliczeń, druków i sprawozdań do biura odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną i przesyłkami pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem skrzynki podawczej na parterze u portiera.

4. Pobieranie uzupełniające znaków i innych materiałów z magazynu odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim ustaleniu drogą e-mailową lub telefoniczną dnia i godziny odbioru oraz wcześniejszym podaniu wielkości zapotrzebowania. Wydanie i sprawdzenie zgodności za pokwitowaniem odbioru, następować będzie przy zachowaniu ustalonych wewnętrznie środków ostrożności i maksymalnym ograniczeniu bezpośrednich kontaktów.

5. Wszystkie osoby przebywające na terenie Biura ZG PZW zobowiązane są do przestrzegania rygorów dotyczących stosowania środków ochronnych i odkażających.

6. Zawiesza się do odwołania organizację wszelkich spotkań w sali konferencyjnej Biura ZG PZW lub innych pomieszczeniach biurowych. 

Marcin Mizieliński
Dyrektor Biura ZG PZW

Poleć znajomemu