Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Informacja o pracy Biura Zarządu Głównego PZW w dniach 25 - 29 stycznia 2021r.

Aktualności | 2021-01-22 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Z uwagi na zagrożenie wirusem COVID-19, realizując działania profilaktyczno-zapobiegawcze, wprowadzone zostają do odwołania, następujące ograniczenia w pracy i w obsłudze interesantów w Biurze Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego na ul. Twardej 42 w Warszawie:


1.Do odwołania Biuro Zarządu Głównego pracuje w ograniczonym zakresie w trybie dyżurów i pracy zdalnej.


Grafik dyżurów w Biurze ZG PZW w dniach 25 -29.01.2021 r.:


- 25 stycznia (poniedziałek) – Dyrektor biura, sekretariat, zespół prezydialny, zespół sportu, księgowość, zespół GRW, magazyn, zespół administracji.


- 26 stycznia (wtorek) - Z-ca Dyrektor biura, sekretariat, zespół prezydialny, zespół sportu, Główny księgowy, zespół GRW, magazyn, zespół administracji


- 27 stycznia (środa) - Dyrektor biura, zespół administracji, ksiegowość, magazyn


- 28 stycznia (czwartek)   - Dyrektor biura, sekretariat, Główny ksiegowy, zespół sportu, zespół GRW, magazyn, zespół administracji

- 29 stycznia (piątek) - Dyrektor biura, sekretariat, zespół prezydialny, Główny ksiegowy, zespół sportu, zespół GRW, magazyn, zespół administracji.2. Od dnia 1 lutego 2021 r. tryb pracy biura uzależniony będzie od ogólnie panującej sytuacji i zostanie podany do ogólnej wiadomości. 


3. Obsługę interesantów w godzinach pracy biura, tj.: od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30 ogranicza się do formy telefonicznej z wykorzystaniem służbowych telefonów komórkowych oraz formy elektronicznej poprzez służbowe skrzynki e-mail.


4. Przekazywanie wszelkich dokumentów w tym m.in. rozliczeń, druków i sprawozdań do biura odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną i przesyłkami pocztą tradycyjną.


5. Pobieranie materiałów z magazynu odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim ustaleniu drogą e-mailową lub telefoniczną dnia i godziny odbioru i rozliczenia oraz wcześniejszym podaniu wielkości zapotrzebowania. Wydanie i sprawdzenie zgodności z pokwitowaniem odbioru, następować będzie przy zachowaniu ustalonych wewnętrznie środków ostrożności i maksymalnym ograniczeniu bezpośrednich kontaktów.


6. Wszystkie osoby przebywające na terenie Biura ZG PZW i na terenie budynku „Dom Wędkarza” zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa (maseczka, przyłbica), bezwzględnego przestrzegania ograniczeń wynikających z wprowadzonych zasad profilaktyczno-zapobiegawczych oraz stosowania środków ochronnych i dezynfekujących.


[Dyrektor Biura ZG PZW]

 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin