Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności - archiwum

KARTA WĘDKARSKA przez internet

Aktualności | 2007-07-13 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Okręgi i Koła Polskiego Związku Wędkarskiego

Polski Portal Wędkarski Rybobranie.pl sp. z o.o.
ul. Twarda 42 lok. 302
00-831 Warszawa
tel. 022 244 20 50

Okręgi i Koła Polskiego Związku Wędkarskiego


Szanowni Koledzy!


Miło nam poinformować, że na ostatnim posiedzeniu Prezydium ZG PZW w dn.30.06.br. zapadła ostateczna decyzja odnośnie przygotowania systemu informatycznego, który pozwoli na przygotowanie oraz przeprowadzenie wstępnego egzaminu na kartę wędkarską.

Zwracamy uwagę na sformułowanie „wstępnego” ponieważ nie ma w chwili obecnej aktów prawnych zezwalających na prowadzenie egzaminów przez internet.


System egzaminacyjny będzie dostepny pod adresem www.kartawedkarska.pl. O jego uruchomieniu powiadomimy na portalu Rybobranie.pl oraz Portalu Związkowym - pzw.org.pl. Dzięki przygotowywanemu systemowi potencjalny kandydat na wędkarza trafi do Koła najbliższego jego miejscu zamieszkania i tam złoży ostateczny egzamin. Dzięki temu poza przyjęciem egzaminu, Komisja Egzaminacyjna będzie mogła zaproponować internaucie członkostwo w PZW.

Za pośrednictwo w tej formule procesu egzaminacyjnego portal Rybobranie.pl nie będzie pobierał żadnych opłat, ani od internautów, ani od Kół. Internauci poniosą za egzamin wyłącznie koszty jakie ponosili dotychczas – w Kołach.

Jednym z narzędzi wykorzystywanych w procesie egzaminacyjnym będzie poczta elektroniczna, dlatego bardzo prosimy przedstawicieli Kół PZW o przesyłanie do 15 sierpnia br. na adres kartawedkarska@rybobranie.pl adresów mailowych Kół oraz kilku dodatkowych informacji:

* oznaczenie Koła + oznacznie Okręgu do którego należy Koło,
* adres miejsca, w który przyjmowany jest egzamin,
* dni i godziny, w których przeprowadzane są egzaminy,
* imię i nazwisko osoby odbierającej pocztę elektroniczną oraz jej funkcja w Kole,
* dodatkowo można przesłać również imiona i nazwiska egzaminatorów.

Wierzymy, że nowy kanał dotarcia (poprzez internet) do przyszłych wędkarzy przełoży się wymiernie na zwiększenie ilości członków Polskiego Związku Wędkarskiego. Szczegółowe zasady funkcjonowania systemu oraz procesu egzaminacyjnego prześlemy już wkrótce wszystkim zainteresowanym Kołom.

Z wędkarskim pozdrowieniem,

Mariusz Drozdowski
Prezes Zarządu Rybobranie.pl

Poleć znajomemu