Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności - archiwum

Targi Wędkarstwa POŁOWY I ŁOWY 2008 oraz IV Ogólnopolski Festiwal Karpiowy KARP FESTIWAL 2008

Aktualności | 2008-01-31 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Komunikat komitetu organizacyjnego

Impreza targowa odbędzie się w nowym obiekcie targowym na powierzchni 6000 m2 w centrum Zabrza w dniach 29 lutego – 02 marca 2008 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR sp. z o.o. ul. Matejki 6.


Dzień 29 lutego 2008 r. (tj. piątek) będzie dniem tylko dla profesjonalistów. Zapraszamy w tym dniu właścicieli sklepów, hurtowni, producentów i importerów sprzętu wędkarskiego, myśliwskiego, sportów wodnych oraz ekstremalnych.


Dni 01 i 02 marca 2008 r. są otwarte dla publiczności. Publiczność zapraszamy na targi w godzinach 10 – 18. Udział w targach zapowiedziało wiele znaczących firm z branży wędkarskiej, sprzętu karpiowego oraz myśliwskiej, survivalu, militariów, sportów wodnych i sportów ekstremalnych. W trakcie trwania targów będą organizowane liczne pokazy, wystawy oraz konkursy dla publiczności. Będzie również można zakupić sprzęt wielu renomowanych firm w atrakcyjnej cenie.


Będą również reprezentowane nowe firmy karpiowe z zagranicy takie jak: VENTURE CARP z Anglii, ŻURGILIS i SALMOLITA z Litwy oraz JET FISH z Czech. Komisarzem IV Salunu Karpiowego KARP FESTIWAL 2008 jest znany i ceniony w branży karpiowej Jan Zawada. Podczas trwania targów będzie wybrany najlepszy produkt w kategorii sprzętu karpiowego. Najlepszy produkt karpiowy będą wybierały między sobą firmy tej branży.


Również publiczność będzie mogła wybrać swój najlepszy produkt w kategorii sprzętu karpiowego. Każda osoba wchodząca na Targi dostanie 1 kupon, który upoważnia do głosowania na dany produkt karpiowy. Po zakończeniu targów wypełnione kupony będą brały udział w losowaniu cennych nagród wędkarskich.


Konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie roku 2007/2008 o tematyce karpiowej


Regulamin konkursu: Foto Karp Festiwal 2008

  1. W konkursie uczestniczyć mogą tylko te osoby, które zajmują się fotografią hobbystycznie
  2. Do konkursu można zgłosić max 3 zdjęcia
  3. Minimalny format zdjęcia A-4
  4. Zdjęcie na odwrotnej stronie powinno zawierać: imię i nazwisko autora zdjęcia, adres do korespondencji, tel. Kontaktowy, e-maila
  5. Zdjęcia należy przesłać w usztywnionej kopercie listem lub kurierem na adres: Agencja MARKOZ Mariusz Kozłowski, ul. Augustowska 54, 54-110 Wrocław do końca stycznia 2008 r.
  6. W konkursie fotograficznym zostaną nagrodzone 3 najlepsze prace fotograficzne
  7. Najlepsze prace zostaną uhonorowane cennymi nagrodami w postaci sprzętu karpiowego.


Serdecznie zapraszamy.


Komisarz Targów

Mariusz Kozłowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia