Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności - archiwum

PZW w kampanii ,,Woda bez promili’'

Aktualności | 2007-06-29 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

W Domu Wędkarza w Warszawie 27 czerwca spotkali się prezes ZG PZW kol. Eugeniusz Grabowski oraz prezes Stowarzyszenia  Polska Wódka pan Andrzej Szumowski. W trakcie spotkania omówiono założenia kampanii społecznej ,,Woda bez promili – 2007’’ oraz podpisano deklarację o współpracy w realizacji celów i założeń organizacyjnych tej kampanii.

Celem kampania społecznej ,,Woda bez promili’’ prowadzonej w lipcu i sierpniu 2007 roku jest zapobieganie negatywnym skutkom pływania, kąpania się i uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania przez osoby po nadmiernym spożyciu alkoholu. Kampania, podejmowana z inicjatywy Stowarzyszenia Polska wódka wynika z dostrzeżenia problemu dużej liczby wypadków utraty życia i zdrowia przez osoby, które uległy wypadkowi na wodach śródlądowych i w kąpieliskach morskich po nadmiernym spożyciu alkoholu. Strony zawartego porozumienia uznały za ważne prowadzenie edukacji społecznej skierowanej do osób korzystających w okresie letnim z różnych form rekreacji na wodach.

Partnerami kampanii ,,Woda bez promili’’ są: Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Polski Związek kajakowy, Polski Związek Wędkarki, Stowarzyszenie Polska Wódka.  Kampania będzie polegać na rozklejaniu plakatów informacyjnych oraz akcji ulotowej prowadzonej w okresie tegorocznego lata.

Antoni Kustusz
Rzecznik prasowy PZW

Poleć znajomemu

Zdjęcia